Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Speeldoos met platen
Startprijs 720 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten symphonium speeldoos met dubbele kam. Circa: 1890. Met circa tien extra speelplaten. Afmeting: 22 x 46 x 45 cm. In goede staat.

Opgezette eland + afschotbewijs
Startprijs 600 EUR

Grote opgezette Zuid-Afrikaanse eland met gewei. Met afschotbewijs. Afmeting: circa 170 x 60 x 85 cm. In goede staat.

Russische chronometer
Startprijs 720 EUR

Oude Russische messing scheepvaart chronometer in mahoniehouten kist + transportkist. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 25 x 25 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaar
Startprijs 600 EUR

Twee antieke bronzen, groen gepatineerde empire kandelaren. Deels verguld, 3-lichts. Circa: 1860. Napoleon III. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

2x Grote empire kandelaren
Startprijs 2.950 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen empire-stijl kandelaren met vrouwen (draagsters). 4-Lichts, op zwart marmeren basement. Donker brons en vergulding. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Notenhouten theestoof
Resultaat: 60 EUR

Zeldzame Louis Seize mahoniehouten theestoof met koperen banden, scheepjes-vorm. Afmeting: 36 x 35 x 28 cm. In goede staat.

Missale romanum 1858
Resultaat: 50 EUR

Missale Romanum 1858, Mechelen H. Dessain succesor P.J. Hanicq, boek is in redelijk tot goede staat 37x26,5x6cm.

3 Oude boeken
Resultaat: 50 EUR

Kavel met 3 oude boeken: 1x "Missale Romanum" in goede staat, 1x "Historia, feu Notitia Episcopatus Harlemensis" in slechte staat en 1x "Historia, feu Notitia Episcopatus Ultrajectensis", in slechte s...

2 x Slot met sleutel.
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Duitse deursloten met sleutel. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

2 Zijde borduurwerken in originele lijst.
Resultaat: 60 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse Engelse borduurwerken op zijde in vergulde omlijsting. Landhuis + boerderij. Afmeting: 14 x 21 cm. en 15 x 21 cm. In goede staat.

Lot koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Lot divers antiek koperwerk. Onder andere: Chinese gesigneerde rookverdrijver, snotneus, appelketel + waterketel, hengselbak etc. Afmeting: 10 - 36 cm. In goede staat.

Lot divers tin
Resultaat: 35 EUR

Lot divers oud/antiek tin etc. Onder andere: Barok dekseldoos, circa 1800. Kruik, circa 19e eeuw, Winschoten. Gegraveerde lepeldoos, 19e eeuw. Koloniale theepot van koper, gegraveerd. Strooier. Drie t...

Bontjas van rode vos
Startprijs 60 EUR

Oude bontjas van rode vos. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Lot boeken over klokken (5x)
Resultaat: 50 EUR

Vijf boeken over klokken. Brittens Clock + Watches. Antieke klokken, Richard Muhle. Zakhorloges, Reinhard Meis. Beobachtungsuhre, Norbert Eder. Beauty of Clocks, Michael Pearson. Afmeting: 27 - 33 cm....

Lot boeken over schilderkunst (9x)
Resultaat: 75 EUR

Negen boeken over schilderkunst. Onder andere: Twee maal P.M.J. Jacobs, German Grobe, Klinkenberg, Bosboom, J. Israëls, Frits Goosen. Afmeting: 27 - 32 cm. In goede staat.

Antieke wandconsole (voor beeld)
Resultaat: 45 EUR

Grote 19e eeuwse beschilderde vurenhouten wandconsole met goudverf. Afmeting: 45 x 43 x 30 cm. In goede staat.

2x Antieke koe-bellen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke koe-bellen aan lederen riemen. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.

2x Antiek eikenhouten kruisbeeld
Startprijs 60 EUR

Twee antieke eikenhouten kruisbeelden. Eén met bisquit porselein corpus. Eén met polychrome gipsen corpus. Circa: 1900. Afmeting: 60 - 80 cm. In goede staat.

3x religieus, Circa 1900.
Resultaat: 40 EUR

Drie maal religieus. Circa: 1900. Eén maal groot heilig beeld, polychrome gips. Twee maal eikenhouten heilig kruis, waarvan één maal met messing corpus en één maal met compositie metalen corpus. Afmet...

2x Japans lakwerk, Fotoalbum + fotolijst met kinderfoto.
Startprijs 60 EUR

Twee maal oud Japans lakwerk. Eén maal fotolijst. Eén maal antiek fotoalbum met parelmoer-inleg en binnenin handbeschilderd. Afmeting: 34 x 26 cm en 27 x 35 x 6 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke foto/spiegellijst
Resultaat: 50 EUR

Antieke plated fotolijst, mooi rond model met bewerkte rand en strik. geplaatst op 2 poten gemaakt uit cherubijnen. Grootte 24 cm. Barst in glas.

Lot fotolijstjes
Resultaat: 30 EUR

Lot met zeven plated fotolijstjes, met o.a. een gladde, een getorste en een opengewerkte rand met bloemenranken. 9x14cm, 11x15,5cm, 13x18cm en 20x25,5cm.

10x Diverse fotolijstjes
Resultaat: 50 EUR

Lot plated fotolijstjes, ø 4cm, 5x4cm, 6x6cm, 6,5x9,5cm, 9x13cm, 10x15cm en 13x18 cm. In redelijk goede staat

Fotolijst/Spiegel
Resultaat: 60 EUR

Antieke vergulde messing fotolijst met spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 28 x 19 x 1 cm. In goede staat.