22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Antieke bijbel
Resultaat: 80 EUR

Koperen tabaksdoos
Resultaat: 75 EUR

Cloisonne vaas
Resultaat: 75 EUR

Chinese wandhanger
Resultaat: 70 EUR

Microscoop
Resultaat: 70 EUR

4 Delen tin
Resultaat: 70 EUR

Vier delen antiek tin: 1x Louis Seize tabaksdoos, bewerkt met guirlandes ca. 1780 (gemerkt), 2x zoutbussen 18e eeuw, 1x beker ca. 1800, 8-20cm. Cond.: G

2 Boeken
Resultaat: 70 EUR

Antieke bijbel
Resultaat: 70 EUR

6 Kandelaars
Resultaat: 70 EUR

2 Meerschuim pijpen
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke meerschuim tabakspijpen met Arabische koppen (1x in originele foudraal) 17x5x10cm. en 14x4x8cm. Cond.: G

Bewerkt koperen kistje
Resultaat: 70 EUR

Neogothische bronzen kist ca. 1910 met rondom gothische voorstellingen, 11x23,5x14cm. Cond.: G

Tiffany lamp, ronde kap
Resultaat: 70 EUR

Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 60xø40cm.

Braadslee + 8 pannen
Resultaat: 70 EUR

Antieke koperen braadslede en 8 kleine pannen ca. 1900 in goede staat 47x20x11cm.

Radio
Resultaat: 70 EUR

Oude radio Saba Freiburg wereldontvanger "Saba automatic" in goede staat (functies niet getest) 46x69x37cm.

Messing etagere-tafel
Resultaat: 70 EUR

Lamp, molen
Resultaat: 65 EUR

Grote bronzen tafellamp ca. 1900 in de vorm van een windmolen, origineel beschilderd en in goede staat 37x25x16cm.

Viool
Resultaat: 65 EUR

Antieke viool anno 1915, gemerkt Stradivarius met strijkstok 67cm. Cond>: G

Kroonluchter
Resultaat: 65 EUR

Oude kroonluchter van messing met kristallen pegels 20e eeuw (12 lichts) 41xø60cm. Cond.: G

Muziekbladen standaard
Resultaat: 65 EUR

Art Deco muziekbladen standaard ca. 1925 van hout met koper in goede originele staat 113x44x30cm.

Inktstel
Resultaat: 60 EUR

2 Biedermeier kistjes
Resultaat: 60 EUR

Japanse lakdoos
Resultaat: 60 EUR

Majolica petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Majolica tafel petroleumlamp met floraal decor ca. 1880 in goede staat 53x25cm.

Haardset
Resultaat: 60 EUR

Gietijzeren 5-delige haardset ca. 1880 (Historisme) in zeer goede staat 80x30x24cm.

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 60 EUR

Oude barometer
Resultaat: 60 EUR

Oude barometer met intarsia en messing 2e helft 20e eeuw, Italiaanse belettering 112cm. Cond.: G

3 Kinder violen
Resultaat: 60 EUR

Drie decoratieve kleine violen 2e helft 20e eeuw + strijkstok 13-38cm. Cond.: G

2 Messing lampen
Resultaat: 60 EUR

Twee grote oude messing tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat, bronskleurig gepatineerd 72xø39cm.

2 Bestek couverts
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke bestekcassettes plated: 1x met bewerkte ivoren grepen (visbestek) en 1x met bewerkte parelmoer grepen (gemonogrammeerd) 23-26cm. Cond.: G

4 Delen Art Deco
Resultaat: 60 EUR

Kavel met 4 Delen Art Deco: 2x marmeren boekensteunen met bronzen pinguins (1x gelijmd) en 2 delen Art deco met springende antilopen op marmeren voet. 20,5x6x8,5cm.

Opgezette vos
Resultaat: 60 EUR

Opgezette vos op boomstronk in goede staat 53x105x20cm.

