Verchroomde bureaulamp. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote oude messing plafondlamp met kristal. Circa 1960. Afmeting: 33 x ø 50 cm. In goede staat.
Aziatische messing dansende figuur + tafelbel. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.
Vijf maal oud Aziatika. Bestaande uit: Vier figuratieve lavastenen lakstempels. Eén Indonesische weegschaal met olifanten decor. Afmeting: 6 - 15 cm. In goede staat.
Antiek zes-delig gietijzeren met messing haardstel. Circa 1900. Afmeting: 68 x 27 x 18 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws houtgestoken Korinthische capitel met latere ophangsysteem. Afmeting: 25 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Tien maal messing/brons. Bestaande uit: Oosterse bewerkte tafellamp, dekselschaal, Neogotisch kistje, zeven oosterse vaasjes. Afmeting: 6 - 57 cm. In goede staat.
Twee antieke messing kaarskandelaren. Ridders. Circa 1920. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Vier antieke messing wandkandelaren. Twee in Barok-stijl. Twee maal historisme (verguld). Afmeting: 19 - 25 cm. In goede staat.
Jaren 40 briefkaarthouder met vakverdeling en roljalouzie. Afmeting: 26 x 14 x 31 cm. In goede staat.
Oude Chinese houten console en twee schotelhouders. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x ø 25 cm / 16 - 30 cm. In goede staat.
Twee maal Aziatisch brons. 19e - 20e Eeuw. Eén maal wierookbrander, Koro. Eén maal Chinese schaal met draak, paradijsvogel en bodemmerk. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met waterketel. Afmeting: 70 x 33 cm ø. In goede staat.
Zes oude stenen bewerkte reisikonen. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese bamboe penselenhouders met landschappen en figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12,5 - 20 cm. In goede staat.
Lot antiek koper. Divers. Onder andere: Twee kandelaren, houten emmer met banden, tabaksdoos, twee kolentangen. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Grote betonnen tuinbloempot. Groen/goud. 20e Eeuw. Afmeting: H 65 x ø 62 cm. In goede staat.
Twee antiquarische Latijnse boeken. Eén maal Theologiae Moralis Decologalis pars II. Anthore Benjamin Elbel, gedateerd 1734. Eén maal Sacrosanctum Concilium Triden Tinum. D. Prosperi Farinacii. J.C. G...
Antiek Chinees messing tablet met figuren in tuin decor. Circa 1930. Afmeting: 31 x 22 x 1,5 cm. In goede staat.
Kristallen parfumfles in de vorm van een hoorn met slijpwerk met onedel deksel en hangeroog. Voorzien van binnenstopje. 7 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse gietijzeren kruideniersweegschaal met messing wijzerplaat. Salter Trade Spring Balance. Afmeting: 42 x 41 x 30 cm. In goede staat.
Twee maal buffelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.
Antiek goudkleurig metalen muntenbeursje met bewerkte deksel en twee medaillons, Napoleon Bonaparte. Afmeting: 9 x 6 cm. In goede staat.
Lot plated. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan, koffiekan, kandelaar en roomkan. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Vier maal divers antiek (koper). Bestaande uit: Kwispedoor met lekschaal, messing verrekijker L.A. Harri Amsterdam, toneelkijker. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse porseleinen lampenvoet met goud decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Lot verguld messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Twee maal metaal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijzel, Duitsland, 1914 - 1917. Durch Krieg zum Zieg. Plus een gewichtenset. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
50er - 60er Jaren vier-delige likeurfles met inhoud van Simon Rynbende & Sons. Fles bevat: Creme de Menthe, Apricot brandy, Cherry brandy, witte curacao. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse vergulde messing inktpot met porseleinen reservoir. Afmeting: 10 x 12 cm ø. In goede staat.
Antiek vissers waadpak + visserstas. Circa 1930. Afmeting: 35 - 130 cm. In matige staat.
Twee antieke marmeren Art Deco coupes, blauw-grijs en oker. Circa 1920. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Japanse of Chinese houten gepolychromeerde marionette figuur. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse handbeschilderde Friese tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 44 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke porseleinen lamp met messing voet. Circa 1900. Petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 80 x ø 29 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kopergeslagen kolenbak met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 46 x 50 x 34 cm. In goede staat.
Oude opaline glazen tafel-petroleumlamp met havenvoorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 14 cm ø. In goede staat.
Notenhouten theestoof met bandintarsia en antieke koperen ketel. Afmeting: 50 x 36 cm ø. In goede staat.
Empire-stijl tafellamp van messing. Voet met leeuwenkoppen. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
Ongebruikte electrische gitaar Discover Guitar USB. Gemerkt Jon Learn to play. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Verguld messing katholiek drie-luik altaar. 20e Eeuw. Met steendrukken. Neo Gotisch. Afmeting: 30 x 47 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen scheepslamp met opschrift Ankerlicht No. 35592. Circa 1920. Afmeting: 32 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude messing bewerkte kistjes. 20e Eeuw. Eén maal Empire-stijl met leeuwen, ranken en vogels. Eén maal Oosterse-stijl, floraal. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Fraaie zwarte waaier met florale graveringen en doek met zwerm vliegende zwaluwen. Afmeting: circa 34,5 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: * Drie-delige messing bewerkte tabaksset, circa 1920. * Joodse menora, 20e eeuw. * Jugendstil messing beeldje met kandelaar op marmer. * Koperen theebus,...
Antieke gietijzeren deurbel met vogel. Circa 1890. Afmeting: 28 x 22 x 15 cm ø. In goede staat.
Zes-lichts messing Barok-stijl plafondlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 42 cm. ø. In goede staat.
