Prachtige 19e eeuwse schrijf-reiskist met intarsia en annotatie 1886. Met binnenin lades en vakverdeling. Afmeting: 16 x 25 x 38 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse wortelnoten schrijfkist met zilver inleg, ebbenhout en parelmoer inleg. Afmeting: 15 x 38 x 20 cm. In goede staat.
Boek. Picasso. Le rayon interrompu Edition's Cercle D'Art Rafael Alberti. Boek met vele kleurplaten. Afmeting: 33 x 27,5 x 3 cm. In goede staat.
Compositie metalen lamp. Man met lantaarn. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Boheemse kristalglazen hanglamp met brons, glazen schakels. Twee maal glas gelijmd. Afmeting: 58 x Ø 50 cm. In redelijke staat.
Kleine messing zakkroonluchter met prismen-glas. Midden 20e eeuw. Afmeting: 50 x Ø 26 cm. In goede staat.
Antieke vier-lichts messing hanglamp met glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 70 cm. In goede staat.
Messing vergulde hal hanglamp met geëtst glas. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 16 x 16 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse messing kroonluchter met kristal-glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Eén arm licht verbogen. Afmeting: 105 x Ø 53 cm. In redelijk/goede staat.
30-er Jaren albast Art Deco plafondlamp. Afmeting: 50 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke koperen hanglamp. Zes-kantig. Circa 1920. Afmeting: 55 x Ø 25 cm. In goede staat.
Vergulde Duitse messing Christoph Palme plafondlamp met kristalglazen pegels. 80-er Jaren. Afmeting: 50 x Ø 45 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde bronzen Rococo-stijl wandlampen. Circa 1900. Afmeting: 35 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Franse tafel petroleumlamp. Circa 1900. Zeeman. Compositie metaal met handbeschilderd glazen reservoir. Geplaatst op rood-marmeren basement. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Groot oud Van Nelle Koffie/Thee kruideniers voorraadblik. Circa 1930. Deuk in deksel. Afmeting: 38 x 42 x 30 cm. In redelijke staat.
Groot 19e eeuws Hollands beschilderd blikken dienblad met floraal/goud decor. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse gietijzeren etagiere met klauwpoten en opengewerkt Grieks figuren decor. Afmeting: H 41,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen siervazen met zwart marmeren basement. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee houten Roemeense flacons, zgn. Pelgrims-flessen, handbeschilderd. Ca. 1900 Afmeting H. 29-33 cm., In goede staat
Twee maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Jugendstil schaal met floraal decor, circa 1910. En een Art Deco fotolijst met marmeren basement en koperen vogel, circa 1930. Afmeting: 34 - 35 cm. In goede...
Oud Engels kompas, gemaakt van messing. Door F. Barker & Sons Makers London 1917 NIV. Iets vervuild. Afmeting: 3 x Ø 5 cm. In goede staat.
Twee antiek bronzen schalen. Een Chinese schaal op houten console. Twee antieke perzische schaal met swastika/Florale decors. Afmeting: Ø 22,5 - Ø 30 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Hollandse kopergeslagen beddepannen. Eén gemerkt met I.H.S. andere floraal. Beide in zeer goede staat. Afmeting: 90 - 108 cm.
Twee antieke bronzen kwispedoren. 19e Eeuw. Oosters. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kandelaar, wierookbrander, houder. Afmeting: 17 - 60 cm. In goede staat.
Prachtige 18e eeuwse messing gegraveerde tabaksdoos met bijbelse spreuken/heilige figuren decors. Ook verso. Mooie kwaliteit. Afmeting: 3x 17 x 6,8 cm. In zeer goede staat.
Lot antiek koperwerk op eikenhouten dienblad. Onder andere: Blakers, mokka kan, suikerpot, roomkan, kaarsendovers. Afmeting: 6 - 42 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Friese kopergeslagen mellkan met Florale/figuren/landschapdecor. Afmeting: 48 x Ø 23. In goede staat.
Twee messing wandblakers met spiegels. Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Drie maal divers metaalwerk. Bestaande uit: Antieke gietijzeren Buderus plaquettte. Grote antieke kopergeslagen Perzische schaal met floraal decor. Antieke Perzische schenkkan met tekens en floraal de...
Koperen Art Deco lampenvoet. Arts & Crafts-stijl. Was ooit olielamp. Circa 1925. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse bronzen kookpot met hengsel. Scheur in bodemrand. Afmeting: 13 x Ø 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Franze vazen. Circa 1880. Compositie metaal met onyx basement. Bacchus decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote antieke messing hanglamp met guirlandes en ranken. Circa 1900. Glasstukjes af van grote lampenkamp. Afmeting: 72 x Ø 70 cm. In redelijk/goede staat.
