Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Trekpotje, 19e eeuw 2480
Trekpotje, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Tuinbank 2481
Tuinbank

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Vat met teil 2482
Vat met teil

Resultaat:

15 EUR

Vijzel, 17e eeuw 2483
Vijzel, 17e eeuw
Startprijs 30 EUR
Waaier + omslagdoek 2484
Waaier + omslagdoek
Startprijs 35 EUR
Wandarmatuur 2485
Wandarmatuur
Startprijs 15 EUR
Wandlamp + thermometer 2486
Wandlamp + thermometer
Startprijs 15 EUR
Water en wijn set 2487
Water en wijn set
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Weegschaal 2488
Weegschaal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zakhorloge standaard 2489
Zakhorloge standaard

Resultaat:

50 EUR

Zandstenen molensteen 2490
Zandstenen molensteen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Globe-standaard 2491
Globe-standaard

Resultaat:

30 EUR