Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese/Japanse waaier
Startprijs 60 EUR

Oude beschilderde Chinese of Japanse waaier omstreeks 1930 in lijst 52x26cm Cond:G

Benen chinees handgreep.
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinese handgreep van been, afkomstig van Chinees zwaard, met koper banden en figuren 11x3,2x3cm Cond:G

2 Delen Aziatica
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Chinese gelamelleerde teksthouders, omstreeks 1900, 1 met 2 muntstukken, touwtjes buitenkanten missen, 30cm. Cond:G

Liggende boedha
Startprijs 80 EUR

Decoratieve houtgesneden liggende Boeddha met vergulding 2e helft 20e eeuw 90x72x13cm Cond:R/G

6-Delig snijwerk
Startprijs 25 EUR

Zes delig antiek Chinees snijwerk met opengewerkte voorstellingen omstreeks 1900 in goede staat 62x17x1cm

2 Benen snuff bottles, aap uil
Startprijs 150 EUR

Twee oude Chinese of Japanse snuffbottles van been, 1 met rattenvoorstelling, een met apenvoorstelling 20e eeuw 7cm. in goede staat

Kristallen wandlamp
Resultaat: 75 EUR

Grote kristallen wandlamp, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 84x45x30cm. Cond:G

Kristallen wandlamp
Resultaat: 75 EUR

Grote kristallen wandlamp, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 84x45x30cm. Cond:G

Bontjas met muts
Startprijs 50 EUR

Oude bontjas met muts, in goede staat, jas 87cm Cond:G

Biedermeier stoof met ketel
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse Biedermeier stoof met ketel, notenhout met bandintarsia(stijl afgebroken) 55x40cm

Chinese vliegenvanger
Resultaat: 70 EUR

Chinese antieke insekten verwijderaar, bekleed met roggenhuid, omstreeks 1900(beschadigd) 41cm. Cond:R

2 Kleine hanglampjes
Resultaat: 40 EUR

Twee kleine antieke kristallen hanglampen, omstreeks 1900 met messing, Cond:R/G een kristallen bolletje mist een stukje 51xø11cm.

Lamp met prismen
Startprijs 40 EUR

Metalen plafondlamp met prismen glas, 2e helft 20e eeuw 40x30ø Cond:G

Antiek ivoren pauwenschip
Startprijs 150 EUR

Antiek Oosters en keizerlijk pauwenschip met acht figuren, fijn gesneden, een roeispaan mist en een vaandel kapot verder in goede staat, 21cm Cond:G

Zakhorlogestandaard, staand horloge
Resultaat: 170 EUR

Negentiende eeuwse wortelnoten zakhorlogehouder in de vorm van een staande klok(lijstje mist) 46cm. Cond:G

Oud snijwerk met 2 zwaarden
Startprijs 60 EUR

Oud houtgestoken wapenschild met twee zwaarden. Decoratief, 2e helft 20e eeuw 54x62x7cm.

5 Delen divers
Startprijs 20 EUR

Vijf delen divers 20e eeuw, barometer in de vorm van een stuurwiel, tabaksdoos met snijwerk, Japanse lakdoos, twee maal zijdeprint met leuke lijstjes 15-26cm Cond:R/G

Buffel schedel
Resultaat: 135 EUR

Oude buffelschedel met hoorns op houten plaquette 66x52x20cm. Cond:G

Opgezette bok
Resultaat: 325 EUR

Oud Afrikaans gewei, preparaat van een boksoort, in goede staat 67x80x40cm.

2 Barometers
Startprijs 30 EUR

Twee antieke barometers omstreeks 1900, notenhout Jugendstil, en Schwarzwald ranken 27-43cm. Cond:G

Kavel met 12 fotolijstjes
Resultaat: 35 EUR

Lot van twaalf tinnen en messing fotolijsten 2e helft 20e eeuw 7-20cm Cond:G

Chinese fotolijst
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese metalen fotolijst omstreeks 1910, met drakendecor, in goede staat 15x12x1,5cm.

Bewerkt kistje met foto's
Resultaat: 50 EUR

Antieke houtgestoken dekseldoos omstreeks 1910, met daarin vooroorlogse fotos en kaarten, 7x27x23cm. Cond:G

2 Boeken Duitsland (oorlog)
Resultaat: 90 EUR

Twee Duitse boeken, antiquarisch, eenmaal Deutschland erwacht NSDAP met fotoreproductie van het derde rijk, Adolf Hitler, Bilder aus dem Leben de Führers, met fotos. 31x24cm. Cond:R/G