Twee smeedijzeren hekken met pauw. Rood gelakt. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 181 cm. In goede staat.
Groot smeedijzeren hek met pauw. Rood gelakt. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 181 cm. In goede staat.
60er-Jaren smeedijzeren witte poort. Afmeting: 183 x 116 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Eén maal Jugendstil glazen blaker, circa 1900. Eén maal tafelpetroleumlamp met zeldzaam mondgeblazen reservoir met glazen rozetten. Circa 1890. Afmeting: 35 - 43 cm. In g...
Grote lichtblauwe porseleinen petroleumlamp met gematteerde kristalglazen kap. Circa 1900. Afmeting: 78 x 17 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met floraal decor en kristalglazen reservoirs. Afmeting: 63 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee grote oude Franse opaline glazen petroleumlampen met Napoleon en vrouwenportret. 20e Eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Vier grote antieke tinnen schotels. 18e - 19e Eeuw. Stempels. Afmeting: Ø 38 - Ø 41 cm. In goede staat.
Vier-delig 19e eeuws zilver-tin servies met monogram. Afmeting: 9 -22 cm. In goede staat.
Lot tin (9x), divers. Onder andere: maten, trechter, kannen en bestek. Afmeting: 15 - 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse graanmaatbekers. Tin met eik merk. 0,5 Liter H.v.G en 1,0 Liter J.K. Afmeting 10 - 12 cm. In goede staat.
Vier antieke tinnen klepkannen. Diverse bodemstempels. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 27 - 29 cm. In goede staat.
Lot antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: zout + peper strooiers en kandelaren. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Zware tinnen humpen dekselpul. Gemerkt J.L.H. Svenski Tenn. 1937. Putti op deksel, leeuw duimrust. Naar 17e - 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: H 21 x Ø 18 cm. In goede staat.
Acht delen divers oud/antiek tin + mahonie presenteerblad. Onder andere: 19e eeuwse kraantjeskan, twee eikeltjeskannen 20e eeuw, één Chinese kan circa 1900, drie 19e eeuwse borden. Afmeting: 19 - 59 c...
Twee antieke koperen kaarskandelaren met geëtste glazen kappen en voorzien van een veer die de kaars omhoog drukt. Ca. 1900. Kandelaren hebben enkele deukjes H. 48 cm. In redelijke staat.
Twee antieke messing penkandelaren. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 24 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen vergulde kaarskandelaar met putti. Circa 1850. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote antieke messing Neo Gotische penkandelaar met leeuwen. 19e Eeuw. Afmeting: 42 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee twee-kleurige bronzen Empire-stijl wandkandelaren met putti. Circa 1880. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Leuke 19e eeuwse kleine notenhouten spiegel-etagere met ivoor en zilverkleurige plaquette. Afmeting: 53 x 50 x 22 cm In goede staat.
Twee grote antieke twee-kleurige messing gepatineerde kerkelijke kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen kraagkandelaren. Afmeting: 21 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse messing vijf-lichts kaarskandelaar met kariatiden, klauwpoten en geeboniseerd hout. Circa 1880. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee grote zware bronzen Italiaanse pronkkandelaren met putti en ramskoppen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Neo Gotische messing kaarskandelaren. Eén randversiering afgebroken. Afmeting: 47 x Ø 19 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek draaiorgel met koperen speelplaat. Gemerkt Amourette, Douglas & Co. London. Circa 1900. Afmeting: 20 x 43 x 40 cm. In goede staat.
Grote vergulde bronzen Empire-stijl hanglamp. Elektrisch, zes-lichts. Met kristalglas. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 70 x Ø 90 cm. In goede staat.
Spaans diorama van een zeilschip + Spaanse tekst betreffende het schip en jaargetallen 1868 - 1901. Afmeting: 38 x 50 x 7 cm. In goede staat.
Grote Oosterse belijmde kist met mozaïek en been inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 29 x 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing beslag en lades met koperen binnenbak. Afmeting: 48 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Twee grote metalen gepolychromeerde uithangborden (boegbeeldenvorm). Oud/antiek? Afmeting: 61 x 66 cm. In goede staat.
Grote zeven-lichts houten gepolychromeerde Venetiaanse Moor-lamp met vergulde metalen lamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 197 cm. In goede staat.
