Kapitale vergulde bronzen kaarsenkroonluchter. Circa 1900. Afmeting: 100 x ø 105 cm. In goede staat.
Vijf-delige Jugendstil messing haardset. Circa 1915. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen petroleumlamp met twee branders en originele glazen kappen. Circa 1900. Eén deukje. Afmeting: 67 x 53 x 20 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten hangvitrine met deel servies. Engels. Vijftien-delig. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 70 x 70 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke staande petroleumlampen. Circa 1900. Eén maal Majolica met messing en pimpelmees decor. Eén maal compositie-metalen figuren lamp. Fluitspelend kind. Afmeting: H 55 - 73 cm. In goede staat...
18e Eeuwse Hollandse merklap. Annotatie 1753. Met floraal, kronen en dieren decor. Beschadigingen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijke staat.
2 Gobelins 20e eeuws in renaissance en barok voorstellingen. gobelins zijn van fijn gewoven kwaliteit. 118x92 cm in goede staat.
Antieke Duitse notenhouten polyphon speeldoos met zes speelplaten. Circa 1900. Opdraaiveer zit vast. Functies niet getest. Afmeting: 18 x 30 x 33 cm. In redelijke staat.
Antieke Schwarzwalder sieradenkist met goudfazanten/druivenranken decor. Circa 1880. Eén fazant beschadigd. Afmeting: 26 x 34 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Stel grote 19e eeuwse Neo Gotische kerkelijke kaarskandelaren. Afmeting: 55 x 67 x 15 cm. In goede staat.
Twee maal antiek brons. Eén maal Jugendstil tazza met floraal decor, circa 1900. Eén maal grote historisme bureau inktstel met porseleinen reservoirs, briefhouder en opener. Circa 1900. Afmeting: 30 -...
17e - 18e Eeuwse Hollandse zandstenen leeuwenkop. Afmeting: 25 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Aardewerken schaakspel met Amerikaanse nationale dieren en houten schaakbord. Afmeting: 18 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Prachtig antiek inktstel met bosnimf. Met originele mondgeblazen glazen houders. Circa 1880. Afmeting: 24 x 31 x 17 cm. In goede staat.
Duitse uit lindenhout gestoken gemsbok op rots. Circa 1930. Glazen ogen. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote staande messing petroleumlamp in de vorm van een Korinthische zuil. Met bewerkt glazen reservoir en kap. Circa 1900. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse vergulde messing Empire kaarskandelaren. Circa 1820. Klein deukje in basement. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse houtgestoken krokodil met tanden. 20e Eeuw. Afmeting: L 145 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek emaille reclamebord van Schuttersveld Enschede, Gebroeders van Heek, Manchester broeken. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 29 - 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kerkelijke messing kaarskandelaar met rozetten. Neo Gotisch. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Antieke weegschaal met twee gewichtblokken. Circa 1900. Afmeting: 14 - 45 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten roulette fiches houder. Inclusief fiches. Circa 1920. Afmeting: 12 x Ø 19 cm. In goede staat.
Messing Empire-stijl hanglamp. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1900. Afmeting: 75 x Ø 54 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten likeurkist met intarsia. Met vier flacons welke voorzien zijn van goud decor. Beschadigde stoppen, geen slot. Afmeting: 20 x 17 x 18 cm. In redelijke staat.