Messing Art Nouveau-stijl tafellamp. 20e Eeuw. Afmeting: H circa 55 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houten kaarskandelaren met messing lekrand. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse tabakspijp met porseleinen kop en handbeschildering, met houtsnip voorstelling. Cond:G 90 cm
Lot van zeven oude pennen. Onder andere: Montblanc, Colibri, Parker. Afmeting L 12 - 24 cm. In goede staat.
Lot diverse oude spelden etc. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 4 cm. In doos. In goede staat.
Acht maal antiek tin. Bestaande uit: Strooiers, schenkkan, bierpul met glazen bodem, bord etc. Afmeting: 11 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinese lakwerk dekseldoos met gouden decor van draak in de wolken. Craquele. Afmeting: 6 x 53 x 28 cm. In goede staat.
Twee kapitale bronzen Empire-stijl kaarskandelaren met marmeren sokkels. Jongen en meisje. Zeven-lichts. Verguld brons en donkerbrons gepatineerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek ivoren Chinees schaakspel bestaande uit 32 schaakstukken en losse centerpiece danseres. Circa 1900. Wit ivoor en rood gekleurd ivoor. Met antieke glazen stolp. Afmeting: 9 - 23 cm. In ...
17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met fraai slot en vergrendeling. Binnenin een extra vak met slot. Afmeting: 40 x 82 x 42 cm. In goede staat.
Schitterende 19e eeuwse officierskist met bronzen leeuwen, sierlijsten, intarsia met kariatiden, putti's en officiers portret op deksel. Afmeting: 15 x 34 x 25 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse eikenhouten snijwerken met druivenranken. Duitsland of Frankrijk. Afmeting: 58 x 70 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde brons met marmeren cassoletten in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee zware marmeren Louis Seize-stijl cassoletten met brons. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde haardvoorzet. Eikenhout. Buiten seizoen decoratie voor openhaard. Hollandse tweemaster met figuren decor. Afmeting: 106 x 65 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten barometer door D.S. Tessa Fecit Amsterdam. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.
Zeer grote vergulde bronzen kerkelijke kaarskandelaar met vier grote figuren. 19e Eeuw. Afmeting: H 136 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen twee-lichts kaarskandelaren met edelman en edelvrouw. Groen gepatineerd en brons. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse grote bronzen Empire drie-lichts kaarskandelaren. Deels verguld, deels donker gebruineerd. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese bronzen vaas met aan beide zijden figuren decors. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten gepolitoerde Zwitserse Reuge speeldoos met florale intarsia. Met drie melodieën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 44 x 19 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Judaica bronzen ner tamid (eeuwig licht) wandhanger met leeuw. Afmeting: 24 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen kandelaren met putti. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met kinderen. Historisme. Circa 1880. Eén arm gerepareerd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame grote messing (bibliothecarislamp) bureaulamp. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 51 x 15 cm. In goede staat.
Grote Venetiaanse houten stalamp met beschildering en moor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 190 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gesigneerde bavelaar (diorama). Door H. Berck 1865. Landschap met dorp, figuren en vee. Gemaakt van diverse organische materialen. Afmeting: 57 x 49 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Judaica bronzen 9-lichts chanoeka olielamp. Afmeting: 23 x 17,5 x 5,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans ivoren figuur. Japanse oude man met kind en bloesemtak. Op houtgestoken console. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Zeldzame grote tinnen kraantjeskan met klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Twee prachtige grote 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen met messing petroleumlampen. Met romantische figuren decors. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Fraaie antieke Japanse figurengroep. Circa 1900. Houtgesneden, gepolychromeerd en met ivoor. Circa 1880. Afmeting: 15 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse messing kaarskandelaren. Deels gebruneerd. Barok-stijl. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.
18e Eeuwse messing tabaksdoos met religieuze voorstelling en spreuken. Bijbelse tekst. Afmeting: 3 x 7 x 6,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse cloisonne siervazen met draken en paradijsvogels. Meiji. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Poolse Judaica sabat olielamp. In-compleet. Afmeting: 45 x 24 cm ø. In redelijke staat.
Franse Hermes Paris damestas met linnen en leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 32 x 7 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen petroleumlampen met messing. Circa 1900. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antiek Oosters ivoren figuur op hoornen basement. Halfnaakte danseressen. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Zeer groot Hollands mahoniehouten scheepsstuurwiel. Dubbelman Slikkerveer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 156 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse getorste lampenvoet met drie bokkepoten. Afmeting: H 173 cm. In goede staat.
Grote kristallen kroonluchter met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 60 cm. In goede staat.
Twee grote Empire-stijl lampenvoeten. 21e Eeuw. Gemarmerd metaal en verguld brons. Zes-lichts. Basements missen. Afmeting: H 85 cm. Verder in goede staat.
Antieke Jugendstil compositie metalen tafelspiegel met florale decor en amor. Circa 1915. Afmeting: 48 x 32 x 14 cm. In goede staat.
Grote zeldzame antieke historisme hoorn des overvloeds in het brons. Circa 1880. Met amor en duif en octagonaal marmeren basement. Breuk marmer. Afmeting: 61 x 34 x 35 cm. In goede staat.
Twee grote Russische messing samovaars uit de 80er jaren. Afmeting: 50 x ø 24 cm. 1 kraantje mist verder In goede staat.
Italiaanse vergulde houten Barok-stijl tafellamp. Eén vleugel los er bij. 20e Eeuw. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke monstrans met Joods Judaïca teken en Hebreeuwse tekst. Messing plated. 19e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse zilver-tinnen bloempot met rondom putti decor. Bodem beschadigd. Afmeting: 25 x ø 32 cm. In redelijke/goede staat.