20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

Petroleumlamp, figuren
Resultaat: 50 EUR

Petroleumlamp ca. 1900 met terracotta reservoir, rondom met figuren. messing voet en brander, geheel in goede staat 48cm.

2 Bronzen vuurpotjes
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke bronzen vuurpotjes op drie poten 9-15cm. Cond.: G

Bureaulamp, groen
Resultaat: 50 EUR

Moderne Art Deco stijl bureaulamp 21e eeuw van messing met groenglazen kap in zeer goede staat 32x26x17cm.

Tiffany lamp, vis
Resultaat: 50 EUR

Moderne Tiffany stijl lamp in visvorm 21e eeuw in zeer goede staat 22x30x9cm.

3 Wandelstokken
Resultaat: 50 EUR

Drie oude/antieke wandelstokken; 1x Afrikaans, 1x met paardenhoofd en 1x antiek 87-95cm. Cond.: R-G

Miniatuur portret
Resultaat: 50 EUR

Antieke miniatuur met ivoren en schildpad omlijsting, voorstellend een damesportret (gesigneerd) 14x12cm. Cond.: G

Doos boeken
Resultaat: 50 EUR

Doos met diverse Duitse antiquarische boeken 19e eeuw Cond.: M-R

Diverse oorkondes
Resultaat: 50 EUR

Barometer
Resultaat: 50 EUR

Grote houtgesneden barometer met rocailles, gemerkt G.H.J. Baarslag Enschede ca. 1900. In goede originele staat 70cm.

Microscoop
Resultaat: 50 EUR

Oude microscoop (Hensoldt Wetzlar nr. 342) in originele kist ca. 1950 in zeer goede originele staat 37x21x25cm.

Radio
Resultaat: 50 EUR

Prachtige oude Philips radio uit de 30-er jaren "Philips Octode Super" met mahoniehouten kast in zeer goede staat (functies niet getest) 41x24x32cm.

Emaille bord
Resultaat: 50 EUR

Oud Hollands emaille reclamebord "Bonds Hotel A.N.W.B.", lichte randschade 32x32cm. Cond.: R-G

Zuil met adelaar
Resultaat: 50 EUR

Speculaasplanken
Resultaat: 50 EUR

Grote partij oude speculaasplanken ca. 1900 (20 stuks) in goede staat 18-90cm.

Sieradenkastje, Tibetaans
Resultaat: 50 EUR

Tibetaans sieradenkistje met leder bekleed en beschilderd met decor van flora en vogels 21e eeuw 27x32x20cm.

Lamp
Resultaat: 50 EUR

Oude messing 4-lichts hanglamp 20e eeuw in zeer goede staat 75xø35cm.

Jacht-bestek
Resultaat: 50 EUR

2 Lampen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote tafellampen met gedraaide houten voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 62xø27cm.

Schildersezel
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten schildersezel 20e eeuw in goede staat 80x43x20cm.

Kris, Indonesië
Resultaat: 50 EUR

Kandelaar + lamp
Resultaat: 50 EUR

Oude compositie metalen lampenvoet en kaarskandelaar 20e eeuw 37-55cm. Cond.: G

Antieke viool
Resultaat: 50 EUR

Viool ca. 1900 met etiket "Nicolaus Kittel" met strijkstok. Scheurtje voor in de klankkast, verder in goede originele staat 59x21x9cm. Cond.: R-G

Smeedijzeren lamp
Resultaat: 50 EUR

Smeedijzeren hanglamp ca. 1900 met 4 lichtpunten voor kaarsen in goede staat 80x60x60cm.

Diverse oude boeken
Resultaat: 45 EUR

Kavel diverse antiquarische boeken o.a; 3 delen sexuele zeden woord en beeld, kinderboeken, zijdekunst en papierkunst, boek Rotterdam, Ploetje en Noppie etc. Cond.: R-G

2 Sigarenknippers
Resultaat: 45 EUR

Twee oude/antieke sigarenknippers; 1x messing Art Deco, groene patina en 1x gegraveerd, nikkel met messing gegraveerd ca. 1900 (beide Duitsland) 12-16cm. Cond.: G

2 Emaille reclameborden
Resultaat: 45 EUR

Twee oude emaille reclameborden; 1x Heineken bier (50-er jaren?) 39x59cm. en 1x Heineken, lachende man (80-er jaren?) 60x40cm. Cond.: R

Petroleumlamp
Resultaat: 45 EUR

Petroleumlamp ca. 1880 met drie 2-lichts kaarskandelaars en engelen (kap is niet origineel) 50x58x60cm. Cond.: R

Biedermeier kistje
Resultaat: 40 EUR

Divers tin
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 23 delen oud tin 19e-20e eeuw o.a; maten, kelken, servies, houders etc. 6-19cm. Cond.: R-G

Tinnen kraankan
Resultaat: 40 EUR

Tinnen kraantjeskan ca. 1800 in goede originele staat 42x25xø15cm.

