Petroleumlamp ca. 1900 met terracotta reservoir, rondom met figuren. messing voet en brander, geheel in goede staat 48cm.
Twee oude/antieke bronzen vuurpotjes op drie poten 9-15cm. Cond.: G
Moderne Art Deco stijl bureaulamp 21e eeuw van messing met groenglazen kap in zeer goede staat 32x26x17cm.
Moderne Tiffany stijl lamp in visvorm 21e eeuw in zeer goede staat 22x30x9cm.
Drie oude/antieke wandelstokken; 1x Afrikaans, 1x met paardenhoofd en 1x antiek 87-95cm. Cond.: R-G
Antieke miniatuur met ivoren en schildpad omlijsting, voorstellend een damesportret (gesigneerd) 14x12cm. Cond.: G
Grote houtgesneden barometer met rocailles, gemerkt G.H.J. Baarslag Enschede ca. 1900. In goede originele staat 70cm.
Oude microscoop (Hensoldt Wetzlar nr. 342) in originele kist ca. 1950 in zeer goede originele staat 37x21x25cm.
Prachtige oude Philips radio uit de 30-er jaren "Philips Octode Super" met mahoniehouten kast in zeer goede staat (functies niet getest) 41x24x32cm.
Oud Hollands emaille reclamebord "Bonds Hotel A.N.W.B.", lichte randschade 32x32cm. Cond.: R-G
Grote partij oude speculaasplanken ca. 1900 (20 stuks) in goede staat 18-90cm.
Tibetaans sieradenkistje met leder bekleed en beschilderd met decor van flora en vogels 21e eeuw 27x32x20cm.
Twee grote tafellampen met gedraaide houten voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 62xø27cm.
Oude compositie metalen lampenvoet en kaarskandelaar 20e eeuw 37-55cm. Cond.: G
Viool ca. 1900 met etiket "Nicolaus Kittel" met strijkstok. Scheurtje voor in de klankkast, verder in goede originele staat 59x21x9cm. Cond.: R-G
Smeedijzeren hanglamp ca. 1900 met 4 lichtpunten voor kaarsen in goede staat 80x60x60cm.
Kavel diverse antiquarische boeken o.a; 3 delen sexuele zeden woord en beeld, kinderboeken, zijdekunst en papierkunst, boek Rotterdam, Ploetje en Noppie etc. Cond.: R-G
Twee oude/antieke sigarenknippers; 1x messing Art Deco, groene patina en 1x gegraveerd, nikkel met messing gegraveerd ca. 1900 (beide Duitsland) 12-16cm. Cond.: G
Twee oude emaille reclameborden; 1x Heineken bier (50-er jaren?) 39x59cm. en 1x Heineken, lachende man (80-er jaren?) 60x40cm. Cond.: R
Petroleumlamp ca. 1880 met drie 2-lichts kaarskandelaars en engelen (kap is niet origineel) 50x58x60cm. Cond.: R
Kavel van 23 delen oud tin 19e-20e eeuw o.a; maten, kelken, servies, houders etc. 6-19cm. Cond.: R-G
Tinnen kraantjeskan ca. 1800 in goede originele staat 42x25xø15cm.
Groot kavel koperwerk 19e-20e eeuw o.a; snotneuzen, kwispedoor, beslag, vaasjes, crucifix, kandelaar, etc. etc. 8-36cm. Cond.; G
Chinees bronzen cloisonne vaas 1e helft 20e eeuw met 2 handvatten, vierkante hals en onderop gemerkt. H.: 24cm. Cond.: G
Houten kist ca. 1900, bekleed met koperen panelen waarop afbeeldingen staan van Hollandse schilderijen 50x34x35cm. Cond.: G
Vier decoratieve vergulde wand-ornamenturen (kunststof) met engelen etc. 2e helft 20e eeuw 31-40cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil koffieset met daarbij horend keramieken presenteertablet, koffiekan, theekan, roompot, lepelvaasje, suikerpot, theecomfoor en kan 52x34x20cm. Cond.: G
Antiek miniatuurportret in ivoren lijst (portret is reproductie) 8,5x7cm. Cond.: G
Drie oude metalen legerhelmen WO II (2x met binnenhelm) 26-27cm. Cond.: R
Kavel diverse 19e eeuw o.a; strijkijzers, weegschaal, koffiemolen, kruik, reservoir etc.
