19e Eeuwse houtgestoken Schwarzwald crucifix met polychromie. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Antieke viool met twee strijkstokken. Circa 1900. Afmeting: 56 - 73 cm. In goede staat.
19e Eeuws gewichtenblok uit Leeuwarden met zeven gewichten van messing. Geijkt. Afmeting: 19 x 8 x 5 cm. In goede staat.
Antieke messing bewerkte dekseldoos met porseleinen damesportret. Handgeschilderd. Afmeting: 5 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen tafellamp met paardenmenner. Naar Coustou. Eén been haarscheur. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse handbeschilderde porseleinen tabakspijpen. Eén maal groot, herten in natuur decor. Eén maal reservisten pijp, Reservist Meissner mit mädchen kann passieren. 4 Comp. Infanterie Nr. ...
Drie oude Chinese snuffbottles. Divers. 2x Porselein, 1x meerschuim. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse ivoren naaldendoos. Afmeting: 1,5 x 3,5 x 6 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen zwavelstokhouder in de vorm van een man met sigaar. Circa 1880. Afmeting: 11 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Grote antieke kruideniers koffiemolen. Electrisch. Gemerkt Steiner. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke hardhouten Chinese piedestal voor vaas. Met klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 22 - ø 32 cm. In goede staat.
Fijngeschilderd 19e eeuws miniatuur schilderij met figuren/vogel decor. Afmeting: ø 7 cm. In goede staat.
Twee maal Hollands antiek. Bestaande uit: Wijwaterbak, keramiek, geglazuurd, 1880, reparatie. Twee Zuiderzee figuren. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Oude messing met roodkoperen paraplubak. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Art Deco metalen bureaulamp met formika zichtscherm. Circa 1925. Afmeting: 32 x 23 x 17 cm. In goede staat.
Glazen hanglamp met kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
Renaissance-stijl messing tassa met dolfijnen en een schilderij standaard. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x ø 23 cm / 12 x 15 x 32 cm. In goede staat.
Zeven antieke blikken. Onder andere: Verkade, Hulst, Haagse hopjes, Droste, opwind eend. 20e Eeuw. In redelijk/goede staat.
Twee grote keramieken tafellampen met brons. Rood. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Glazen hanglamp met kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing bewerkte kolenbak met kolentang. Afmeting: 48 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Oude messing met roodkoperen paraplubak. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antiek vergulde compositie metalen lampenvoet op albast basement. Vrouw met mandoline. Circa 1900. Afmeting: H 78 cm.
Grote 19e eeuwse Engelse plated koektrommel met benen knop. Bewerkt. Afmeting: 16 x 16 cm ø. In goede staat.
Vier antieke Franse Art Deco tinnen messenleggers met apen. Circa 1920. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Vier maal koperwerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee koetslampen + twee twee-lichts wandkaarskandelaren. Afmeting: 27 - 42 cm. In goede staat.
19e Eeuws palissanderhouten documentenkist met parelmoer inleg. Afmeting: 11 x 25 x 18 cm. In goede staat.
Lot diversen, tabak etc. Bestaande uit: Eén notenhouten tabakspot. Twee asbakken van Uiltje sigaren, chips. Twee gietijzeren bokjes met uilen. Eén Hudson sigaren reclame (showcard). Afmeting: 10 - 33 ...
Oude bureaulamp met groen-glazen kap en messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 25 x 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken Barok kaarskandelaar met klauwpoten. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
19e Eeuws historisme tafelstuk met leeuwen, klauwpoten en kristallen schaal. Schaal beschadigd. Messing vernikkeld. Afmeting: 36,5 x 33 cm ø. In redelijke staat.
Jugendstil messing plafondlamp. Drie-lichts met originele facet geslepen glazen kappen. Circa 1915. Afmeting: 50 x 60 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Hollandse kruideniers voorraadblikken. Pette Cacao + Arke Beschuit. Afmeting: 35 - 42 cm. In redelijke staat.
Antieke bakelieten Philips luidspreker. 1925 - 1928. Afmeting: 44 x ø 38 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Bewerkte tondeldoos, Friese staartklok. Wandblaker. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.
Oude vernikkelde zakkroonluchter. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 50 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen vaas met florale + vogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Lot van tien antieke Oosterse gespen. Divers. Onder andere China. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Klein antiek verguld bronzen spiegeltje in Rococo-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 18,5 cm. In goede staat.
Houten jaren 50 design aapje in de stijl van Kay Bojesen. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee maal houtgestoken. Bestaande uit: 18e Eeuwse kandelaar met polychromie, stam gelijmd. Maria met kindje Jezus, latere periode. Afmeting: 55 - 62 cm. In goede staat.
Antieke messing microscoop in notenhouten kist. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: 24 x 7 x 8 cm. In goede staat.
Zwart tasje, prachtige versierd met kraaltjes. ø 13x30cm. In goede staat
Twee oude hanglampen. Messing met glas. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 45 cm. In goede staat.
Antieke bronzen bureaulamp met putti. Twee-lichts. Circa 1900. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Vijf-delige koperen pannenset. 20e Eeuw. Afmeting: ø 10 - ø 18 cm. In goede staat.
Zes-delige koperen pannenset. 20e Eeuw. Afmeting: ø 9 - ø 19 cm. In goede staat.
Twee oude radio's. Bakeliet. Eén maal Ton Funk Violetta 1955 + Philips 658 U 1946 - 1947. Afmeting: 36- 44 cm. In redelijke staat.