Antieke Lutherse bijbel. Deutsch. 17e Eeuw. Lüneburg 1665/54. Door Johan Heinrich Sternen Gebrüdern. Originele band. Afmeting: 11 x 21 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bronzen historisme fotolijsten met cherubijn/vogelkoppen. Circa 1880. Afmeting: H 35 x B 22 x D 2 cm. In goede staat.
Antieke marmeren apotheker vijzel met notenhouten stamper. 19e Eeuw. Afmeting: H 15 x Ø 31 cm. In goede staat.
Twee kapitale Franse bronzen Empire kaarskandelaren met engelen. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1820. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Antieke curiose sigaren comfort. Circa 1900. Compositiemetaal met houten basement voor sigaren, om rechtop in te zetten. Regenton voor lucifer + emmer voor sigarentoppen, met bovenin sigarensnijder. ...
19e Eeuwse Zwitserse palissander houten speeldoos met zeven melodieën. Intarsia jachthoorn. Opdraaiveer goed. Afmeting: 43 x 20 x 15 cm. In redelijke staat.
Antieke AEG Mignion typemachine. Afmeting: 19 x 33 x 24 cm. In goede staat.
Antieke blikken kruideniers tabaks voorraadblik. Sigarenfabriek Albatros. Circa 1910. Afmeting 44 x 31 x 47 cm. In goede staat.
Groot antiek Jugendstil tafelstuk met mondgeblazen glas. Vrouw met emmers. Circa 1910. Eén chip bij glas. Afmeting: 37 x 16 x 64 cm. In goede staat.
Metalen Art Deco tafellamp. Circa 1920. Licht brandt in huisje. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antiek Frans lams-perkament document. Handgeschreven met extra opschrift Breuet d'Assurance de 15000 pour le chareau sur la chargeur marechat de logis et cetera. ondertekend door koning lodewijk de 14...
Zeldzame glazen strijksteen. 15e - 16e Eeuw of ouder. Afmeting: 2,5 x Ø 7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse koperen gegraveerde tabaksdoos met paardenvoorstelling en spreuken. Afmeting: 2,5 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws gepolychromeerd houtgestoken reliëf met leeuwenkop en guirlande snijwerk. Afmeting: 80 x 32 x 19 cm. In goede staat.
Twee decoratieve blikken beschilderde tafellampen met Florale/gouddecors, met blikken lampenkappen. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x Ø 40 cm. In goede staat.
Bodemvondst. Mogelijk Romeins. Vroege bronzen lepel met rondjes versierd. Groene patina. Afmeting: 39,5 cm.
Buste opgezet van een Zuid-Afrikaanse gnoe. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 70 x 48 cm. In goede staat.
Twee vuurvergulde en gepatineerde Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1840. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl tafelschaal met marmeren basement, bronzen stam en kraanvogels. Handbeschilderde porseleinen schaal met floraal/goud decor. Lichte glazuurschade aan rand schaal. Afmeting: 25 x 38 x 22 ...
Prachtige antieke tinnen Jugenstil bowlpot met floraal decor en facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 43 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen Empire-stijl kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.
Antiek Frans gobelin wandkleed Gemerkt J.L. Jean Laurent. Dame a la Licorne L'ouje. Middeleeuwse stijl. Circa 1920. Afmeting: 145 x 108 cm. In goede staat.
Antieke globe ca.1920, Reliefglobe naar Kuhnerts Ard-globe Räth Leipzig, met Hollands opschrift. Afmeting: H. 60x ø28cm. In goede staat
Zeer vroege bronzen vijzel, mogelijk Romeins. Bodemvondst. Oxydatie + scheur. Afmeting: H 12,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Empire-stijl theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 57 x 35 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws miniatuurschilderij met adelijke figuren/lanzen/jachthonden decor. Messing bewerkte lijst met adelijk familiewapen. Verso gegraveerd. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Antieke hoornen op bakelieten dekseldoos met miniatuurportret. Adelijke dame. Gesigneerd. V. Sané. Mooie kwaliteit. Afmeting: 2,5 x Ø 8,2 cm. Extra damesportret in dubbele uitschroefbare bodem! In goe...
Twee grote vuurvergulde bronzen Empire kaarskandelaren met Venetiaanse figuren. Circa 1820. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle likeurkist met origineel glaswerk met goud decor. Met vijftien glaasjes, vier likeurkaraffen. Lichte beschadiging aan boulle inleg. Afmeting: 26 x33 x 28 cm. In goede staat.