Tien antieke Hollandse barok slingerglazen. 18e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Lot divers glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere; stolp, vaas, bowlpot et cetera. Afmeting: 10 - 33 cm. In goede staat.
Vier delen design glaswerk. Onder andere Murano. En één keer gesigneerd Rimo. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.
Modern glasfusing masker op metalen standaard. Maker? Murano?. Afmeting: 53 x 44 x 12 cm. In goede staat.
Moderne koud beschilderde glazen vaas in cylinder-vorm. Picasso-achtig uitziende vaas. Monogram M. A. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Modern glasfusing vrouwelijk hoofd met rode lippen. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
18e Eeuwse glazen jachtflacon met wildvoorstelling. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Grote glazen schaal van A.D. Copier Leerdam Serica. 20e Eeuw. Afmeting: H 4,5 x Ø 38 cm. In goede staat.
Moderne, zware kristalglazen schaal door Val Saint Lambert. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 36 x 37 cm. In goede staat.
Antiek glazen piece de milieu t.b.v. bloemen. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Moderne glazen vaas. Transparant met rood en zwart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62,5 cm. In goede staat.
Drie delen divers glaswerk. 1x Modern figuur Daum France. 1x Modern figuur Schreuder France. 1x Moderne vaas Bengt Edenfalk Zweden. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.
Acht-delige Hollandse likeurset. Bestaande uit: Karaf, zes glaasjes en een tablet. Handbeschilderd met landschappen + zeegezicht decor. Circa 1900. Afmeting: 24 - Ø 22 cm. In goede staat.
Twee delen antiek glaswerk. 1x Beker met edelman + annotatie 1656. 1x Dekselbokaal Augustus Rex emaillebeschildering, 19e eeuw of ouder. Afmeting: 14 - 22,7 cm. In goede staat.
Lalique France gesatineerd glazen figuur. Naakte dame met haas. 20e Eeuw. Afmeting: H 11,3 cm. In goede staat.
Twee kristalglazen vazen uit de 50-er jaren. Deels gesatineerd. Ongesigneerd. Afmeting: H 12,5 - 25,5 cm. In goede staat.
Vijf oude glazen paperweights, onder meer Millie Fiori. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 5 - 8 cm. In goede staat.
Antiek glazen Loetz vaas groen/blauw iriserend. Circa 1900. Johan Lötz Witwe Klostermühle. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Antiek glazen Loetz vaas. Jugendstil. Circa 1910. Met iriserend paars/oranje/gele gloed. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Venini Murano vaas. Italië. Transparant, groen en blauw van kleur. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke E. Gallé glazen lampenvoet. Jugendstil. Circa 1900. Floraal decor + signatuur. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.
Italiaanse Murano glazen clown. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Twee delen glaswerk. 20e Eeuw. 1x Murano glazen lampenvoet. 1x Lalique France gesatineerde glazen lampenvoet met lichtgroene kap. Afmeting: H 27 - 32 cm. In goede staat.
Lot met antiek glaswerk. Copier Leerdam. Kleur: groen. 30-er Jaren. Bestaande uit: vaas, 4 glaasjes, karaf, art deco schaal. Afmeting: 6,5 - 25 cm. In goede staat.
Antiek gematteerde persglazen art deco vaas met floraal decor. Ongemerkt. Circa 1910. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Twee delen glaswerk. 20e Eeuw. 1x Jugendstil stijl vaas Tip Gallé. 1x Antieke schenkkan van kristal met messing en plated montuur. Circa 1900. Afmeting: 24 - 32 cm. In goede staat.
Lot antiek kristal/glas. Onder meer; stolp, karaffen, dekselpotten, onderzetter et cetera. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Lot met divers glas + kristal. Onder meer; menage, schalen, vaas, dekselpot et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse mondgeblazen slingerglazen. Afmeting: H 13,5 - 14,8 cm. In goede staat.
Zes delen Hollands groen glas + tin Gero. Circa 1930. Bestaande uit: Knijpfles met vijf dunwandige glazen (Copier Leerdam?) Georg Nilsson. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Antieke limonade kan met negen glazen. Circa 1930. Mondgeblazen, handbeschilderd, floraal decor. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.
Twee glazen vazen uit de serie Antiqua uit 1962. Ontwerp Max Verboeket. Afmeting: H 21 - 33 cm. In goede staat.
Twee facet geslepen kristallen bokaal vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 35 cm. In goede staat.
Stef Uiterwaal Glasfabriek Leerdam. Madonna van gesatineerd glas. 1929. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antiek glazen Loetz vaas. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 13 x Ø 15 cm. In goede staat.
Antieke Gallé vaas met varen decor. Circa 1910. Afmeting: H 13,1 cm. In goede staat.
Mooie, antiek gegraveerde en gesatineerde kristalglazen vaas met violist/naakte figuren/bosgezicht decor. Circa 1930. Ongesigneerd. Moser? Mooie kwaliteit. Afmeting: H 21,8 cm. In goede staat.
3x Glaskunst. 1x Wandreliëf van Annemiek Punt (Ootmarsum). 2x Kip, glasfusing, maker? Afmeting: 31 - 40 cm. In goede staat.
2x Glazen presse papier. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Antiek groen kristalglazen vrijmetselaars glas. Octogonaal, met monogram en symbolen. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 16,2 cm. In goede staat.
Zeldzame set Murano-glazen kaarskandelaren. Venetië. 20e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Glazen sculptuur met thermometer. Ontwerp Jaroslav Brychta 1956. IJsschots met ijsbeer. Afmeting: 17 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Persglazen gesatineerde presse de papier. Two anemones. Ontwerp van Rene Lalique. Draagt signatuur. 20e Eeuw. Afmeting: 13 cm. In goede staat.