Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Hollandse bijbel 2192
Antieke Hollandse bijbel

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Antieke Hollandse bijbel 2191
Antieke Hollandse bijbel

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Antiquarisch boek 1908 2189
Antiquarisch boek 1908

Resultaat:

40 EUR

2x Oude/antieke Chinese rollen 2188
2x Oude/antieke Chinese rollen
Startprijs 60 EUR
8x Oosterse sculpturen 2186
8x Oosterse sculpturen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Oude/antieke rozenkwarts beer 2185
Oude/antieke rozenkwarts beer

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Oud China 2183
2x Oud China

Resultaat:

50 EUR

Twee emaille theekannen 2182
Twee emaille theekannen
Startprijs 80 EUR
Bronzen wierookbrander, 19e eeuw 2180
Bronzen wierookbrander, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Japanse lakwerk kist 2177
Japanse lakwerk kist
Startprijs 40 EUR
Moderne design tafellamp 2174
Moderne design tafellamp
Startprijs 50 EUR
Moderne design hanglamp 2171
Moderne design hanglamp
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke Franse tafellamp, 1890 2169
Antieke Franse tafellamp, 1890

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Antieke Opaline tafellamp 2168
Antieke Opaline tafellamp

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke tafellamp, 1915 2166
Antieke tafellamp, 1915

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek beschilderd dienblad 2165
Antiek beschilderd dienblad

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke Empire-stijl lamp, 1900 2163
Antieke Empire-stijl lamp, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Oude miniatuur portretten 2162
4x Oude miniatuur portretten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Koperen aker, 19e eeuw 2160
Koperen aker, 19e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antieke gietijzeren haardset, 1900 2157
Antieke gietijzeren haardset, 1900

Resultaat:

50 EUR

Theestoof, Louis Seize 2154
Theestoof, Louis Seize
Startprijs 65 EUR
Verkocht
2x Haardstel 2151
2x Haardstel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vroege kraantjeskan, 18e eeuw 2149
Vroege kraantjeskan, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke tinnen tabak dekseldoos 2148
Antieke tinnen tabak dekseldoos

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Oud/antiek tin 2146
2x Oud/antiek tin

Resultaat:

30 EUR

3x Tinnen kannen, 18e eeuw 2145
3x Tinnen kannen, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Tinnen kraankan+comfoor 1860 2143
Tinnen kraankan+comfoor 1860

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Tin, 18e eeuw 2142
2x Tin, 18e eeuw

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Lepelrekken + lepels 2140
2x Lepelrekken + lepels

Resultaat:

85 EUR

Doosje antieke tin figuren, 1930 2137
Doosje antieke tin figuren, 1930
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antiek Pierrot kostuum 1900 2134
Antiek Pierrot kostuum 1900

Resultaat:

100 EUR

Antieke Friese schooltas, 1865 2131
Antieke Friese schooltas, 1865
Startprijs 60 EUR
Antieke mangelplank, 18e eeuw 2129
Antieke mangelplank, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR
Oude Italiaanse lamp met engel 2128
Oude Italiaanse lamp met engel
Startprijs 175 EUR
Verkocht
2x Antieke weegschalen, 1900 2126
2x Antieke weegschalen, 1900

Resultaat:

65 EUR

4x Antiek gereedschap 2125
4x Antiek gereedschap
Startprijs 140 EUR
Antieke Hollandse bijbel Staten Generaal 2123
Antieke Hollandse bijbel Staten Generaal
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Hangpetroleumlamp 2122
Hangpetroleumlamp

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Antieke figuren, 1890 2120
2x Antieke figuren, 1890

Resultaat:

100 EUR

2x Antieke lampen, 1920 2117
2x Antieke lampen, 1920
Startprijs 120 EUR
Verkocht
2x oude/antieke bronzen tafelbel 2114
2x oude/antieke bronzen tafelbel

Resultaat:

50 EUR

2x Hollands Art Deco koperwerk, 1925 2111
2x Hollands Art Deco koperwerk, 1925
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Bronzen triptychon ikoon 2108
Bronzen triptychon ikoon

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Antieke briefopeners, 1900 2106
2x Antieke briefopeners, 1900

Resultaat:

90 EUR

Ovale wandplaquette 2105
Ovale wandplaquette
Startprijs 100 EUR
Antieke schelhoorn 2103
Antieke schelhoorn
Startprijs 70 EUR
Bronzen triptychon ikoon, 19e eeuw 2102
Bronzen triptychon ikoon, 19e eeuw
Startprijs 190 EUR
Verkocht
Antieke handbeschilderde kist, 1900 2100
Antieke handbeschilderde kist, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oud Japans sieradendoosje 2099
Oud Japans sieradendoosje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Palissanderhouten theekist, 19e eeuw 2097
Palissanderhouten theekist, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote theekist, 19e eeuw 2094
Grote theekist, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