Diverse koperwerk
Resultaat: 40 EUR

Groot kavel koperwerk 19e-20e eeuw o.a; snotneuzen, kwispedoor, beslag, vaasjes, crucifix, kandelaar, etc. etc. 8-36cm. Cond.; G

Cloisonne vaas
Resultaat: 40 EUR

Chinees bronzen cloisonne vaas 1e helft 20e eeuw met 2 handvatten, vierkante hals en onderop gemerkt. H.: 24cm. Cond.: G

Messing aker
Resultaat: 40 EUR

Koperen 19e eeuwse aker met hengsel 27xø45cm. Cond.: R-G

Houten kist met koper
Resultaat: 40 EUR

Houten kist ca. 1900, bekleed met koperen panelen waarop afbeeldingen staan van Hollandse schilderijen 50x34x35cm. Cond.: G

4 Delen verguld
Resultaat: 40 EUR

Vier decoratieve vergulde wand-ornamenturen (kunststof) met engelen etc. 2e helft 20e eeuw 31-40cm. Cond.: G

Engelhoofd op voet
Resultaat: 40 EUR

Engelhoofd op voet
Resultaat: 40 EUR

Tablet + Koffieset
Resultaat: 40 EUR

Antieke Jugendstil koffieset met daarbij horend keramieken presenteertablet, koffiekan, theekan, roompot, lepelvaasje, suikerpot, theecomfoor en kan 52x34x20cm. Cond.: G

Miniatuur portret
Resultaat: 40 EUR

Antiek miniatuurportret in ivoren lijst (portret is reproductie) 8,5x7cm. Cond.: G

3 Legerhelmen
Resultaat: 40 EUR

Drie oude metalen legerhelmen WO II (2x met binnenhelm) 26-27cm. Cond.: R

Kavel divers 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Kavel diverse 19e eeuw o.a; strijkijzers, weegschaal, koffiemolen, kruik, reservoir etc.

2 Verrekijkers
Resultaat: 40 EUR

Beeld, dame
Resultaat: 40 EUR

Grote cement-gegoten naakte dame 2e helft 20e eeuw 63cm. Cond.: G

Buste op zuil
Resultaat: 40 EUR

Oude terracotta zuil met vrouwenbuste 20e eeuw (zuil aan de voet beschadigd) 155cm. Cond.: R

3 Diverse schelpen
Resultaat: 40 EUR

2 Lakstempels
Resultaat: 40 EUR

Twee oude/antieke lakstempels; 1x compositie metaal hond en 1x bronzen valk ca. 1930. 6,5-7cm. Cond.: G

Tiffany stijl hanglamp
Resultaat: 40 EUR

Petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

9 Ets platen, ikonen
Resultaat: 40 EUR

2 Opbergkisten
Resultaat: 40 EUR

Bureaulampje Art Deco
Resultaat: 40 EUR

2 Bronzen kandelaren
Resultaat: 35 EUR

Wortelnoten kistje
Resultaat: 35 EUR

Jugendstil tinnen schaal
Resultaat: 35 EUR

Marmeren lampevoet
Resultaat: 35 EUR

Zware grote marmeren lampenvoet met bronzen armaturen (2-lichts) 20e eeuw 32xø18cm. Cond.: G

Lamp met putti
Resultaat: 35 EUR

Oude bronzen lampenvoet 20e eeuw met putti in goede staat 44x20x15cm.

Diverse boeken
Resultaat: 35 EUR

Borstelset, schildpad
Resultaat: 35 EUR

Oude bakelieten (schildpad look) borstelset ca. 1900 in goede originele staat 29x15x6cm.

Eikenhouten vat
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten 19e eeuws vat met 6 koperen banden in goede originele staat (zonder deksel) 65x27x35cm.

Miniatuur ridderharnas
Resultaat: 35 EUR

Miniatuur harnas ca. 1900, gemaakt van blik en hout. gebruikt voor poppenkast, vermoedelijk Duitsland ca. 30cm.

