Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie kistje
Resultaat: 35 EUR

Antiek mahoniehouten kistje omstreeks 1900 in goede staat 20x9x6cm

Kistje sieraden + schildpad-bril
Resultaat: 35 EUR

Lederen sieradenkist ca. 1900 met bronzen klauwpoten 9x20x15cm. en een uitklapbare bril ca. 1900 15x13x1cm. Cond.: G

2 delen ijzerwerk tuin
Resultaat: 35 EUR

Antieke geemailleerde wasbak en een ijzeren tuinvaas. 30-57 cm Cond: R/G

3 Delen antiek
Resultaat: 35 EUR

Drie delen antiek: 1x koperen schaar (Copenhagen), 1x antiek spoor van bewerkt metaal en bewerkt leder en 1x Oosterse hoofdbedekking 17-24cm. Cond.: G

2 Hoeden in doos
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke hoedendozen omstreeks 1900 met zwarte hoge hoeden, in goede staat 20-23cm Cond:G

2x Treefje
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke comfoors met brander ca. 1900: 1x groot op wieltjes (uitschuifbaar) en 1x roodkopere in lyra-vorm 12-23cm. Cond.: G

3 Delen cloissone
Resultaat: 35 EUR

Drie delen oud cloissone: 1x dekseldoos met houten deksel en floraal decor, 1x schaal met drakendecor en 1x bord ca. 1900 in Jugendstil vormgeving ø14-ø18cm. Cond.: G

Lepelrek
Resultaat: 35 EUR

Antiek Hollands eikenhouten lepelrek, omstreeks 1900 of ouder, met kerfsnede en 12 tinnen lepels 50x20x3cm Cond:G

Kavel tin
Resultaat: 35 EUR

Negen delen tin, grote tinnen kruik, drie spuiten , een tinnen beker, 4 grote borden, een bord gescheurd. 15-47cm Cond:R/G

Russisch kruis
Resultaat: 35 EUR

Groot 19e eeuws Russisch bronzen kruis, aan beide zijden gedetailleerd uitgewerkt, in goede originele staat. 35x17cm

Tuinbank
Resultaat: 35 EUR

Oude kinder-tuinbank gemaakt van ijzer en eikenhout 54x140x32cm. Cond.: G

Foto lijstje
Resultaat: 30 EUR

Oude messing lijst in Louis Seize stijl, 1e helft 20e eeuw met reproductie in goede staat 19x12,5cm.

Diverse maatbekers + klokgewicht
Resultaat: 30 EUR

Zes 19e eeuwse ijzeren maatbekers en een antiek gewichtenblok 6-20cm. Cond.: G

Kunstwerk blokken
Resultaat: 30 EUR

Kubistisch kunstobject gemaakt van eikenhouten blokjes, met wandophanging, 20e eeuw 57x53cm Cond:G

Kavel diversen
Resultaat: 30 EUR

Lot diversen, o.a. porselein, glas, glas in lood plated etc. 20e eeuw 6-20cm Cond:R/G

Kopergeslagen laatste avondmaal
Resultaat: 30 EUR

Antieke koperslagen laatste avondmaal omstreeks 1900 met zwarte omlijsting, lijst iets beschadigd, 57x28cm Cond:G

Antiek huisrelikwie
Resultaat: 30 EUR

Antieke huisrelikwie 19e eeuws met aarderwerken bijbelse voorstellingen en houten omlijsting. 66x49x10 Cond:G

Handgestoken barometer
Resultaat: 30 EUR

Antieke Schwarzwald barometer, houtgesneden omstreeks 1900, met druivenrankendecor, in goede staat, 45cm

Bronzen misbel
Resultaat: 30 EUR

Bronzen 19e eeuwse misbel met eikenhouten handvat 14x8,7cm Cond:G

7 Delen koperwerk
Resultaat: 30 EUR

Zeven delen oud en antiek koperwerk, een vergiet, een pan, een emmer, een schenkkan en een schep. 18x55cm Cond:G

Schepel, graanmaat
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten met ijzeren 19e eeuwse schepel graanmaat in goede staat 22xø36cm.

2 Delen Aziatica
Resultaat: 30 EUR

Tweemaal oud Oosters snijwerk, een Chinese vrouw omstreeks 1900, en een reiger met kreeft en vis (Bali) omstreeks 1960 27-42cm

Vier Duitse tabakspijpen
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Duitse tabakspijpen , 3x porselein, 1x hout, in goede staat 21-37cm Cond:G

2x Borduurwerk
Resultaat: 30 EUR

Twee grote antieke merklappen, borduurwerk met tekst en datering, papegaai en landschap met figuren, 50x50 en 50x70cm Cond:G

Pronksiervaas, messing
Resultaat: 30 EUR

Grote messing pronkvaas, ampforavormig met Onyx, 20e eeuw in goede staat 52cm Cond:G

Diverse delen cloissone
Resultaat: 30 EUR

Kavel met 10 delen oud cloissone/keramiek: Vazen, dekseldozen, centimeter, kan en ei (1 keramieken schenkkan in cloissone stijl) 20e eeuw 5-15cm. Cond.: G

Koperen lamp
Resultaat: 30 EUR

Oude koperen verstelbare buraulamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 60cm

Hanglamp met lampjes
Resultaat: 30 EUR

Antieke hanglamp met putti omstreeks 1900, 9-lichts in goede staat 48x56ø Cond:G

Maria met kind
Resultaat: 30 EUR

Oude cementgegoten tuinbeeld van Maria met kind 75cm. Cond.: R

Paar stijgbeugels
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke koperen bewerkte stijgbeugels 19e eeuws in goede staat.

