Hollandse Pieter Scheen lexicon voor beeldende kunstenaars in goede staat
Grote bronzen 5-lichts hanglamp met grote compositie metalen figuur voorstellend een meisje met schaap 20e eeuw 94xø54cm. Cond.: G
Decoratieve grote bronzen tafellamp met putti. 4-Lichts met kristallen pegels 20e eeuw op marmeren voet. In zeer goede staat 70x30x24cm.
Grote bronzen 3-lichts hanglamp met putti 20e eeuw in goede originele staat 68x45x40cm. Cond.: G
Twee grote zeldzame massief bronzen 19e eeuwse empire kaarskandelaren 6-lichts, staand op leeuwenpoten met koppen en ibis ca. 1820. In zeer goede originele staat 70xø23cm.
Grote 19e eeuwse bronzen empire Grand Tour de Souvernir ca. 1820 met 3 olielampen, schaal met putto, faun, hertenkoppen, ibissen etc. In goede originele staat 69x31x35cm.
Eikenhouten kist met vele figuren uit been gesneden, voorstellend de toeschouwers van de Hemelvaart van Jezus. Rondom met 31 handgesneden figuren. Op het deksel afbeelding van Jezus met engelen 2e hel...
Vergulde bronzen schrijn ca. 1850 met cloisonne in Neo Gothische stijl, Corinthische zuilen en heilig kruis voor een religieus beeld. Gemerkt "Leynen-Hougaerts Brussels" In goede originele staat 120x2...
Gietijzeren 18e eeuwse bron in de vorm van een zeemeermin en een oesterschelp. Kraan en schroeven zijn van latere datum, 1 vleugel van meermin vervangen. Verder in goede originele staat 99x36x33cm. Co...
Grote prachtige 19e eeuwse bronzen hanglamp met bladdecor. 6-Lichts met facetgeslepen kristallen kelken in zeer goede originele staat 99x77x77cm.
Roodkoperen 4-delig servies van Jan Eisenloeffel ca. 1910 in goede originele staat (paar minimale deukjes) 5-16cm. Cond.: G
Jugendstil lamp van Jan Eisenloeffel (1876 - 1957) in complete staat met originele patina. vernikkeld koper, origineel glas en typische Jan Eisenloeffel bewerking. Smal ruitje onderin mist, 100xø52cm....
Koperen Jan Eisenloeffel (1876 - 1957, Amsterdamse School) Jugendstil hanglamp ca. 1910 in goede originele staat 30xø50cm.
Grote koperen Jan Eisenloeffel (1876 - 1957, Amsterdamse School) hanglamp ca. 1910 met typische Jan Eisenloeffel kenmerken in goede originele staat 40xø55cm.
Grote oude empire-stijl houtgesneden lamp, voorstellend een Moor met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw in zeer goede onbeschadigde staat 203x45x43cm.
Notenhouten Polyphon speeldoos (met inlegwerk) ca. 1880 in goede werkende staat met 5 platen. 18x32x29cm.
Schitterende 19e eeuwse mahoniehouten schrijfkist (uitklapbaar met lakstempel, garnituur, inktpotjes etc. etc. ) in zeer goede staat 17x28x38cm. Cond.: G
Zware voorlader ca. 19e eeuws. met notenhouten kolf en bronzen monturen, dikke loop 2,7cm, Geweer werd gebruikt bij Gildeschutters bij het koningsschieten. Mechanisme moet worden nagekeken, verder in ...
Twee bronzen 19e eeuwse kaarskandelaars empire 1e helft 19e eeuw met schildpadden, Griekse godin en ibis poten. In goede originele staat 45cm.
Bijzondere empire kraantjeskan met originele beschildering ca. 1800. Adelaarskoppen en vis als kraantje 41x24x25cm. Cond.: G
Duitse Polyphon speeldoos van notenhout en beeninleg ca. 1880, 1 tand gebroken (mechanisme werkt) 21x30x33cm. Cond.: R-G
Twee grote 19e eeuwse kerkelijke wandluchters voor 5 kaarsen, Neogothisch. In goede staat. 50x37x22cm.
Zeldzame 4-delig bronzen bureauset, gesigneerd Duval ca. 1920. Art Deco in originele opbergdoos met spiesbokmotief. In zeer goede originele staat 34x19x5cm.
