17e - 18e Eeuws bronzen kompas in origineel foedraal. E. Leva Pol Augsburg Par 48 Cra Can 50 Leipzig 51 And. Vogl. Afmeting: 2 x 6,2 x 6,3 cm. In goede staat.
Antiek Hollands mahoniehouten theestoof + messing theekan. Circa 1850. Afmeting: 35 - Ø 29 cm. In goede staat.
Zeer groot en zeldzaam Kwatta Cacao Breda kruideniers voorraadblik met lithografie. Circa 1900. Oxidatie. Afmeting: 43 x 30,5 x 40 cm. In redelijke staat.
Oude zwart metalen Finse telefoon. Fyns Kommunale Telefonselskab. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws marmeren reliëf plaquette in lijst. Met berglandschap, vee en figuren. Afmeting: 8 x 11 cm. In goede staat.
Antieke en zéér grote marmeren cassolette met bronzen versiering. Art Nouveau. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Grote design Kartell Bookwurm. Boekenplank met beveiliging. Zwart kunststof. Afmeting: 19 x 800 x 20 cm. In goede staat.
Hollandse wandgarderobe met kerfsnijwerk en zeven haken. Circa 1900. Afmeting: 112 x 14 x 21 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Duitse neo renaissance tinnen kraantjeskan met gegraveerde Duitse spreuken + familiewapen Graf Ecgkbert von der Mohl. Draagt datering 1741. Kraanhals niet dicht. zit een gaatje, Afme...
Oude/antieke wijn-decanter + fles rode wijn 'Domaine de la Trappe Staouëli Henri Borgeaud 1960'. Afmeting: 31 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Twee antiek tinnen oorvazen met putti. Duitsland. Circa 1900. Gesigneerd Mausch. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.
Antiek zeldzame Engelse messing Drum Barometer, G.B. Sons, Timpani Novelty Desk Barometers. Door Betjemann. Circa 1880. Afmeting: 14 x Ø 11 cm. In goede staat.
Oud/antiek scheepskompas. Merk: W. Ludolph Bremerhaven/Hamburg. Geheel van messing + kijkglas. 19e Eeuw. Afmeting: 59 x 30 x 45 cm. In goede staat.
Twee delen antiek sanitair. Circa 1900. 1x Toiletpot, gemerkt Amstel Vitrina Ware. 1x Urinoir/pissoir, per Asteraad Astera. Floraal decor. Afmeting: 45 x 50 x 36 cm. / 43 x 35 x 32 cm. In goede staat.
Sputnik lamp van chroom, door Richard Essig. Duitsland. 70-er Jaren. Afmeting: ca. 52 - Ø 44 cm. In goede staat.
Antiek, Zwitserse speeldoos van palissander met floraal intarsia. Circa 1880. Vier melodieën. Speelwerk zit vast, tevens één tand afgebroken. Afmeting: 13 x 37 x 20 cm. In redelijke staat.
Mahoniehouten apothekers weegschaal. Philip Harris Ltd. Birmingham. Circa 1930. Afmeting: 38 x 39 x 20,5 cm. In goede staat.
Oude vergulde messing Dupont aansteker. Vuursteen goed. Mooie vergulding. Afmeting: 4,7 x 3,5 x 1 cm. In goede staat.
Prachtige, antieke notenhouten Symphonion speeldoos met floraal intarsia. Duitsland. Circa 1890. Afmeting: 25 x 41 x 45 cm. In zeer goede staat.
Houten modelbouwboot. Botter. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 92 x 22 cm. In goede staat.
Houten modelbouwboot. Hollandse Statenjacht met kanonnen. 17e Eeuw. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 91 x 22 cm. In goede staat.
Vier-delige albasten lamp met zuil. Naar antiek voorbeeld. Zuil + lamp met binnenverlichting. 20e Eeuw. Afmeting: H 118 cm. In goede staat.
19e Eeuws Mandolinata draaiorgel met vijftien koperen speelplaten. Circa 1870. Afmeting: 23 x32 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Franse hanglamp van messing, met gesatineerde schelpvormige glazen lampenkappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 75 cm. In goede staat.