Vier antieke kruideniers voorraadblikken met reclame. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Oldenhove Tabak No. 2. Guldens' Baai Maja. Twee maal Douwe Egberts Koffie-Thee. Afmeting: 48 - 51 cm. In red...
Drie oude kruideniers voorraadblikken. Twee maal Neuteboom Koffie/Thee. Eén maal Hart Zuurkool. Afmeting: 25 - 43 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Duitse blikken Jugendstil Nürnberger lebkuchen doos van Heinrich Haeberlein. Circa 1915. Afmeting: 12 x 39 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Hollandse kruideniers voorraadblikken. Pette Cacao + Arke Beschuit. Afmeting: 35 - 42 cm. In redelijke staat.
Zeven antieke blikken. Onder andere: Verkade, Hulst, Haagse hopjes, Droste, opwind eend. 20e Eeuw. In redelijk/goede staat.
Twee parker pennen, model Sonnet, blauw met een rollerbal en een vulpen. In goede staat
3 Parker pennen, zilver- en goudkleurig, met een balpen, een rollerbal en een vulpen. Sonnet. In goede staat
Lot van zeven oude pennen. Onder andere: Montblanc, Colibri, Parker. Afmeting L 12 - 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gesigneerde bavelaar (diorama). Door H. Berck 1865. Landschap met dorp, figuren en vee. Gemaakt van diverse organische materialen. Afmeting: 57 x 49 x 10 cm. In goede staat.
Antieke messing hanglamp met geslepen gesatineerd glas en draken decor. Circa 1900. Afmeting: 90 x ø 55 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Japanse of Chinese houten gepolychromeerde marionette figuur. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Twee antieke geëmailleerde gietijzeren spaarpotten. Fobrux. Circa 1930. Eén beschadigd. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Drie oude goud-kleurige lijsten met passe partout + glas. Afmeting: H 83 x 96 cm. In goede staat.
Oude Chinese houten console en twee schotelhouders. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x ø 25 cm / 16 - 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse tabakspijp met porseleinen kop en handbeschildering, met houtsnip voorstelling. Cond:G 90 cm
Eikenhouten Amsterdamse School Art Deco spiegel + twee Amsterdamse School kleden. Circa 1930. Afmeting: 62 x 45 cm. / 130 x 80 cm. / 145 x 80 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Bestaande uit: Messing inhaleer apparaat, circa 1920. Zes (835) zilveren gebaksvorkjes in cassette. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse miniaturen. Damesportretten. Gesigneerd. Handgeschilderd. Eén maal Madonna Fiorentina Filippo Zippi Firenso. Eén maal Comtesse de Fugina de Mignard Fireuse. Afmeting: 5,5 x 4,3 cm. In ...
Twee miniaturen in messing omlijsting. Louis Seize-stijl. Damesportretten. Gesigneerd. Afmeting: 15,5 x 13 x 1 cm. In goede staat.
Twee miniaturen in messing omlijsting. Louis Seize-stijl. Damesportretten. Gesigneerd. Afmeting: 15,5 x 13 x 1 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke miniaturen met messing lijsten. Bestaande uit: Moeder met kind, Maria met aureool en damesportret. Afmeting: 3 - 4,5 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken Chinese hoogwaardigheidsbekleder. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese messing siervazen met draken en bodemmerk. Circa 1930. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Hollands koperwerk. Bestaande uit: Kopergeslagen lectuurbak met zeegezicht + Kopergeslagen kolenbak met zeegezicht + Blaasbalg, Michiel de Ruyter. Afmeting: 40 - 52 cm. In goede staat...
Twee Aziatische bronzen tafelbellen met houtsnijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.
Decoratieve eikenhouten plantenbak met smeedijzer. Afmeting: 72 x 45 x 28 cm. In goede staat.
Twee oude miniaturen. Deels geschilderd. Damesportretten. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.
Oude PTT test-telefoon in lederen foudraal. Circa 1950. Afmeting: 35 x 11 x 11 cm. In goede staat.