2 Koffers
Resultaat: 35 EUR

Tinnen chocoladekan op comfoor
Resultaat: 30 EUR

Opaline petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Oude opaline glazen tafellamp (electrisch) 2e helft 20e eeuw in goede staat 54xø22cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 30 EUR

Art Deco lamp
Resultaat: 30 EUR

Art Deco tafellamp ca. 1930 met compositie metalen figuur van vrouw met kruik. In zeer goede originele staat 35cm.

Gedreven bloempot
Resultaat: 30 EUR

Messing, kopergeslagen cachepot (bloempot) ca. 1900 met druivenranken-decor, leeuwenkoppen en leeuwenpoten 21xø24cm. Cond.: G

Messing koetslamp
Resultaat: 30 EUR

Oude messing koetslamp met adelaar 20e eeuw (deurtje mist) 76cm. Cond.: R

3 Delen 19e eeuws
Resultaat: 30 EUR

Drie delen 19e eeuws antiek; 1x open haard hark van smeedijzer met brons, 1x asschep en 1x blikken opbergdoos. Allen in goede originele staat 17-58cm.

Koperen kolenhelm
Resultaat: 30 EUR

Roodkoperen bewerkte kolenkit ca. 1880 met decor van bloemen en fruit 50x30x37cm. Cond.: G

2 Wandconsoles
Resultaat: 30 EUR

Twee handgestoken 19e eeuwse wandconsoles van eikenhout en vurenhout in goede originele staat 48cm.

2 Wandplaquettes
Resultaat: 30 EUR

Twee kopergeslagen Jugendstil wandplaquettes ca. 1900 in mahoniehouten lijsten met bandinatrsia, in goede staat 17,5x27,5cm.

Jugendstil schaal
Resultaat: 30 EUR

2 Waterpassen
Resultaat: 30 EUR

Twee Engelse mahoniehouten waterpassen met messing ca. 1900, gemerkt G.T.L. en 1x ongemerkt. Beide in zeer goede staat 20-23cm.

Lepelrek ca. 1800
Resultaat: 30 EUR

Vroeg origineel beschilderd lepelrek ca. 1800 met 12 tinnen lepels 51x24x10cm. Cond.: G

Zwart kruisbeeld
Resultaat: 30 EUR

Antieke Corpus Christie, houtgesneden met biscuit porseleinen Jezus 19e eeuw in goede staat 40cm.

Bronzen kroonluchter
Resultaat: 30 EUR

Haardset
Resultaat: 30 EUR

Oude messing 5-delige haardset 20e eeuw in goede staat 70cm.

Kaarskandelaar
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve bronzen kandelaar (6-lichts) met glazen pegels 2e helft 20e eeuw 53xø30cm. Cond.: G

Flamingo
Resultaat: 30 EUR

Grote oude Indonesische houtgestoken flamingo met gouddecor in goede staat 109x51x19cm.

Masker
Resultaat: 30 EUR

Oud Afrikaans houtgestoken masker in goede originele staat 30x25x10cm. Cond.: G

Theedoosje
Resultaat: 30 EUR

Scheepslamp
Resultaat: 30 EUR

Grote messing stormlamp ca. 1900, geëlectrificeerd 50xø33cm. Cond.: R

3 Koperen kannen
Resultaat: 30 EUR

Drie delen antiek koper: 1x kraantjeskan ca. 1800, 1x ketel, gegraveerd met Chinese voorstellingen ca. 1880 en 1x koffiekan ca. 1900 Cond.: G

4 Delen koper
Resultaat: 30 EUR

Vier delen antiek kopergeslagen: 1x wandbakje, 1x schaaltje, 1x borstel aan de wand en 1x borstelset op eiken plank Cond.: G

Marmeren console
Resultaat: 30 EUR

Jugendstil handspiegel
Resultaat: 25 EUR

Tinnen kraankan
Resultaat: 25 EUR

Tinnen lamp
Resultaat: 25 EUR

Groot kavel speldjes
Resultaat: 25 EUR

Groot kavel diverse oude reclamespeldjes (Hollands) in goede staat ca. 4cm.

2x Munchener kalender
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Duitse Münchener kalenders uit 1912 en 1913. Ingekleurd met familiewapens en nog onbeschreven 32x16cm. Cond.: R

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 25 EUR

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 25 EUR

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 25 EUR

Antieke lakstempel
Resultaat: 25 EUR

Lakstempel ca. 1890 met familiewapen, bronzen stempel en tinnen vrouwenbuste. Originele patina 5cm. Cond.:G

3 Koetslampen
Resultaat: 25 EUR

Houten ton
Resultaat: 25 EUR

Antiek eikenhouten vat met metalen banden in goede staat 36xø24cm. Cond.: G