Paar grote marmeren zuilen/piedestals met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.
Antieke zandstenen balkdrager met gezicht. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 27 x 23 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Franse tafellamp met figuren. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
19e Eeuws houtgestoken Venetiaans figuur met originele polychromie + glazen ogen. Dienblad later. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Antiek jugendstil figuur met glazen houder, met polychromie. Compositie metaal. Circa 1900. Haarscheuren in basement. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Twee religieuze plaquettes gemaakt van albast, in originele ovale lijsten. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen lampenvoet met vissen/vogels/bloesem decor. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.
Antieke en originele Duits porseleinen reservisten pijp. Reservist Brijer, no. 16 Gardelager 1901 - 1904. Met spreuk + diverse mede infanteristen. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
Marmeren zuil/piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 87 x 24 cm. In goede staat.
Lot met 3 vergulde pennen, een Zwart gemeleerde Waterman vulpen, een goldplated Waterman Vulpen met gematteerd geslepen decor en een goldplated balpen, Elysee, made in Germany. In goede staat.
Palissander houten toiletkist met diverse flacons en doosjes met zilveren deksels versierd met biedermeier graveerwerk, 925/000. En een nagelgarnituur. 31x22x18cm. MT.: Onduidelijk, London, jl.:I:1884...
Antieke messing plated hoorn des overvloeds met papegaai. Circa 1890. Historisme. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee prachtige vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met putti + vogels. Circa 1800. Eén arm mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 59 cm. In goede ongereinigde staat.
Koperen Oosterse bewerkte waterpijp + tafelgong. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 45 cm. In goede staat.
Antieke houten gepolychromeerde duiventil. Circa 1890. Afmeting: 70 x 36 x 62 cm. In goede staat.
Moderne Art Deco-stijl mozaiek belijmde paspop, met sieraden, Petra Dura. Staand op een glazen plateau. 181cm. In zeer goede staat.
Sculte Twentse Whisky 2 MB Recipe Three Special Limited Edition. In originele verpakking. Afmeting: 25,5 x 11 x 10 cm. In goede staat.
Sculte Twentse Whishy. Special Limited Edition 4 MB Recipe One. In ongeopende verpakking. Afmeting: 25,5 x 10,5 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Seize theekist met mozaïek intarsia + originele messing compartimenten en beslag. Circa 1800. Afmeting: 13 x 24 x 12 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Met nog drie karaffen, waarvan één beschadigd. Afmeting: 21 x 25,5 x 18 cm. In matig/redelijke staat.
Lot met vijf houtgestoken sigaren/dekseldozen. 20e Eeuw. Onder meer: Willem II. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse dekseldoos uit Sorrento Italië met figuratieve intarsia. In boekenvorm. Afmeting: 11 x 25 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse hardhouten kerfsnede documentenkist met ijzeren beslag. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 24 x 43 x 37 cm. In goede staat.
Twee delen divers. 19e Eeuw. 1x Mahoniehouten theekist. 1x Pendule van mahoniehout met stil uurwerk. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.
Antieke Duitse naaidoos met bandintarsia. Louis Philippe. Wortelnoten. Circa 1860. Afmeting: 15 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Engelse vijf-delige likeurset in mahoniehouten met messing kist. Inhoud bestaat uit vier glazen + likeurflessen. Circa 1900. Afmeting: 24 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Twee porseleinen olielampen in Louis Seize-stijl. Met koperen guirlandes. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. 1x Historisme, compositie metaal. 1x Glas + messing. Afmeting: H 47 - 52 cm. In goede staat.
Lot met vijf antieke petroleumlampen. Divers. Circa 1900. Afmeting: H 45 - 50 cm. In goede staat.
Grote marmeren zuil/piedestal met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.
Twee antieke achter-glas-beschilderingen in lijsten. Ter nagedachtenis van echtvereniging. Afmeting: H 100 x B 87 cm. In goede staat.
18e Eeuws roodkoperen Hollandse tabaksdoos. Decor: figuur met waldhoorn + spreuk. Afmeting: 15 x 6 x 4 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen kaarskandelaren. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen kaarskandelaren. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen Amsterdamse kaarskandelaren met leeuwen. Circa 1900. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse goudkleurige, bronzen kaarskandelaren met kariatiden en klauwpoten. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee vergulde antieke Franse Louis Seize Carrara marmeren kaarskandelaren met putti. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse kaarskandelaren met putti. Compositie metaal. Circa 1880. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen wandlampen met figuren in park decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke kaarskandelaren van messing. Circa 1900. Afmeting: H 23 - 30 cm. In goede staat.
Antieke staande schemerlamp. Eikenhout. Circa 1920. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.
Twee vergulde design tafellampen. Mogelijk Italië. Tweede helft 20e eeuw. Eén lampenkap mist. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Antiek, keramieken amfora vaas op console. Handbeschilderd met landschap/figuren decor. Ongemerkt. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Grote neo gotische wand-olielamp van messing, met rood glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: 45 x 60 x 25 cm. In goede staat.
Vier geelkoperen hengsel emmers. Afmeting: 22 - 38 cm. Ø. In goede staat.
Zes diverse antieke plated + tinnen schenkkannen. Circa 1900. Afmeting: 10 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. 2x Parapluhouder. 1x Kolenkit. Afmeting: 47 - 52 cm. In goede staat.
Antieke (plated) fruitschaal met kristalglas. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 29 x 26 x 18 cm. In goede staat.