Lederen sieradenkist ca. 1900 met bronzen klauwpoten 9x20x15cm. en een uitklapbare bril ca. 1900 15x13x1cm. Cond.: G
Antieke geemailleerde wasbak en een ijzeren tuinvaas. 30-57 cm Cond: R/G
Drie delen antiek: 1x koperen schaar (Copenhagen), 1x antiek spoor van bewerkt metaal en bewerkt leder en 1x Oosterse hoofdbedekking 17-24cm. Cond.: G
Twee antieke hoedendozen omstreeks 1900 met zwarte hoge hoeden, in goede staat 20-23cm Cond:G
Twee antieke comfoors met brander ca. 1900: 1x groot op wieltjes (uitschuifbaar) en 1x roodkopere in lyra-vorm 12-23cm. Cond.: G
Drie delen oud cloissone: 1x dekseldoos met houten deksel en floraal decor, 1x schaal met drakendecor en 1x bord ca. 1900 in Jugendstil vormgeving ø14-ø18cm. Cond.: G
Antiek Hollands eikenhouten lepelrek, omstreeks 1900 of ouder, met kerfsnede en 12 tinnen lepels 50x20x3cm Cond:G
Negen delen tin, grote tinnen kruik, drie spuiten , een tinnen beker, 4 grote borden, een bord gescheurd. 15-47cm Cond:R/G
Groot 19e eeuws Russisch bronzen kruis, aan beide zijden gedetailleerd uitgewerkt, in goede originele staat. 35x17cm
Oude kinder-tuinbank gemaakt van ijzer en eikenhout 54x140x32cm. Cond.: G
Oude messing lijst in Louis Seize stijl, 1e helft 20e eeuw met reproductie in goede staat 19x12,5cm.
Zes 19e eeuwse ijzeren maatbekers en een antiek gewichtenblok 6-20cm. Cond.: G
Kubistisch kunstobject gemaakt van eikenhouten blokjes, met wandophanging, 20e eeuw 57x53cm Cond:G
Lot diversen, o.a. porselein, glas, glas in lood plated etc. 20e eeuw 6-20cm Cond:R/G
Antieke koperslagen laatste avondmaal omstreeks 1900 met zwarte omlijsting, lijst iets beschadigd, 57x28cm Cond:G
Antieke huisrelikwie 19e eeuws met aarderwerken bijbelse voorstellingen en houten omlijsting. 66x49x10 Cond:G
Antieke Schwarzwald barometer, houtgesneden omstreeks 1900, met druivenrankendecor, in goede staat, 45cm
Zeven delen oud en antiek koperwerk, een vergiet, een pan, een emmer, een schenkkan en een schep. 18x55cm Cond:G
Eikenhouten met ijzeren 19e eeuwse schepel graanmaat in goede staat 22xø36cm.
Tweemaal oud Oosters snijwerk, een Chinese vrouw omstreeks 1900, en een reiger met kreeft en vis (Bali) omstreeks 1960 27-42cm
Vier oude Duitse tabakspijpen , 3x porselein, 1x hout, in goede staat 21-37cm Cond:G
Twee grote antieke merklappen, borduurwerk met tekst en datering, papegaai en landschap met figuren, 50x50 en 50x70cm Cond:G
Grote messing pronkvaas, ampforavormig met Onyx, 20e eeuw in goede staat 52cm Cond:G
Kavel met 10 delen oud cloissone/keramiek: Vazen, dekseldozen, centimeter, kan en ei (1 keramieken schenkkan in cloissone stijl) 20e eeuw 5-15cm. Cond.: G
Oude koperen verstelbare buraulamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 60cm
Antieke hanglamp met putti omstreeks 1900, 9-lichts in goede staat 48x56ø Cond:G
Twee antieke koperen bewerkte stijgbeugels 19e eeuws in goede staat.
Antieke globe met bronzen voet en schaalverdeling, papieren globe (beschadigd), Engeland omstreeks 1900 Terrestrial globe W+A Jonnston London, standaard goed, globe slecht. 57x28ø
Vijf delen tin, warmhoudkruik, tabaksdoos, waterkruik, koffiekan, bord. 13-30cm Cond:G
Twee kunststof gegoten zilverkleurige wandconsoles in schelpvorm 2e helft 20e eeuw, 37x38x13cm. Cond.: G
Metalen wijnfleshouder met bronskleurige patina, 20e eeuw in goede staat 27x8x6cm Cond:G
Zes delen oud/antiek koperwerk waaronder: 1x 19e eeuwse koperen rijtuigstoof, 1x schoorsteenketel 19e eeuw en 1x messing snotneus 20e eeuw 22-47cm. Cond.: G
Mooie kwaliteit cloissone dekselpot met opgewerkt floraal decor 20e eeuw of ouder 24xø14,5cm.Cond.: G
Oud houtgestoken trollenmasker met gewei en een los gewei van een spiesbok 20e eeuw 57-64cm Cond:G
Oude staande lamp met antieke tinnen barok kandelaar als voet, omstreeks 1800. 86cm. Cond: R\G
Antiquarisch boek Joan of Arc, door Frantz Funck Brentano o.d.u Guillonet Brentano publischer New York met gekleurde platen, Acheve d'imprimer 1e 20 avril 1930(Engels talig) uiteinde band iets rafelig...
Oude haardset bestaande uit haardscherm en 5-delige koperen set. 84x82x30cm Cond:G
Antieke hal-hanglamp met gematteerd facetgeslepen glas ca. 1920 in goede staat 48x14x14cm.
Oude houten vioolkist met 3 sluitingen ca. 1930 in goede staat 30x80x16cm.
Vier delen koperwerk 19e eeuw: 1x haardinsteek met kruikverwarmer en kruik, 1x houtbak (licht bedeukt) Cond.: G
Twee oude Oosterse weegschalen in houten foudralen 20e eeuw 14-23cm Cond:G
Antieke Franse Fayence dekseldoos, gesigneerd: Mauland herre, pan met wapen op deksel en H.IV 4x8x5 Cond:G
Roodkoperen, 19e eeuwse kolenkit met hengsel, in goede originele staat 35x45x30cm Cond:G
Oude bronzen vaas (museumkopie naar een Griekse vaas uit ca. 1100 voor Christus) 15xø10cm. Cond.: G
Leuke fijngeweven Gobelin, voorstellende 2 kindjes bij waterbron 20e eeuw in goede staat 32x32cm
Antiek Duits Berliner eissen Historismus wandbord, opengewerkt omstreeks 1880, (gemerkt Buderus) 27ø Cond:G
Vier delen oud antiek koperwerk, grote waterketel, kaarskandelaar, dubbele kandelaar en een oosterse schaal bewerkt, 19e en 20e eeuws 20-30cm Cond:G
Divers koperwerk 20e eeuw: 1x drankflacon met likeurglazen, 1x standaard (voor kaars?), 1x koper overlay luciferhouder met asbak en 1x koperen speeltol 3-32cm. Cond.: G
Oude zware messing waterpomp, gemonteerd op houten plank, 2e helft 20e eeuw Cond:G
Koperen Art Deco draagbare theekan met comfort en brander ca. 1920, gemerkt P.R.G.M. (1 deuk in kan) 38cm. Cond.: R-G
Twee delen 19e eeuw: 1x (wijn)vat met kraan en 1x houten opvangteil (beide met ijzeren banden) 30-45cm. Cond.: G
Antiek Hollands eikenhouten lepelrekje met 6 tinnen lepels in goede staat, 32x20x5cm