Schaal met dolfijn
Resultaat: 60 EUR

3 Koperen ketels
Resultaat: 55 EUR

Drie antieke koperen ketels 19e eeuw in goede staat (licht bedeukt en 1 reparatie tuit) 21-26cm. Cond.: G

Geweer
Resultaat: 51 EUR

Arabisch 19e eeuws geweer L.: 100cm. Cond.: R-G

Jugendstil schaaltje
Resultaat: 50 EUR

Tinnen klepkan
Resultaat: 50 EUR

3 Snuffbottles
Resultaat: 50 EUR

Drie oude Chinese snuffbottles 20e eeuw: 1x glas, 1x gelakt met parelmoer inleg en 1x met visdecor 7-8cm. Cond.: G

Petroleumlamp, beschilderd
Resultaat: 50 EUR

Tafel petroleumlamp ca. 1900 met prachtig handgeschilderd decor van vlinders en papegaaien (keramiek) 45xø11cm. Cond.: G

Carpet Bal
Resultaat: 50 EUR

Speeldoos
Resultaat: 50 EUR

Bontjas
Resultaat: 50 EUR

Oude bontjas (lang model) in goede staat 125cm.

2 Kandelaars
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse messing met roodmarmeren kaarskandelaars in goede staat 21x9x9cm.

Dubbele messing fotolijst
Resultaat: 50 EUR

Barometer
Resultaat: 50 EUR

Engelse eikenhouten gestoken barometer/ thermometer in goede staat ca. 26x 82cm.

Diverse antieke ornamenten
Resultaat: 50 EUR

Kavel 19e eeuwse ornamenten o.a: zuilen, kastversiering, lijstje etc. 10-54cm. Cond.: R

Ketel
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil standaard
Resultaat: 50 EUR

Koperen spiegel
Resultaat: 50 EUR

Oud kopergeslagen spiegelkastje met facetgeslepen glas ca. 1920 in goede staat 65x34x7cm.

4 Verrekijkers
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke/oude verrekijkers: 1x Alina, 1x WO II, 1x incomplete toneelkijker en 1x ongemerkt 7-20cm. Cond.: R

Spiegel
Resultaat: 50 EUR

Decoratieve facetgeslepen spiegel in Venetiaanse stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 87x74cm.

Boek, Het vereenigd Nederland
Resultaat: 50 EUR

Antieke bijbel
Resultaat: 50 EUR

Antieke bijbel
Resultaat: 50 EUR

Bouille lepeldoosje
Resultaat: 45 EUR

10 Lampekappen
Resultaat: 45 EUR

Tien oude Art Deco lampenkappen ca. 1930 (2 soorten a 5 stuks) 15x7cm. en 20x6cm. Cond.: G

Bakje met diversen
Resultaat: 45 EUR

Kavel divers oud en antiek o.a: verrekijker, porseleinen plaquette, ivoor, Buckle, dolk, messen, flacon, gewichtendoosje etc. 4-23cm. Cond.: R-G

Toneelkijker + stoofje
Resultaat: 45 EUR

Toneelkijker + theestoof ca. 1900: 1x Plated toneelkijker met parelmoer "Aitchison en Co opticians London" en 1x Jugendstil theestoof met geëmailleerd glas, vernikkeld. Beide in goede staat 12-7cm.

3 Houten kistjes
Resultaat: 45 EUR

Drie oude kisten 1e helft 20e eeuw: 2x eikenhout en 1x beukenhout. (1x met bandintarsia) 26-37cm. Cond.: G

Grote koperen emmer
Resultaat: 45 EUR

Grote kopergenagelde hengselemmer 19e eeuw in goede staat 29xø29cm.

2 Dekselpotten
Resultaat: 45 EUR

Twee dekselpotten ca. 1930: 1x Jugendstil keramieken koektrommel ca. 1900 (oude haarscheuren en 1x Chinese rieten houder met familie roze porseleinen trekpotje en kopje ca. 1930 (goed) Cond.: R-G

Vogelkooi
Resultaat: 45 EUR

Antieke houten met ijzeren vogelkooi in goede staat 34x30x22cm.

WMF schaal
Resultaat: 40 EUR

2 Jugendstil bladen
Resultaat: 40 EUR

2 Jugendstil vazen
Resultaat: 40 EUR

Lakdoos
Resultaat: 40 EUR

Mes
Resultaat: 40 EUR

Russisch kruis
Resultaat: 40 EUR

Russisch bronzen ikoon met emaille 19e eeuw in goede staat 22,5x14cm.