Globe-standaard
Resultaat: 30 EUR

Antieke globe met bronzen voet en schaalverdeling, papieren globe (beschadigd), Engeland omstreeks 1900 Terrestrial globe W+A Jonnston London, standaard goed, globe slecht. 57x28ø

5 Delen tin
Resultaat: 25 EUR

Vijf delen tin, warmhoudkruik, tabaksdoos, waterkruik, koffiekan, bord. 13-30cm Cond:G

2 Consoles
Resultaat: 25 EUR

Twee kunststof gegoten zilverkleurige wandconsoles in schelpvorm 2e helft 20e eeuw, 37x38x13cm. Cond.: G

Wijnfleshouder, zittende figuren
Resultaat: 25 EUR

Metalen wijnfleshouder met bronskleurige patina, 20e eeuw in goede staat 27x8x6cm Cond:G

3 Delen koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Zes delen oud/antiek koperwerk waaronder: 1x 19e eeuwse koperen rijtuigstoof, 1x schoorsteenketel 19e eeuw en 1x messing snotneus 20e eeuw 22-47cm. Cond.: G

Cloissone dekseldoos
Resultaat: 25 EUR

Mooie kwaliteit cloissone dekselpot met opgewerkt floraal decor 20e eeuw of ouder 24xø14,5cm.Cond.: G

Masker + hoorn als speer
Resultaat: 25 EUR

Oud houtgestoken trollenmasker met gewei en een los gewei van een spiesbok 20e eeuw 57-64cm Cond:G

Tinnen lamp
Resultaat: 25 EUR

Oude staande lamp met antieke tinnen barok kandelaar als voet, omstreeks 1800. 86cm. Cond: R\G

Boek, Jeanne D'Arc
Resultaat: 20 EUR

Antiquarisch boek Joan of Arc, door Frantz Funck Brentano o.d.u Guillonet Brentano publischer New York met gekleurde platen, Acheve d'imprimer 1e 20 avril 1930(Engels talig) uiteinde band iets rafelig...

Haardset
Resultaat: 20 EUR

Oude haardset bestaande uit haardscherm en 5-delige koperen set. 84x82x30cm Cond:G

Lampje
Resultaat: 20 EUR

Antieke hal-hanglamp met gematteerd facetgeslepen glas ca. 1920 in goede staat 48x14x14cm.

Vioolkist
Resultaat: 20 EUR

Oude houten vioolkist met 3 sluitingen ca. 1930 in goede staat 30x80x16cm.

4 Delen koperwerk
Resultaat: 20 EUR

Vier delen koperwerk 19e eeuw: 1x haardinsteek met kruikverwarmer en kruik, 1x houtbak (licht bedeukt) Cond.: G

2x Goudweegschaal
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Oosterse weegschalen in houten foudralen 20e eeuw 14-23cm Cond:G

Beschilderd dekseldoosje
Resultaat: 20 EUR

Antieke Franse Fayence dekseldoos, gesigneerd: Mauland herre, pan met wapen op deksel en H.IV 4x8x5 Cond:G

Antieke kolenkit
Resultaat: 20 EUR

Roodkoperen, 19e eeuwse kolenkit met hengsel, in goede originele staat 35x45x30cm Cond:G

Bronzen vaas
Resultaat: 20 EUR

Oude bronzen vaas (museumkopie naar een Griekse vaas uit ca. 1100 voor Christus) 15xø10cm. Cond.: G

Gobelin, 2 kindjes
Resultaat: 20 EUR

Leuke fijngeweven Gobelin, voorstellende 2 kindjes bij waterbron 20e eeuw in goede staat 32x32cm

Opengewerkt bord
Resultaat: 20 EUR

Antiek Duits Berliner eissen Historismus wandbord, opengewerkt omstreeks 1880, (gemerkt Buderus) 27ø Cond:G

Bajonet
Resultaat: 18 EUR

Oude Bajonet W.O 2 , vermoedelijk Duitsland(oxydatie) 38,5cm Cond:R/G

4 Delen koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Vier delen oud antiek koperwerk, grote waterketel, kaarskandelaar, dubbele kandelaar en een oosterse schaal bewerkt, 19e en 20e eeuws 20-30cm Cond:G

Divers koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Divers koperwerk 20e eeuw: 1x drankflacon met likeurglazen, 1x standaard (voor kaars?), 1x koper overlay luciferhouder met asbak en 1x koperen speeltol 3-32cm. Cond.: G

Koperen pomp
Resultaat: 15 EUR

Oude zware messing waterpomp, gemonteerd op houten plank, 2e helft 20e eeuw Cond:G

Koperen theeketel
Resultaat: 15 EUR

Koperen Art Deco draagbare theekan met comfort en brander ca. 1920, gemerkt P.R.G.M. (1 deuk in kan) 38cm. Cond.: R-G

Vat met teil
Resultaat: 15 EUR

Twee delen 19e eeuw: 1x (wijn)vat met kraan en 1x houten opvangteil (beide met ijzeren banden) 30-45cm. Cond.: G

Lepelrekje, tinnen lepels
Resultaat: 10 EUR

Antiek Hollands eikenhouten lepelrekje met 6 tinnen lepels in goede staat, 32x20x5cm