Groot lot divers oud/antiek emaille. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Petroleumbrander, brooddoos, lepels, vergieten et cetera. plus 2 petroleumstellen. Afmeting: 15 x 53 cm. In goede staat.
Twee zware zwart marmeren gestoken olifanten met florale parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.
Grote compositie PDSA collecte spaarpot. Gepolychromeerd. Circa 1930 - 1950. In goede staat.
Boekje met achtentwintig stuks 17e - 18e eeuwse gravures. Ongesigneerd. Gravures op papier. Afmeting: H 28 x B 22,5 cm. In goede staat.
Antieke verstelbare Duitse ijzeren ventilator met koperen schoepen/bladen. Bergmann-Berlin. Draaibaar. 220 Volt. Circa 1910. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Drie flessen rode wijn. Bestaande uit: 1975 Chateau L' enclos Pomerol. 1979 Chateau Grand-Puy Lacoste Pauillac Saint Guirons. 1982 Chateau Haut Bages Liberal Pauillac. Afmeting: 31 - 36 cm. In goede s...
19e Eeuwse zilver inlay schildpad parfumhouder met daarin glazen parfumflacon. Afmeting: 6 x 4 x 1,7 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met cloisonne inleg, Foo-hond en draken. Afmeting: 38 x ø 18 cm. In goede staat.
Hoedenmakers paspop. Circa 1920. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Oude Duitse Columbus Erdglobus. Modell 200 Berlin Lichterfelde. 40-er/50-er Jaren. Afmeting: 52 x ø 28 cm. In goede staat.
Italiaanse vergulde houten Rococo wandtafel met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 66 x 24 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees vergulde uitschuifbare opiumpijpen. Afmeting: 33 - 36 cm. In goede staat.
Twee lots diverse voorraadblikken met reclame, onder andere sigaren. Circa 70 stuks. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke vrijmetselaars artikelen. Bestaande uit: Houder met roodlakstempel + kraag met gouddraad en vrijmetselaarstekens. Afmeting: 18 - 45 cm. In goede staat.
30-er Jaren Van Nelle kruideniers theeblik. Ontwerp Jac. Jongert. Afmeting: 38 x 42 x 30 cm. In redelijke staat.
Grote antieke 19e eeuwse Japanse bronzen pronkvaas met drakenkoppen en vogel decor. Circa 1880. Afmeting: 60 x 24 cm ø. In goede staat.
Twee grote Empire-stijl lampenvoeten. 21e Eeuw. Gemarmerd metaal en verguld brons. Zes-lichts. Basements missen. Afmeting: H 85 cm. Verder in goede staat.
Grote kristallen kroonluchter met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 60 cm. In goede staat.
Antieke monstrans met Joods Judaïca teken en Hebreeuwse tekst. Messing plated. 19e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Groot oud cement gegoten tuinbeeld. Vrouw met bloemenkorf. 20e Eeuw. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.
Groot oud cement gegoten tuinbeeld. Vrouw met bloemenkorf. 20e Eeuw. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.
Groot marmeren tableau met pietra dura techniek. Luipaard met springbok in landschap. Afmeting: 62 x 81 cm. In goede staat.
Acht antieke Perzische bronzen (lak)stempels. Divers. 16e - 17e Eeuw? Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing haardomranding met waaiervormige vonkenvangers. Haardomranding niet compatibel. Afmeting: 70 - 103 cm. In redelijk/goede staat.