2x Kandelaren, 1850 2091
2x Kandelaren, 1850
Startprijs 400 EUR
Verkocht
2x Antieke bronzen kaarskandelaren, 1900 2088
2x Antieke bronzen kaarskandelaren, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke rokkandelaar + vijzel 2086
Antieke rokkandelaar + vijzel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2x Messing kandelaren 2085
2x Messing kandelaren

Resultaat:

50 EUR

2x Oude bronzen kandelaren 2083
2x Oude bronzen kandelaren
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Antieke kaarskandelaren, 1910 2082
2x Antieke kaarskandelaren, 1910

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke Empire-stijl lampenvoeten, 1900 2080
2x Antieke Empire-stijl lampenvoeten, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kerkelijke kandelaar 19e eeuw 2079
Kerkelijke kandelaar 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Grote Chanoeka kandelaar 2077
Grote Chanoeka kandelaar
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Wierook brander + beeld 2074
Wierook brander + beeld

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Japanse cloisonne vaas, 1900 2071
Antieke Japanse cloisonne vaas, 1900

Resultaat:

135 EUR

Oude/antieke Chinese ruyi stok (hout) 2068
Oude/antieke Chinese ruyi stok (hout)
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Oude Tibetaanse gebedsrol 2066
Oude Tibetaanse gebedsrol

Resultaat:

320 EUR

Oude Chinese wierookbrander 2065
Oude Chinese wierookbrander
Startprijs 70 EUR
Verkocht
2x Jugendstil lijstjes 2063
2x Jugendstil lijstjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Empire wandkandelaren, 19e eeuw 2062
2x Empire wandkandelaren, 19e eeuw

Resultaat:

240 EUR

Oude 5-Armige tinnen kandelaar 2060
Oude 5-Armige tinnen kandelaar
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Antieke Art Deco vazen, 1920 2059
2x Antieke Art Deco vazen, 1920

Resultaat:

40 EUR

Jugendstil clipbord, 1915 2057
Jugendstil clipbord, 1915
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antiek theelicht+kan, 1920 2054
Antiek theelicht+kan, 1920

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Antieke plated stijgbeugels 2051
2x Antieke plated stijgbeugels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Schwarzwalder boekensteun 2048
Antieke Schwarzwalder boekensteun

Resultaat:

65 EUR

2x Kerkkandelaren 2046
2x Kerkkandelaren
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Wandkandelaren, Empire-stijl 2045
2x Wandkandelaren, Empire-stijl

Resultaat:

150 EUR

Oude/antieke kinderwagen 2043
Oude/antieke kinderwagen
Startprijs 100 EUR
Antiek Engels kompas 2042
Antiek Engels kompas
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Antieke Weense tafellamp, 1900 2040
Antieke Weense tafellamp, 1900

Resultaat:

220 EUR

Engelse staande barometer 2039
Engelse staande barometer
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Empire likeurkelder 2037
Empire likeurkelder

Resultaat:

110 EUR

2x Antieke porseleinen lampenvoeten 2034
2x Antieke porseleinen lampenvoeten
Startprijs 180 EUR
Antieke graanmaat, 18e eeuw 2031
Antieke graanmaat, 18e eeuw
Startprijs 220 EUR
Antiek gietijzeren tafeltje 2028
Antiek gietijzeren tafeltje
Startprijs 125 EUR
Kroonluchter, 19e eeuw 2025
Kroonluchter, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Schildpad lepeldoos 2023
Schildpad lepeldoos

Resultaat:

125 EUR

2 Bronzen kandelaren 2022
2 Bronzen kandelaren
Startprijs 200 EUR
Spandoek Wilhelmina 1898 2020
Spandoek Wilhelmina 1898
Startprijs 190 EUR
Antieke lamp, 1900 2019
Antieke lamp, 1900
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Bronzen Heilig kruis 19e eeuw 2017
Bronzen Heilig kruis 19e eeuw

Resultaat:

600 EUR

2x Gestoken putti, 18e - 19e eeuw 2016
2x Gestoken putti, 18e - 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
Likeurkeldertje, 19e eeuw 2014
Likeurkeldertje, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antieke Japanse lakdoos , 1900 2011
Antieke Japanse lakdoos , 1900

Resultaat:

200 EUR

19e Eeuwse console 2008
19e Eeuwse console
Startprijs 425 EUR
Antieke Zwitserse speeldoos 2005
Antieke Zwitserse speeldoos
Startprijs 800 EUR
Duitse geldkist, 17e eeuw 2003
Duitse geldkist, 17e eeuw
Startprijs 1.250 EUR
Antieke Engelse wandspeeldoos 2002
Antieke Engelse wandspeeldoos
Startprijs 1.350 EUR