Davo postzegelalbum dell 1 met een diversel postzegels 31x28x4cm. Cond.: G
Diverse postkaarten 1e helft 20e eeuw o.a; Hengelo, Duitsland, WIlhelmina etc. 13-19cm. Cond.: R.
Postzegelalbum wereldblokken met ca. 300 verschillende postzegels.
Postzegelalbum Suriname met ca. 950 verschillende postzegels.
Postzegelalbum Nederland postfris, cataloguswaarde ca. 200 euro.
Postzegelalbum collectie Nederland. Cataloguswaarde ca. 2000 euro.
Postzegelalbum DDR, grootste gedeelte compleet. Cataloguswaarde ca. 700 euro.
Postzegelalbum Scandenavië met ca. 2600 verschillende postzegels.
Postzegelalbum Roemenië met ca. 1650 verschillende postzegels.
Vier oude postzegel verzamelboeken Nederland, postfris en gestempeld. Cond.:R/G
Twee oude postzegel verzamelboeken, Nederland. Postfris+gestempeld en twee losse mappen. Cond.:R/G
Postzegelalbum Hongarije met ca. 1600 verschillende postzegels, gestempeld.
Hollands Davos postzegelalbum deel ll met diverse zegels. 33x30x6cm., Cond.:G
Hollands Davos postzegelalbum deel lll met diverse zegels. 33x30x6cm., Cond.:G
Postzegelalbum Slowakije met ca. 1200 verschillende postzegels, gestempeld.
Drie oude postzegelboeken Europa, 1e helft 20e eeuw ( meeste gestempeld). 14-31 cm., Cond.:R
Postzegelalbum Polenmet ca. 1700 verschillende zegels, gestempeld.