Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Divers tin
Resultaat: 15 EUR

Zeven delen Hollands tin 20e eeuw; 1x snotneus, 1x kaarskandelaar, 1x eikeltjeskan, 2x brandewijnkom en 1x vijzel 5-33cm. Cond.: G

Brander
Startprijs 15 EUR

Oude messing camping brander "Vulcana Alemania" ca. 1930 in goede staat 21xø21cm.

Emaille doosje
Resultaat: 15 EUR

Emaille doosje, Messing met geëmailleerde bovenzijde met bloemen. ø 39 mm. iets beschadigd.

Koperen tonnetje
Startprijs 15 EUR

Oud messing bewerkte hengselkon met Oosters dierendecor 20e eeuw in goede staat 23xø22cm. Cond.: G

Doos met bestek
Resultaat: 15 EUR

Doosje ontbijtbestek ca. 1920 in originele kist 4x19x19cm. Cond.: G

3 Delen koper
Resultaat: 35 EUR

Drie delen antiek koperwerk; 1x grote melkkan, 1x koetsstoof, 1x zeef. Allen in zeer goede originele staat 25x36cm.

Kavel diversen
Resultaat: 25 EUR

Tien delen divers plated en glaswerk o.a; tablet, zoutstrooier, peper- en soutstel, mosterdpotje, oliekaraf, peperbus 19e-20e eeuw 4-21cm. Cond.: G

Tinnen klepkan
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse tinnen klepkan met duimrust (bedeukt) 28x17x13cm. Cond.: R

2 Delen oud tin
Startprijs 20 EUR

Twee delen tin 19e eeuw; 1x schaar en 1x ovaal bord (Gemerkt) 24,5x35cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen
Startprijs 20 EUR

Twee petroleumlampen ca. 1900; 1x blaker 33xø12cm. en 1x Jugendstil tafellamp van koper 25xø10cm. Cond.: G

3 Delen koper
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud/antiek koper 19e eeuw; 1x antieke stoof van notenhout met messing (Cond.: G), 1x grote roodkoperen pot (Cond.: G), 1x roodkoperen ketel (Cond.: R) 25-30cm.

Miniatuur, ivoren lijst
Startprijs 20 EUR

Oude miniatuur met (ivoren?) lijst, zijkant beschadigd 14x12cm. Cond.: R

IJzeren pot, 3 tangen
Startprijs 20 EUR

Vroeg Oosterse ijzeren genagelde bewerkte hengselpot 19e eeuw of ouder. Daarbij drie 19e eeuwse ijzeren wafelijzers 20xø18cm. en 5x36cm. Cond.: G

Zakhorloge, hanger
Resultaat: 35 EUR

Bronzen zakhorloge standaard met twee putti ca. 1890 in goede originele staat 15x7x11cm. Cond.: G

Mariabeeld, gips
Resultaat: 20 EUR

Groot gipsen Mariabeeld ca. 1900 met originele bronsachtige patina (beschildering) 47cm. Cond.: G

Kunstwerk, Gadachik
Startprijs 20 EUR

G. Gadachik, voetballer met bal (zilver?) 44x34cm. Cond.: G

Oude citer
Resultaat: 110 EUR

Oude citer in doos in zeer goede staat, compleet met stelsleutel. Buren Zither, The Boers Autoharp, Deutsch-Amerikanische Guitaro Zither 49x35x5cm.

Barometer, koper
Resultaat: 20 EUR

Kleine messing art-deco barometer, ca.1920, Duitsland,voorzijde gehamerd. 31x10cm., Cond.:G

Citer in kist
Resultaat: 20 EUR

Grote citer in originele houten kist, Sionsharp, Joh. de Heer Rotterdam. In goede originele staat 46x58x14cm.

Jugendstil jardiniere
Startprijs 20 EUR

Oude bronzen jardiniere in barokstijl 20e eeuw in goede staat 10x27x14cm.

Messing inktstel
Resultaat: 20 EUR

Antiek messing inktstel gemaakt van een kanonskogelkop 1916, in goede originele staat 27x7x24cm.

Doofpot, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Prachtige 19e eeuwse doofpot van messing met koper in zeer goede originele staat 38x26cm.

Joodse perkamentrol
Resultaat: 30 EUR

Oude Joodse perkamentrol met bronzen montuur 20e eeuw in goede staat 21xø6,5cm.

Bel + Peerketel
Resultaat: 20 EUR

Twee delen koperwerk; 1x Oude bronzen bewerkte kloosterbel 20e eeuw met engel etc. 33x17x15cm. en 1x koperen peerketel ca. 1900 26x24xø16cm. Cond.: G