Zeldzame historisme 8-delige likeurset ca. 1880 Duitsland, gemaakt van tin en blauwgroen glas met putti en cherubijnkopjes. In zeer goede originele staat 8-22cm.
Prachtig zeldzaam 17e eeuws poortslot met zeldzaam sleutelmes in goede originele staat 27x19x12cm. en 33x6x1cm.
Prachtig 17e eeuws smeedijzeren kistje in originele staat. Groot opengewerkt slot onder het deksel en originele sleutel (slot werkt) 15x24x12cm. Cond.: G
Twee bronzen wandlampen met putti, rocailles en primaglas 20e eeuw. In goede originele staat 38x20x20cm.
Duitse spaanhouten handbeschilderde hoedendoos ca. 1850 in zeer goede originele staat met originele beschildering en opschrift "Des Herzens beste Zeit ist die Zufriedenheit" 15x24x41cm.
Soaanhouten 19e eeuwse beschilderde hoedendoos met handbeschilderd opschrift "Wer am Werktagschafft, dem bringt der Gerstensaft am Sonntag neue Kraft". In zeer goede originele staat 21x52x33cm.
Duitse 19e eeuwse spaanhouten hoedendoos (beschildering mogelijk later) in goede staat 20x44x28cm.
Leuke antieke globus ca. 1900 met houten gedraaide voet en papieren globus. Duitsland, Columbus Volksglobus von C. Luther, Verlag Berlin-LichterFelde. In goede originele staat 38xø18cm.
Hartebeest (Afrika: Bubale Male), geprepareerd met officiële papieren in zeer goede staat 105x43x74cm.
Bronzen schaal (plated) 19e eeuw, gesigneerd F. Barbedienne (Ferdinand Barbedienne 1810-1892) met sphinxkop en floraal decor. In goede originele staat 20x21xø16cm.
Twee antieke vuurvergulde bronzen Jugendstil kandelaren, kerkelijk 5-lichts in zeer goede staat 26xø17cm.
Zeldzame antieke schildpad toiletset, 13 delig, in originele cassette ca. 1920, In zeer goede staat. 53x31x7cm.
Twee Oosterse handgestoken kistjes; 1x groot met been, bronzen poten en bronzen hengsels en 1x klein met been en intarsia 20e eeuw Cond.: R-G
Twee Chinese bronzen bloembakken (jardinieres) met origineel zinken binnenbak ca. 1900 in goede originele staat 17x29x18cm.
Oude bronzen schenkkan 20e eeuw (naar oud voorbeeld) met Latijns schrift en duivelskop 20xø9,5cm. Cond.: G
Prachtige oud handbeschilderd blikken dienblad met stadsgezicht "'t Spaerne te Haerlem bij de molen d'Adriaen", geschilderd anno 23 jan. 1951, 35x44cm. Cond.: G
Vroeg bronzen pan met 3 poten en lange steel 18e eeuw of ouder. in goede originele staat 14x49xø18cm.
Twee 19e eeuwse Chinese bronzen vazen met draken-, floraal- en vogeldecor. In goede originele staat 35xø13cm.
Chinees bronzen vaas ca. 1900 met draken- en Foohondendecor in goede staat 24xø12,5cm.
Bronzen kaarsen kroonluchter 3-armig, 18e/19e eeuw in goede originele staat 48xø60cm.
Twee oude/antieke bronzen vijzels; 1x grote vijzel naar voorbeeld van 16e eeuw 15,5xø20cm. en 1x gladde antieke vijzel 17e-18e eeuw 19xø14cm. Beide met stamper Cond.: G
Antieke Engelse stoommachine drukmeter, ca. 1900. Richards improved patent steam-engine indicator, Elliot brothers London. In goede originele staat. 10x25x26cm.
Twee antieke Duitse bronzen historisme wandluchters (voor 3 kaarsen) met koppen, ranken en spiegel, ca. 1880. In goede staat. 51x24x15cm.
Antieke Franse speeldoos met 2 melodieën, Henry deux ca. 1880, met keramieken tegel en noten omlijsting. Fungerend als piedestal 7x28x28cm., Cond.:G