Vier-delig antiek vernikkeld theeservies. Paar deukjes. Circa 1920. Afmeting: 23 x 40 x 16 cm. In goede staat.
Antieke messing microscoop in notenhouten kist. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: 24 x 7 x 8 cm. In goede staat.
Gekleurde benen waaier, deels opengewerkt en met fraaie afbeeldingen van onder andere musicerende dames, bloemen en bijen. In originele bewaardoos. Afmeting: circa 24,5 cm. Gewicht: circa 50 gram. In ...
Fraaie zwarte waaier met florale graveringen en doek met zwerm vliegende zwaluwen. Afmeting: circa 34,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse messing gegraveerde tabaksdoos met rijtuigen voorstelling. Afmeting: 3,5 x 15 x 4,8 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren Art Deco coupes, blauw-grijs en oker. Circa 1920. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houten kaarskandelaren met messing lekrand. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse benen kunstwerken met vogels. Circa 1900. Afmeting: 10 x 6 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse bronzen pot met draken decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 27 cm ø. In goede staat.
Antieke hardhouten Chinese piedestal voor vaas. Met klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 22 - ø 32 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen akers en één steengoed kruik. Afmeting: 34 - 44 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Afmeting: 45 x ø 37 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek grijs gewolkt emaille. Aantal: 11 stuks. Afmeting: 17 - 37 cm. In goede staat.
Antieke gobelin met jagers en wildvoorstelling. Circa 1920. Afmeting: 128 x 183 cm. In goede staat.
Lot diversen, tabak etc. Bestaande uit: Eén notenhouten tabakspot. Twee asbakken van Uiltje sigaren, chips. Twee gietijzeren bokjes met uilen. Eén Hudson sigaren reclame (showcard). Afmeting: 10 - 33 ...
Twee 19e eeuwse lijsten. Onder andere; één maal bladgoud met veren hoeken. Doekmaat: H 34,5 x B 35,5 cm / H 65 x B 49,5 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke beschilderde Japanse lakdoosjes. Divers. Afmeting: 6 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Drie zeldzaam antieke zilveren Chinese miniatuur meubelen met cloisonne en deels vergulding. Bestaande uit: twee armleunstoelen en tafel. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonne Meiji dekseldoos met florale + vlinder decor. Haarlijn. Afmeting: 4,5 x 6,5 x 9 cm. In goede staat.
Twee antieke wandlampen. Messing/brons. Circa 1900 - 1920. Onder andere Art Nouveau. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal houtgestoken. Bestaande uit: 18e Eeuwse kandelaar met polychromie, stam gelijmd. Maria met kindje Jezus, latere periode. Afmeting: 55 - 62 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese metalen theepotten met lithografieën. Afmeting: H 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
50er Jaren kassa van bakeliet, marmer en chroom metaal. Gemerkt Olland Utrecht. Afmeting: 43 x 30 x 34 cm. In goede staat.
Grote antieke kruideniers koffiemolen. Electrisch. Gemerkt Steiner. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Engelse gietijzeren kruideniersweegschaal met messing wijzerplaat. Salter Trade Spring Balance. Afmeting: 42 x 41 x 30 cm. In goede staat.
Antiek vissers waadpak + visserstas. Circa 1930. Afmeting: 35 - 130 cm. In matige staat.
Bureauset. Bestaande uit: Penhouder met bakeliet vulpen, gouden tip + papierrolhouder + stempelkussen. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Renaissance-stijl messing tassa met dolfijnen en een schilderij standaard. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x ø 23 cm / 12 x 15 x 32 cm. In goede staat.
Grote antieke ovale eikenhouten emmer met messing hengsel en binnenbak. Circa 1800. Afmeting: 27 x 43 x 28 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse bewerkte hoornen met figuren. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Groot antiek Oosters bewerkt messing tablet met figuren en ranken. Afmeting: 49 x 68 cm. In goede staat.
