Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Chinese albasten dekseldoos, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese albasten gesneden dekseldoos. Circa 1900. Afmeting: 15 x 14 x 11 cm. In goede staat.

Model wenteltrap
Startprijs 40 EUR

Modelhouten wenteltrap. Tweede helft 20e eeuw. Vurenhout met hardboard. Gesigneerd J. de Swart. Afmeting: 80 x 50 x 35 cm. In goede staat.

Antiek Chinees kistje met inleg
Startprijs 40 EUR

Antiek Chinees hardhouten kistje met parelmoer belijmd. Landschappen, figuren decor. Krimpnaden in hout. Afmeting: 7 x 24 x 13 cm. in redelijk/goede staat.

Lot antieke zakhorloge kasten
Startprijs 40 EUR

Lot antieke zakhorloge beschermkasten. Divers. Nikkel, zilver, koper. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 5 - 6 cm. In goede staat.

Antieke koetsstoof, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke metalen velours beklede koetsstoof. Circa 1900. Afmeting: 18 x 13,5 x 5 cm. In goede staat.

Vijzel en uitgewerkte noot
Startprijs 40 EUR

Delftse Regina Fayence vijzel met 925 zilver en stamper. Circa 1930. Plus oude handgesneden walnoot met figuren decors. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.

Oude tassa met bronzen voet
Startprijs 40 EUR

Oude tassa met bronzen voet en schaal. Putti op dolfijn. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 24,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse bij, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke Japanse koperen met ijzeren bij. Speld voor gevechtskledij. Jizai Okimono. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.

3x oud cloisonne
Startprijs 40 EUR

Drie maal oud cloisonne. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaaltje met pauwen decor. Bolvaasje met floraal decor. Grote vaas met floraal decor. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Startprijs 45 EUR

Antieke petroleumlamp met messing voet en groen kristalglas. Circa 1900. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Oude Chinese sculptuur
Startprijs 45 EUR

Oude houtgestoken Chinese hoogwaardigheidsbekleder. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Oude Indonesische lamp
Startprijs 45 EUR

Oude Indonesische houtgestoken lamp met Boeddhistische figuren op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 x ø 35 cm. In goede staat.

2x Oosterse bronzen inktpotten
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Oosterse bronzen inktpotten. Afmeting: ø 7 - ø 8 cm. In goede staat.

6x Wandkandelaren
Startprijs 50 EUR

Zes antieke bronzen kaarskandelaren. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

3x Miniaturen
Startprijs 50 EUR

Drie miniaturen. Twee maal handbeschilderde limoges plaquettes, dames. Eén maal reproductie in houten lijst. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke dekseldozen
Startprijs 50 EUR

Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.

3x Antiek koperwerk
Startprijs 50 EUR

Drie maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Messing brandewijnkom, A. Raulin Dinant. Drie-delige tabaksset, montage onprofessioneel veranderd. Grote Barok-stijl kaarskandelaar. Afmeting: 18 - 65 cm. In...

Antieke petroleumlamp, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke kopergeslagen messing petroleumlamp met florale decor. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

2x Antieke tinnen kruiken
Startprijs 50 EUR

Twee antieke vroeg 19e eeuwse tinnen kruiken met bodemstempels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.

2x Antiek tin, 1800
Startprijs 50 EUR

Twee maal antiek tin. Circa 1800. Bestaande uit: Eén nachtspiegel (toilet). Eén bolle kruik. Afmeting: 17 - 44 cm. In goede staat.

Bronzen engel+vaas, 1900
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse bronzen engel en een messing amfora vaas. Circa 1900. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.

3x Antiek Oosters brons
Startprijs 50 EUR

Drie maal antiek Oosters bewerkt brons. Bestaande uit: Twee koehoorn versieringen. Eén koe-pin. Afmeting: 11 - 41 cm. In goede staat.

Lot divers brons
Startprijs 50 EUR

Lot divers oud/antiek Chinees/Oosters brons. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.

Frans erotisch boekje
Startprijs 50 EUR

19e Eeuws Frans antiquarisch erotisch boekje. L'escole des Filles ou La Philosophie des dames. Tome Premier. Met erotische gravures. Afmeting: 16 x 10,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.