Oud Afrikaans houtgestoken masker. Afmeting: 36 x 13 x 20 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse albasten tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.
Bakelieten Art Deco radio. Anno 1947. Door Siera. Afmeting: 30 x 42 x 19 cm. In zeer goede staat.
Oude Engelse sextant in bakelieten houder. A.M. Bubble sextant B.M. Mark IX Brit Pats etc. Henry Hughes & Son Ltd. Met boekje. WO II ? Afmeting: 26 x 22 x 20 cm. In goede staat.
Oude Duitse mahoniehouten stickbarometer. Goldtime. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans antiquarisch erotisch boekje. L'escole des Filles ou La Philosophie des dames. Tome Premier. Met erotische gravures. Afmeting: 16 x 10,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees/Oosters brons. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Oosters bewerkt brons. Bestaande uit: Twee koehoorn versieringen. Eén koe-pin. Afmeting: 11 - 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen engel en een messing amfora vaas. Circa 1900. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.
Twee maal antiek tin. Circa 1800. Bestaande uit: Eén nachtspiegel (toilet). Eén bolle kruik. Afmeting: 17 - 44 cm. In goede staat.
Twee antieke vroeg 19e eeuwse tinnen kruiken met bodemstempels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen messing petroleumlamp met florale decor. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Drie maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Messing brandewijnkom, A. Raulin Dinant. Drie-delige tabaksset, montage onprofessioneel veranderd. Grote Barok-stijl kaarskandelaar. Afmeting: 18 - 65 cm. In...
Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.
Drie miniaturen. Twee maal handbeschilderde limoges plaquettes, dames. Eén maal reproductie in houten lijst. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Zes antieke bronzen kaarskandelaren. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse bronzen inktpotten. Afmeting: ø 7 - ø 8 cm. In goede staat.
Oude Indonesische houtgestoken lamp met Boeddhistische figuren op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 x ø 35 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken Chinese hoogwaardigheidsbekleder. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke petroleumlamp met messing voet en groen kristalglas. Circa 1900. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Drie maal oud cloisonne. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaaltje met pauwen decor. Bolvaasje met floraal decor. Grote vaas met floraal decor. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Antieke Japanse koperen met ijzeren bij. Speld voor gevechtskledij. Jizai Okimono. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.
Oude tassa met bronzen voet en schaal. Putti op dolfijn. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Delftse Regina Fayence vijzel met 925 zilver en stamper. Circa 1930. Plus oude handgesneden walnoot met figuren decors. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.
Antieke metalen velours beklede koetsstoof. Circa 1900. Afmeting: 18 x 13,5 x 5 cm. In goede staat.
Lot antieke zakhorloge beschermkasten. Divers. Nikkel, zilver, koper. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 5 - 6 cm. In goede staat.
Antiek Chinees hardhouten kistje met parelmoer belijmd. Landschappen, figuren decor. Krimpnaden in hout. Afmeting: 7 x 24 x 13 cm. in redelijk/goede staat.
Modelhouten wenteltrap. Tweede helft 20e eeuw. Vurenhout met hardboard. Gesigneerd J. de Swart. Afmeting: 80 x 50 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Chinese albasten gesneden dekseldoos. Circa 1900. Afmeting: 15 x 14 x 11 cm. In goede staat.
Vier diverse Oosterse dekseldoosjes van porselein, lakwerk, hout. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse messing blaker en twee kristallen inktpotjes met zilveren monturen. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Plated messing Barok klok-omranding. Duitsland. Circa 1800. Afmeting: ø 13 cm. / 38 x 32 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Afmeting: 45 x ø 37 cm. In goede staat.
Vier-delig antiek vernikkeld theeservies. Paar deukjes. Circa 1920. Afmeting: 23 x 40 x 16 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Bestaande uit: Messing inhaleer apparaat, circa 1920. Zes (835) zilveren gebaksvorkjes in cassette. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Oude Zeiss Ikon camera lichtmeter met jodenster in lederen etui. Afmeting: ø 5,8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels. Eén gepoetst, één ongepoetst. Met ornamenten. Afmeting: 13 x 21 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad dekseldoos. Gecontourneerd met benen pootjes. Stukje van deksel af en haarscheur. Afmeting: L 13 x B 9 x H 5 cm. In redelijke staat.
Wit metalen hanglamp met glazen bollen en pegels. Enkele kapot. Afmeting: 40 x ø 46 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Glazen Lento thermometer. Naar Galilei Galileo. 1564 - 1642. Met beschrijvingsboekje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 8 cm ø. In goede staat.
W.F. antieke twee-delige bureauset in lederen houder. Briefopener + schaar. Gegraveerd, deels verguld. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Vier oude messing schilderij verlichtingslampen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Circa 1900. Bestaande uit: Beschilderde opaline petroleumlamp + tinnen Tiel Utrecht kraantjeskan. Afmeting: 38 - 65 cm. In goede staat.
Electrische wit porseleinen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x ø 40 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Dekseldoos, Friese koperkunst. Bewerkte snotneus. Makkum's tabakspotje. Doofpotje, Tiel-Holland. Afmeting: 5 - 28 cm. In goede staat.
Drie maal brons. Bestaande uit: Grote bel, tafelbel, vijzel met stamper. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.
Antieke glas-in-lood lamp. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 22 cm. In goede staat.