19e Eeuws Frans antiquarisch erotisch boekje. L'escole des Filles ou La Philosophie des dames. Tome Premier. Met erotische gravures. Afmeting: 16 x 10,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antiquarische Latijnse boeken. Eén maal Theologiae Moralis Decologalis pars II. Anthore Benjamin Elbel, gedateerd 1734. Eén maal Sacrosanctum Concilium Triden Tinum. D. Prosperi Farinacii. J.C. G...
Twee antieke ijzeren sloten. 18e - 19e Eeuw. Louis Seize. Zonder sleutel. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Twee maal buffelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houten kistjes met ivoren banden en sierwerk. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse bewerkte kalebas beker met latijnse tekst 'Soidalvisita'? Massief zilveren bovenrand. Afmeting: 10,5 x ø 8 cm. In goede staat.
Vier maal 19e eeuws koperwerk/metaal. Bestaande uit: Windvaan, zeemeermin. Windvaan, duif. Twee beschilderde klok versieringen. Afmeting: 24 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse porseleinen vazen met zijden bloemen en glas onder glazen stolpen. Eén stolp kapot. Afmeting: 32 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke monstrans met Joods Judaïca teken en Hebreeuwse tekst. Messing plated. 19e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten barometer door D.S. Tessa Fecit Amsterdam. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kwikbarometer met Franse opdruk. Gemaakt door A.W. Heynen-Den Haag. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Oude Duitse mahoniehouten stickbarometer. Goldtime. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen petroleumlampen met messing. Circa 1900. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Twee oude kunststof lampen. Naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Tweede helft 20e eeuw. Vingers beschadigd. Afmeting: H 72 - 73 cm. In redelijke staat.
Twee prachtige grote 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen met messing petroleumlampen. Met romantische figuren decors. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Twee vergulde Italiaanse houten lampen. Circa 1900. Tafellamp + wandlamp. Afmeting: 32 - 50 cm. In goede staat.
Twee moderne kristalglazen tafellampen. 21e Eeuw. Eén voetje chip. Afmeting: 66 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Glazen Lento thermometer. Naar Galilei Galileo. 1564 - 1642. Met beschrijvingsboekje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 8 cm ø. In goede staat.
Antiek scheepsstuurwiel. Mahonie met ijzeren banden. Afmeting: ø 97 cm. In goede staat.
Antieke houten foto camera. Guy de Coral Co. Amsterdam. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Drie miniaturen in ovale messing lijsten. Deels geschilderd. Dimarcle en Hering. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: H 43 x B 10 cm. In goede staat.
Oude Engelse sextant in bakelieten houder. A.M. Bubble sextant B.M. Mark IX Brit Pats etc. Henry Hughes & Son Ltd. Met boekje. WO II ? Afmeting: 26 x 22 x 20 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke violen + strijkstok. 20e Eeuw. Twee maal kopie Stradivarius. Afmeting: 54 x 76 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Duitse viool. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Bakelieten Art Deco radio. Anno 1947. Door Siera. Afmeting: 30 x 42 x 19 cm. In zeer goede staat.
Drie oude kinder oefen-violen + tassen. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Gewa + één maal China. Afmeting: circa L 48 cm. In goede staat.
Antieke mandoline in latere koffer. Circa 1920. Afmeting: 67 x 22 x 28 cm. In goede staat.
Antieke bakelieten Philips luidspreker. 1925 - 1928. Afmeting: 44 x ø 38 cm. In goede staat.
Professionele Philips video camera VK4000. Met portable V2000 recorder en losse tuner. In originele aluminium koffer met batterij, aansluitkabels + gebruiksaanwijzing. Afmeting: 41 x 53 x 32 cm. In go...
Zeldzame ronde bakelieten platenspeler met lederen handvat. Hoedendoos grammofoon met versterker. Type 952A. 1933 - 1938. Afmeting: 20 x ø 26 cm. In goede staat.
Twee oude radio's. Bakeliet. Eén maal Ton Funk Violetta 1955 + Philips 658 U 1946 - 1947. Afmeting: 36- 44 cm. In redelijke staat.
Antieke Philips radio van bakeliet. Anno 1936. Type 815 A. Afmeting: 41 x 21 x 52 cm. In goede staat.
Duitse W.O. II bakelieten Volksempfänger + koptelefoon Lorenz-Radio. Type VE 301 W. App nr.: 62597. Afmeting: 39 x 28 x 16 cm. In goede staat.
Antieke viool met twee strijkstokken. Circa 1900. Afmeting: 56 - 73 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Bewerkte tondeldoos, Friese staartklok. Wandblaker. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.
Vier maal antiek schildpad. Bestaande uit: Fotolijst, dekseldoos, portemonnee, visitekaartenhouder. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Empire-stijl wandkaarskandelaren, deels gebruneerd. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Zes-delige koperen pannenset. 20e Eeuw. Afmeting: ø 9 - ø 19 cm. In goede staat.
Vijf-delige koperen pannenset. 20e Eeuw. Afmeting: ø 10 - ø 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren. 17e -18e Eeuw. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Empire, Charles Dix kaarskandelaren. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Glazen hanglamp met kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 56 cm. In goede staat.
Antieke bronzen bureaulamp met putti. Twee-lichts. Circa 1900. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee grote rood keramieken tafellampen met brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.
Twee grote keramieken tafellampen met brons. Rood. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Twee design tafellampen met marmeren kappen. Brons gepatineerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Twee oude hanglampen. Messing met glas. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 45 cm. In goede staat.
Wit metalen hanglamp met glazen bollen en pegels. Enkele kapot. Afmeting: 40 x ø 46 cm. In redelijke staat.
