Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Bollen + 3 vaasjes 5536
2 Bollen + 3 vaasjes

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
WMF kristal 5552
WMF kristal

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Opaline vaas 5556
Opaline vaas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5 Flacons 5563
5 Flacons

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Delen glas 5576
2 Delen glas

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Blauw glazen dekseldoos 5515
Blauw glazen dekseldoos

Resultaat:

35 EUR

5 Glazen, schaal, roemer 5518
5 Glazen, schaal, roemer
Startprijs 30 EUR
Glazen vaas 5526
Glazen vaas
Startprijs 30 EUR
5 Delen groen glas 5528
5 Delen groen glas
Startprijs 30 EUR
Verkocht
3 Vaasjes, clown, flesje 5535
3 Vaasjes, clown, flesje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Parfumflacons 5539
2 Parfumflacons

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
5 Antieke glazen 5541
5 Antieke glazen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Setjes karaffen 5542
2 Setjes karaffen

Resultaat:

35 EUR

Duits gegrav. glas 5546
Duits gegrav. glas
Startprijs 30 EUR
Verkocht
8 Borrelglazen, 19e eeuw 5551
8 Borrelglazen, 19e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Glazen plant 5555
Glazen plant
Startprijs 30 EUR
Verkocht
6 Delen kristal 5557
6 Delen kristal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Divers kristal 5567
Divers kristal

Resultaat:

30 EUR

6 Delen glas 5568
6 Delen glas
Startprijs 30 EUR
6 Kristallen vaasjes 5571
6 Kristallen vaasjes
Startprijs 30 EUR
Glazen schaal, zilv. hengsel 5574
Glazen schaal, zilv. hengsel
Startprijs 30 EUR
Boheemse vaas 5510
Boheemse vaas
Startprijs 35 EUR
2 Karaffen 5513
2 Karaffen
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Copier spijkerbol + schaaltje 5543
Copier spijkerbol + schaaltje

Resultaat:

50 EUR