Twee vergulde Italiaanse houten lampen. Circa 1900. Tafellamp + wandlamp. Afmeting: 32 - 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kwikbarometer met Franse opdruk. Gemaakt door A.W. Heynen-Den Haag. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gietijzeren met messing haardvoorzet. Drie-delig. Afmeting: In goede staat. Afmeting: L 24 - 77 cm.
Messing Art Nouveau haardomranding. Circa 1915. Afmeting: 25 x 134 x 35 cm. In goede staat.
18e- 19e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan. Louis Seize. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Italiaanse albasten tafellamp met verguld messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 x ø 24 cm. In goede staat.
Kristalglazen hanglamp. Vijf-lichts. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 45 cm ø. In goede staat.
Uit been gestoken dekseldoosje met walvisvaarders. 20e Eeuw. Afmeting: L 9,5 x B 5,5 x H 2,5 cm. In goede staat.
Twee oude messing kaarskandelaren met putti. In Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Zeven delen oud/antiek cloisonne. Floraal. Japan. Bestaande uit: Vijf kommen, twee dekseldoosjes. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.
30er Jaren marmeren asbak met bronzen vos. Afmeting: 7 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Oude/antieke houten Russische kovsch (drankhouder). Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Cloisonne, 1x opiumpijp, 1x penselenvaas, 1x lakdoosje. Afmeting: 4,5 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Tibetaanse bronzen handbel. Klepel vervangen later. Afmeting: 20,2 cm. In goede staat.
Twee parker pennen, model Sonnet, blauw met een rollerbal en een vulpen. In goede staat
19e Eeuwse tinnen historisme houder met twee deksels en hengsel met gravering en feniksen. Schuitvormig. Circa 1880. Afmeting: 14 x 26 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke meerschuimen tabaksmondstukken met origineel lederen foedraal. Circa 1900. Eén maal drinkende dame. Eén maal hondje. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 19e eeuws Heilig kruis met Petrus Regout Maastricht porseleinen corpus Christi met inri. Afmeting: 82 x 52 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese messing siervazen met draken en bodemmerk. Circa 1930. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl lamp van glas-in-lood, in de vorm van een eend. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x 26 x 11 cm. In goede staat.
Decoratieve achter-glas shampoo reclame. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 x B 27 cm. In goede staat.
Vergulde Egyptische messing plaquette met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 28,5 cm. In goede staat.
Twee antieke bestekkisten met bestek. Onder andere: Vismessen, messenslijpset, vleesvork + mes et cetera. Afmeting: 18 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Balinees houtgestoken opengewerkt paneel met danseres en hert. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 19 x 5 cm. In goede staat.
70-er Jaren groen-glazen design plafondlamp met chrome. Afmeting: 45 x 28 cm ø. In goede staat.
Oud Indonesisch schaakspel op houtgestoken schaaktafel. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 53 x 53 cm. In goede staat.
Groot lot diverse mineralen in twee dozen. Circa 40 x 50 x 60 cm. In goede staat.
Grote tafellamp gemaakt van een 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met messing monturen. Afmeting: 80 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke geëmailleerde Weense gietijzeren laarzenknecht. 'Service Guss Wien'. Circa 1900. Afmeting: 30 x 8 x 15 cm. In goede staat.
Antiek messing Neorenaissance knottenkistje. Circa 1900. Afmeting: 9,5 x 10,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Oude messing bureaulamp met beschilderde gebloemde glazen kap. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
50er Jaren mahoniehouten naaibox. Afmeting: 48 x 52 x 23 cm. In goede staat.
Antieke Franse rieten vlechtwerk stokbroodmand. Afmeting: 78 x 23 x 20 cm. In goede staat.
Vier maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Scheepsketel, twee cake-vormen en een blaker. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen wandblakers in Barok-stijl. Twee-lichts. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Zeven diverse oude/antieke dekseldoosjes, onder andere Limoges, messing bewerkt, wortelnoten, Pietra Dura, cloisonne. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen wandkandelaren met ranken. Neo Renaissance. Afmeting: 19 x 27 x 28 cm. In goede staat.
50er Jaren kassa van bakeliet, marmer en chroom metaal. Gemerkt Olland Utrecht. Afmeting: 43 x 30 x 34 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonne Meiji dekseldoos met florale + vlinder decor. Haarlijn. Afmeting: 4,5 x 6,5 x 9 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek grijs gewolkt emaille. Aantal: 11 stuks. Afmeting: 17 - 37 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen akers en één steengoed kruik. Afmeting: 34 - 44 cm. In goede staat.
Decoratieve eikenhouten plantenbak met smeedijzer. Afmeting: 72 x 45 x 28 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Hollands koperwerk. Bestaande uit: Kopergeslagen lectuurbak met zeegezicht + Kopergeslagen kolenbak met zeegezicht + Blaasbalg, Michiel de Ruyter. Afmeting: 40 - 52 cm. In goede staat...
Drie oude/antieke miniaturen met messing lijsten. Bestaande uit: Moeder met kind, Maria met aureool en damesportret. Afmeting: 3 - 4,5 cm. In goede staat.
3 Parker pennen, zilver- en goudkleurig, met een balpen, een rollerbal en een vulpen. Sonnet. In goede staat
Oude Caballero sigaretten lichtreclame. Circa 1960 - 1970. Afmeting: 39 x 28 x 15 cm. In goede staat.
Twee oude Oosterse natuurstenen gordelknopen met Boeddhistische figuren. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In goede staat.