Grote oude messing plafondlamp met kristal. Circa 1960. Afmeting: 33 x ø 50 cm. In goede staat.
Twee oude plafond hanglampen. Eén maal zakkroonlamp met geslepen kristal. Eén maal ovaal met messing + kristalglas. Afmeting: 46 x ø 26 cm. / 32 x 37 x 25 cm. In goede staat.
Grote messing plafonniere met kristal. Midden 20e eeuw. Afmeting: 30 x ø 55 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse albasten tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.
Italiaanse vergulde houten Barok-stijl tafellamp. Eén vleugel los er bij. 20e Eeuw. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.
Oude messing hallamp. Drie-lichts. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 50 x ø 20 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl lamp van glas-in-lood, in de vorm van een eend. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x 26 x 11 cm. In goede staat.
Verchroomde bureaulamp. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen tafellamp met paardenmenner. Naar Coustou. Eén been haarscheur. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Drie-kleurige 50er jaren staande lamp met drie bakelieten fittingen en houten voet. Afmeting: H 175 cm. In goede staat.
Franse Hermes Paris damestas met linnen en leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 32 x 7 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Droste Cacao blik. Vijf kilogram blik. Circa 1920. Haarlem. Afmeting: 28 x 19 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Droste Cacao blik van 2,5 kilogram. Haarlem-Holland. Circa 1920. Afmeting: 27 x 15 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam groot Hollands Droste Cacao chocoladeblik. Circa 1920. Afmeting: 15 x 40 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Balinees houtgestoken opengewerkt paneel met danseres en hert. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 19 x 5 cm. In goede staat.
Antieke marmeren (water)bronplaat met cherubijnkop. Afmeting: 50 x 40 x 5 cm. In goede staat.
Oud, goed onderhouden lederen motorpak + beschermers. Dynamic Cruiser by MQP. Maat 40. In goede staat.
19e Eeuws historisme tafelstuk met leeuwen, klauwpoten en kristallen schaal. Schaal beschadigd. Messing vernikkeld. Afmeting: 36,5 x 33 cm ø. In redelijke staat.
19e Eeuwse dekseldoos. Messing verguld met kristal. Eén chip binnenrand. Floraal. Afmeting: 10 x 12 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad dekseldoos. Gecontourneerd met benen pootjes. Stukje van deksel af en haarscheur. Afmeting: L 13 x B 9 x H 5 cm. In redelijke staat.
Gave 19e eeuwse gecontourneerde schildpaddoos. Zonder pootjes. Afmeting: L 15 x B 7,5 x H 4,5 cm. In goede staat.
Vier lampen. Divers. Bestaande uit: Buitenlamp, circa 1920. Smeedijzeren tafellamp, circa 1950. Koperen lampenvoet, circa 1920. Messing wandlamp, 20e eeuw. Afmeting: 30- 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde hengselmand met kristallen binnenschaal. Messing verguld. Circa 1870. Afmeting: 29 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels. Eén gepoetst, één ongepoetst. Met ornamenten. Afmeting: 13 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Decoratieve metalen vrouwenbuste op compositie piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.
Grote decoratieve houten gepolychromeerde putti met schelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: L 47 cm. In goede staat.
Lot oude decoratieve artikelen. Divers. Onder andere: Consoles, houtgestoken figuren et cetera. Afmeting: 10 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse wanddecoraties. Houtgestoken en compositie. Onder andere: Consoles, putti's et cetera. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.
Twee oude Oosterse natuurstenen gordelknopen met Boeddhistische figuren. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In goede staat.
Kralentas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model versierd met vrouwenfiguren. Voorzien van zilveren ketting. MT.: A.Molenberg, Groningen, jl.: J.:1919. 16x28cm. Bevestigd aan een fraaie kr...
Zwart tasje, prachtige versierd met kraaltjes. ø 13x30cm. In goede staat
Oude Zeiss Ikon camera lichtmeter met jodenster in lederen etui. Afmeting: ø 5,8 cm. In goede staat.
Twee maal antiek stukwerk met hout. Wandspiegels met kandelaren. Kleine beschadigingen. Bronskleurig. Afmeting: 60 x 40 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse bronzen kaarsenkroon. Barok-stijl. Afmeting: 35 x ø 36 cm. In goede staat.
Twee 60-er jaren bureaulampjes. Eén maal rood/bruin Hala Zeist, genaamd Bartje + één maal aluminium, ongemerkt, buigbaar. Afmeting: 23 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Judaica borduursel. Floraal. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Poolse Judaica sabat olielamp. In-compleet. Afmeting: 45 x 24 cm ø. In redelijke staat.
19e Eeuwse Judaica bronzen 9-lichts chanoeka olielamp. Afmeting: 21,5 x 15 x 4 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Judaica plated messing Challah schaal. Floraal, halve maan + hart. Afmeting: 36 x 2 x 24 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Judaica bronzen 9-lichts chanoeka olielamp. Afmeting: 23 x 18 x 5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Judaica bronzen 9-lichts chanoeka olielamp. Afmeting: 23 x 17,5 x 5,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Jadaica bronzen hangende sabat olielamp. Afmeting: 22 cmm. In goede staat.
18e Eeuwse Judaica bronzen ner tamid (eeuwig licht) wandhanger met leeuw. Afmeting: 24 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans houtgestoken masker. Afmeting: 36 x 13 x 20 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans masker met leder en bamboe haar. Afmeting: 26 x 14 x 8 cm. In goede staat.
Oude Caballero sigaretten lichtreclame. Circa 1960 - 1970. Afmeting: 39 x 28 x 15 cm. In goede staat.
Twee oude Van Rossum's Troost tabak affiches. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm / H 80 x B 56 cm. In redelijk/goede staat.