4 Delen koper
Resultaat: 40 EUR

Vier delen oud koperwerk: 1x USA kruithoorn (kopie), 1x fotolijst ca. 1900, 1x bureauwekker ca. 1940 Kaiser en 1x botanische antieke sproeier ca. 1900 17-22cm. Cond.: G

Bureaulamp, nikkel
Resultaat: 40 EUR

Kolenbak
Resultaat: 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse gietijzeren met koperen kolenbak. Romaanse stijl met hondekoppen 39x35x47cm. Cond.: G

Barnsteen/meerschuim pijpje
Resultaat: 40 EUR

Antiek meerschuim tabakspijpje bewerkt ca. 1900 in originele foudraal. Met barnsteen-achtig mondstuk in goede staat

Miniatuur
Resultaat: 40 EUR

Miniatuur ca. 1900 met ivoren omlijsting en handgeschilderd damesportret. Onduidelijk gesigneerd 12x11cm. Cond.: G

Bronzen pot
Resultaat: 40 EUR

Oude zware bronzen kookpot, gedateerd 1809 met adelaar (Duitsland) met bewerkte poten 20xø20cm.

2 Mondharmonica's
Resultaat: 40 EUR

Twee oude mondharmonicas ca. 1950 Duitsland: 1x Bandmaster en 1x Echo Bell metal Reeds Hohner 12-21cm. Cond.: G

Lamp
Resultaat: 40 EUR

Latoenkoperen bewerkte lampenvoet (aangepast) ca. 1880 met putti etc. 36xø14cm. Cond.: G

Plafoniere, kristal
Resultaat: 40 EUR

Kleine antieke kristallen plafoniere ca. 1900 met messing in goede staat 15xø20cm.

Kroonlamp
Resultaat: 40 EUR

Oude kristallen kroonluchter 20e eeuw in goede staat 40xø50cm.

Zakkroontje
Resultaat: 40 EUR

Leuke kleine zak-kroonluchter 20e eeuw in goede staat 60xø30cm.

Kroontje, kristal
Resultaat: 40 EUR

Oude kristallen 5-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø50cm.

Kroontje, kristal
Resultaat: 40 EUR

Wandlamp, kristal
Resultaat: 40 EUR

Grote oude kristallen met messing wandlamp 4-lichts ca. 1940 in goede staat 80x46x28cm.

Twee presenteertablets
Resultaat: 40 EUR

Schelp
Resultaat: 40 EUR

Grote 18e-19e eeuwse houtgestoken schelp-ornament, goudgekleurd (deel van een altaar?) 40x60x10cm. Cond.: G

Oude globe
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Duitse globe met papier belijmde wereldbol ca. 1950 (lamp in wereldbol). Voet is van hout met chroom, "Duo Erdglobus System Villinger Berlin-Darmstadt" 45xø31cm. Cond.: G

2 Antieke sloten
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke sloten: 1x van ijzer 17e-18e eeuw en 1x van brons Shah made for Bombay ca. 1900

Diverse antieke ornamenten
Resultaat: 40 EUR

Groot kavel ornamenten van hout en brons 19e eeuw 31-63cm. Cond.: R-G

Vlaskam
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten vlaskam ca. 1800 in goede staat 70x55x50cm.

Doos kleden
Resultaat: 40 EUR

Doos met oude/antieke kleden 19e-20e eeuw o.a: gehaakt en zijde Cond.: R-G

2 Tafellampen
Resultaat: 40 EUR

Twee Italiaanse Jugendstil stijl tafellampen in bloemvorm 2e helft 20e eeuw in goede staat 32x23x13cm.

2 Oorijzers
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse latoenkoperen oorijzers voor kledendracht, in goede staat en in houder 17xø18cm.

2 Beschilderde petroleumlampen
Resultaat: 40 EUR

Twee beschilderde tafel petroleumlampen ca. 1900: 1x met koperen voet en 1x met compositie metalen voet 40-50cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 40 EUR

Twee tafel petroleumlampen ca. 1900 met bewerkte compositie metalen voet en gekleurde glazen reservoirs 45-60cm. Cond.: G

3 Blaasbalgen
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke blaasbalgen: 2x 19e eeuws en 1x 1e helft 20e eeuw (2x met kopergeslagen voorstellingen) 40-55cm. Cond.: G

Kistje met inlegwerk
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinese lakwerk kist met gegraveerd koperen beslag en floraal decor ca. 1930 in goede staat 25x13x14cm.

6 Delen plate
Resultaat: 40 EUR

Prachtige Jugendstil 6-delig plated koffieservies ca. 1900 in goede staat 9-20cm.

7 Bodemvondsten
Resultaat: 40 EUR

Zeven delen antiek aardewerk (o.a. oudheid): 1x kannetje groen glazuur, 1x olielampje, 1x potje met beschildering, 4x schaaltjes bruin glazuur 7,5-14cm. Cond.: G