Antieke notenhouten houtgesneden Schwarzwalder boekensteun met fazant en vos. Oortjes beschadigd. Afmeting: 11 x 30 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits handbeschilderd ijzeren kruis met opschrift en vergulding. 19e Eeuw. Afmeting: 71 x 28 x 1 cm. In goede staat.
Zeldzame Duitse gietijzeren historisme dubbele strijkijzerhouder + strijkijzers. Renaissance-stijl. Circa 1880. D.G.G.G. Dessau D.R.P. 55676. Afmeting: 42 x 38 x 14 cm. In redelijke staat.
Twee antieke plated stijgbeugels. Gesigneerd Eberle. Met gravures. Afmeting: 14 x 2 x 9 cm. In goede staat.
Antieke tinnen Jugendstil schaal in lelieblad-vorm. Afmeting: 19 x 30 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Jugendstil tuimelketel. Circa 1915. Naar ontwerp Jan Eissenloeffel. Afmeting: 26 x 21 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse messing theelicht met theekan. Naar ontwerp Jan Eissenloeffel. Circa 1920. Afmeting: 21 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen Amsterdamse School-stijl koperen theelicht + dienblad. Circa 1920. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.
Antiek lederen klederdracht Slavisch kinderhesje. Afmeting: 41 x 45 cm. In goede staat.
Duits metalen Jugendstil clipbord. Circa 1915. Fabrik Technische Gummiwaren und Schlauchweberei Mechanische Treibriemen Fabrik. Afmeting: 19 x 11 x 1 cm. In goede staat.
Twee antieke plated tafelschalen met kristalglazen inzetschalen. Circa 1915. Lichte oxidatie. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke kopergeslagen Art Deco vazen. Circa 1920. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Oude vijf-armige tinnen kaarskandelaar. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Vier-delige Rococo-stijl bronzen bureauset. Circa 1900. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren, inktpot, en schaaltje. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Twee vuurvergulde 19e eeuwse bronzen Empire wandkandelaren met pauwen. Eén professionele restauratie. Afmeting: 22 x 25 x 8 cm. In goede staat.
Twee kleine messing Jugendstil-stijl fotolijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.
Vier maal Oosters koperwerk. Bestaande uit: Twee warmhoudkruiken en twee schenkkannen. Afmeting: 17 - 31 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen wierookbrander + glazen theepot met cloisonne. Wierookbrander bodemmerk. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse plated bewerkte gebedsrol met schrift en turkooisen en hoorn. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Zeer vroege Chinese bronzen wierookbrander met tekens. Gebroken geweest en gerestaureerd. Afmeting: 17,5 x 13,7 cm ø. In redelijke staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken ruyi stok met abrikoos. Afmeting: L 32 cm. In goede staat.
Antieke Chinese natuurstenen wierook verbrander met Foo-honden, op wortelnoten basement. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Japanse houten lakwerk vazen met goudvissen en goud decor. Afmeting: 31 x 13 cm ø. In goede staat.
Mooie antieke Japanse cloisonne vaas met florale decor en houten sokkel. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 18,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.