Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Vergulde kandelaar
Resultaat: 280 EUR

Prachtige empire 3-lichts kaarskandelaars ca. 1810 met indiaan en goede vuurvergulding. Mist 1 arm (afgeslepen), verder in goede staat 46cm.

Kistje + schrijfkistje
Startprijs 240 EUR

Twee oude/antieke ingelegde dekseldozen; 1x mahonie ca. 1930 met intarsia 10x27x17cm. en 1x Boulle met wortelnoten fineer 19e eeuw (schrijfdoos met inktpotje) 12x19x29cm. Cond.: G

Bronzen ketel + deksel
Startprijs 230 EUR

Aziatische bronzen ketel, bewerkt met figuren 2e helft 20e eeuw 24x31xø23cm. Cond.: G

Lamp met man
Startprijs 230 EUR

Zware oude bronzen kaarskandelaar met faun (geëlectrificeerd) 5-lichts, in goede staat 20e eeuw 62x36x37cm.

Miniatuur portret
Startprijs 225 EUR

Portret in schildpadlijst 19e eeuw in redelijke staat (gelijmd) 9x11cm.

Naaikistje met inhoud
Startprijs 225 EUR

Mahoniehouten naaikist met 9 dekseltjes, vakverdeling en speldenkussen. met slot en sleutel 11x37x23cm. Cond.: G

Lamp met putti
Startprijs 225 EUR

Zware oude bronzen 5-lichts kaarskandelaar met putti (geëlectrificeerd) 20e eeuw in goede staat. Charles Dix stijl 62x30x30cm.

Theestoof, ingelegd
Startprijs 220 EUR

Prachtige theestoof ca. 1800 met lade, koperen binnenbak en rondom met floraal inlegwerk. lichte fineerschades 42x28x28cm. Cond.: R

Mahonie likeurkistje
Startprijs 200 EUR

Mahonie fineer 19e eeuwse Engelse likeurkist ca. 1840 met daarin 3 kristallen karaffen. 1 Mist en 1 beschadigd maar compleet met origineel slot en beslag. lichte fineerschade 22x19x18cm. Cond.: R

Filmcamera
Startprijs 200 EUR

Vooroorlogse filmcamera met box en transformator, gemerkt "Premier 20 Simplex-Ampro LTD London", Manufactured U.K. patents by Kelvin Bottomley + Baird LTD Glasgow + Basingstone. In ogenschijnlijk goed...

2 Vergulde kandelaren
Resultaat: 270 EUR

Twee vergulde bronzen 4-lichts kandelaars ca. 1870 in goede originele staat 49x22x21cm.

Bentheimer leeuw
Resultaat: 220 EUR

Antieke Bentheimer zandstenen leeuwenkop (gevonden te Bentheim) 17e eeuw of ouder 56x36x24cm. Cond.: G

Theekist, 18e eeuw
Resultaat: 210 EUR

Wortelnoten 18e eeuws theekistje met origineel beslag en sleutel. In zeer goede staat. 15x23x15cm.

Kist, messing beslag
Startprijs 190 EUR

Grote opbergkist met lades en deksel met messing beslag ca. 1880. in zeer goede originele staat 30x38x23cm.

Boulle kistje
Resultaat: 190 EUR

Grote Franse Boulle likeurkelder (zonder inhoud) ca. 1880. Zwart gelakt , met boulle en schildpad medaillons. Twee messing zijstrippen missen, verder in zeer goede originele staat 27x33,5x25cm.

Kistje met spel
Startprijs 180 EUR

Notenhout met rozenhouten boulle kist 19e eeuw met Mahjongg spel van been en ivoor. In goede staat 8x32x44cm.

Japanse dolk, 19e eeuw
Resultaat: 220 EUR

Oude Chinese (of Japanse) messing bewerkte dolk met sprinkhaan en insectendecor, gesigneerd ca. 1900 25,5cm. Cond.: G

Gestoken kwikbarometer
Resultaat: 190 EUR

Grote eikenhouten houtgestoken wandbarometer met druivenranken en geëmailleerde platen. In goede originele staat 94x38cm.

Miniatuur portret
Startprijs 180 EUR

Geschilderd miniatuurportret op ivoor ca. 1800 met bronzen omlijsting in goede staat 16x12cm.

Mahonie likeurkistje
Startprijs 175 EUR

Mahoniehouten fineer likeurkist ca. 1820 empire. Geen inhoud, oudere restaurartie. In goede staat 27x18x19cm.

Miniatuur portret
Startprijs 175 EUR

Miniatuur (geschilderd) met messing omlijsting in goede staat 19e eeuw 7,5x9,5cm.

Antieke lijst
Startprijs 175 EUR

Prachtige antieke lijst met verguld stuckwerk en foto 19e eeuw. In zeer goede staat 74x63cm.

Antieke lijst
Startprijs 175 EUR

Prachtige antieke lijst met verguld stuckwerk en foto 19e eeuw. In zeer goede staat 74x63cm.

Gietijzeren tafeltje
Startprijs 175 EUR

Origineel Jugendstil gietijzeren etage-tafel ca. 1900 met originele beschildering van bloemendecor. Prachtige vormgeving in zeer goede originele staat 70x35x35cm.