Plated messing Barok klok-omranding. Duitsland. Circa 1800. Afmeting: ø 13 cm. / 38 x 32 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse messing blaker en twee kristallen inktpotjes met zilveren monturen. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie 19e eeuwse vergulde messing inktpot met porseleinen reservoir. Afmeting: 10 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee oude Duitse miniaturen met been. 20e Eeuw. Dames + herenportret. Afmeting: 9 - ø 6,5 cm. In goede staat.
Drie oude lederen motorjassen. Circa 1930 - 1960. 20e Eeuw. Maat: Large. Gebruikssporen. Eén jas scheur in leer. In redelijk/goede staat.
Drie gebruikte lederen Donkervoort heren jassen. Gebruikssporen. Maat: Large. In redelijk/goede staat.
Grote betonnen tuinbloempot. Groen/goud. 20e Eeuw. Afmeting: H 65 x ø 62 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kopergeslagen kolenbak met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 46 x 50 x 34 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen wandkandelaren met ranken. Neo Renaissance. Afmeting: 19 x 27 x 28 cm. In goede staat.
Twee antieke inktpotten. Eén maal Imari, circa 1900. Eén maal Art Deco, marmer/glas, circa 1930. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten naaikist met geheime lade, spiegel en intarsia. Lichte fineerschade. Afmeting: 16 x 39 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse messing Empire-stijl kaarskandelaren. Basis licht bedeukt. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Zeven diverse oude/antieke dekseldoosjes, onder andere Limoges, messing bewerkt, wortelnoten, Pietra Dura, cloisonne. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen handspiegel met pierrots en maan. Circa 1920. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen zwavelstokhouder in de vorm van een man met sigaar. Circa 1880. Afmeting: 11 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Vijf maal Amsterdamse School koperwerk. Circa 1920 - 1930. Bestaande uit: Vier schalen en één wandblaker (Bannink Haarlem). Afmeting: 24 - 30 cm. In goede staat.
Twee oude marionet poppen gemaakt van hout met metalen harnassen. Ridders. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Oude Indonesische houtgestoken lamp met Boeddhistische figuren op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 x ø 35 cm. In goede staat.
Vroege Japanse kleine cloisonne trekpot Meiji of ouder. Met rondom draken decor in iriserend blauw. Bij hengsel paar stukjes weg. Afmeting: 10 x 9 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antiek eikenhouten sigaren humidor. Circa 1910. Afmeting: 22 x 22 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken Barok kaarskandelaar met klauwpoten. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Afrikaanse houtgestoken wandelstok met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
Oude Amerikaanse metalen hydrometer met kaarten. The Foxbord Company USA. Afmeting: 51 x ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Franse goudkleurige compositie metalen tafellamp met edelman. Circa 1900. Latere elektrificering. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Fijngeschilderd 19e eeuws miniatuur schilderij met figuren/vogel decor. Afmeting: ø 7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse ivoren naaldendoos. Afmeting: 1,5 x 3,5 x 6 cm. In goede staat.
Antieke uit eikenhout gestoken uil op stam. Circa 1900. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Houten jaren 50 design aapje in de stijl van Kay Bojesen. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Heilig kruis met Petrus Regout Maastricht porseleinen corpus Christi met inri. Afmeting: 82 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken Schwarzwald crucifix met polychromie. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Vier antieke messing bloempotten met druivenranken, leeuwenkoppen et cetera. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 19 - 26 cm. In goede staat.
Twee grote Russische messing samovaars uit de 80er jaren. Afmeting: 50 x ø 24 cm. 1 kraantje mist verder In goede staat.
Lot plated. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan, koffiekan, kandelaar en roomkan. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse notenhouten hoeketageres. Circa 1870. Afmeting: 32 x 28 x 20 cm. In goede staat.
Modern Italiaans glazen design lampje met basement van chroom. Twee-delig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote porseleinen paraplubak met brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen wandblakers in Barok-stijl. Twee-lichts. Afmeting: 36 cm. In goede staat.