Oude terracotta zuil met vrouwenbuste 20e eeuw (zuil aan de voet beschadigd) 155cm. Cond.: R
Twee oude/antieke lakstempels; 1x compositie metaal hond en 1x bronzen valk ca. 1930. 6,5-7cm. Cond.: G
Zware grote marmeren lampenvoet met bronzen armaturen (2-lichts) 20e eeuw 32xø18cm. Cond.: G
Oude bronzen lampenvoet 20e eeuw met putti in goede staat 44x20x15cm.
Oude bakelieten (schildpad look) borstelset ca. 1900 in goede originele staat 29x15x6cm.
Eikenhouten 19e eeuws vat met 6 koperen banden in goede originele staat (zonder deksel) 65x27x35cm.
Miniatuur harnas ca. 1900, gemaakt van blik en hout. gebruikt voor poppenkast, vermoedelijk Duitsland ca. 30cm.
Oude opaline glazen tafellamp (electrisch) 2e helft 20e eeuw in goede staat 54xø22cm. Cond.: G
Art Deco tafellamp ca. 1930 met compositie metalen figuur van vrouw met kruik. In zeer goede originele staat 35cm.
Messing, kopergeslagen cachepot (bloempot) ca. 1900 met druivenranken-decor, leeuwenkoppen en leeuwenpoten 21xø24cm. Cond.: G
Oude messing koetslamp met adelaar 20e eeuw (deurtje mist) 76cm. Cond.: R
Drie delen 19e eeuws antiek; 1x open haard hark van smeedijzer met brons, 1x asschep en 1x blikken opbergdoos. Allen in goede originele staat 17-58cm.
Roodkoperen bewerkte kolenkit ca. 1880 met decor van bloemen en fruit 50x30x37cm. Cond.: G
Twee handgestoken 19e eeuwse wandconsoles van eikenhout en vurenhout in goede originele staat 48cm.
Twee kopergeslagen Jugendstil wandplaquettes ca. 1900 in mahoniehouten lijsten met bandinatrsia, in goede staat 17,5x27,5cm.
Twee Engelse mahoniehouten waterpassen met messing ca. 1900, gemerkt G.T.L. en 1x ongemerkt. Beide in zeer goede staat 20-23cm.
Vroeg origineel beschilderd lepelrek ca. 1800 met 12 tinnen lepels 51x24x10cm. Cond.: G
Antieke Corpus Christie, houtgesneden met biscuit porseleinen Jezus 19e eeuw in goede staat 40cm.
Decoratieve bronzen kandelaar (6-lichts) met glazen pegels 2e helft 20e eeuw 53xø30cm. Cond.: G
Grote oude Indonesische houtgestoken flamingo met gouddecor in goede staat 109x51x19cm.
Oud Afrikaans houtgestoken masker in goede originele staat 30x25x10cm. Cond.: G
Drie delen antiek koper: 1x kraantjeskan ca. 1800, 1x ketel, gegraveerd met Chinese voorstellingen ca. 1880 en 1x koffiekan ca. 1900 Cond.: G
Vier delen antiek kopergeslagen: 1x wandbakje, 1x schaaltje, 1x borstel aan de wand en 1x borstelset op eiken plank Cond.: G
Groot kavel diverse oude reclamespeldjes (Hollands) in goede staat ca. 4cm.
Twee oude Duitse Münchener kalenders uit 1912 en 1913. Ingekleurd met familiewapens en nog onbeschreven 32x16cm. Cond.: R
Lakstempel ca. 1890 met familiewapen, bronzen stempel en tinnen vrouwenbuste. Originele patina 5cm. Cond.:G
Antiek eikenhouten vat met metalen banden in goede staat 36xø24cm. Cond.: G