Postzegelalbum Hongarije met ca. 1600 verschillende postzegels, gestempeld.
Hollands Davos postzegelalbum deel ll met diverse zegels. 33x30x6cm., Cond.:G
Hollands Davos postzegelalbum deel lll met diverse zegels. 33x30x6cm., Cond.:G
Postzegelalbum Slowakije met ca. 1200 verschillende postzegels, gestempeld.
Drie oude postzegelboeken Europa, 1e helft 20e eeuw ( meeste gestempeld). 14-31 cm., Cond.:R
Postzegelalbum Polenmet ca. 1700 verschillende zegels, gestempeld.
Kavel postzegels, Nederland postfris, w.o. legioenblok etc. ca.30vel. Cond.:G