Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot oude reclame blikken 2370
Lot oude reclame blikken
Startprijs 15 EUR
2x Antieke wandlampen 2345
2x Antieke wandlampen
Startprijs 20 EUR
3x Schaakspellen 2384
3x Schaakspellen
Startprijs 20 EUR
4x Antiek koperwerk 2356
4x Antiek koperwerk
Startprijs 25 EUR
Tic Tac reclame display 2358
Tic Tac reclame display
Startprijs 25 EUR
Koperen hengselvaas 2119
Koperen hengselvaas
Startprijs 30 EUR
Lot tin + bestek 2207
Lot tin + bestek
Startprijs 30 EUR
Reclamebord 'Mondamin' (repro) 2242
Reclamebord 'Mondamin' (repro)
Startprijs 30 EUR
Jugendstil hanglamp, 1915 2349
Jugendstil hanglamp, 1915
Startprijs 30 EUR
3x Antieke lampenkappen 2256
3x Antieke lampenkappen
Startprijs 35 EUR
2 Parker pennen 2308
2 Parker pennen
Startprijs 35 EUR
2 Parker pennen 2309
2 Parker pennen
Startprijs 35 EUR
Bronzen kandelaar 2078
Bronzen kandelaar
Startprijs 40 EUR
2x Antieke kandelaren 2084
2x Antieke kandelaren
Startprijs 40 EUR
Design bureaulamp 2092
Design bureaulamp
Startprijs 40 EUR
Bronzen hanglamp 2098
Bronzen hanglamp
Startprijs 40 EUR
2x Antieke petroleumlampen 2132
2x Antieke petroleumlampen
Startprijs 40 EUR
Schippertje jugendstill 2134
Schippertje jugendstill
Startprijs 40 EUR
2x Antiquarische Engelse bijbels 2146
2x Antiquarische Engelse bijbels
Startprijs 40 EUR
6x Antiek koperwerk 2183
6x Antiek koperwerk
Startprijs 40 EUR
19e Eeuwse 10 liter maat 2225
19e Eeuwse 10 liter maat
Startprijs 40 EUR
Antiek eiken bordenrek, 1880 2233
Antiek eiken bordenrek, 1880
Startprijs 40 EUR
Museum catalogus + briefopener 2283
Museum catalogus + briefopener
Startprijs 40 EUR
Tuinbeeld, Schoen 2314
Tuinbeeld, Schoen
Startprijs 40 EUR