Grote antieke kopergeslagen kolenbak met rondom landschappen en figuren decors. Ca. 1900. Afm. 57x53x35 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren haardset in riddervorm, met vier haard accessoires in de ridder. Ca. 1920. Afm. 36 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen hengselbak. Ca. 1900. Afm. 35x39 cm. ø. In goede staat.
Twee grote oude messing rok-kandelaren. 20e Eeuw. Afm. 44 cm. In goede staat.
Leuk lot diversen. O.a.: Grote antieke regout-vaas, Chinese Yixing aardewerk, tin, messing et ce tera.. Afm. 41x55x40 cm. In goede staat.
Oude ingelijste L.P. van Boney M., A. Boney M. 'Oceans of Fantasy' Afm. 38x38 cm. Cond.: G.
Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. 6,5x7 en 9x7cm. Cond.G
Twee 19e eeuwse notenhouten theestoven met messing banden en één ketel. Afm. 20-38 cm. In goede staat.
Gietijzeren historisme zakhorloge houder. Gemerkt Ericsson Väse. Ca. 1900. Heraldiek. Afm. 26 cm. In goede staat.
Hensoldt Wetzlar Tami (zakmicroscoop), serienummer #7764 in originele complete staat. Teksten op zijkanten (Henzoldt Wetzlar en D.R.P.) zijn weggekrast, verder in goede staat. 10-19,5cm.
Drie stuks koper met messing doofpotten, 19e eeuw. Afm. 34-40 cm. In goede staat.
Bewerkte messing beddepan met originele steel, 19e eeuw. Afm. 92 cm. In goede staat.
Bronzen wierookhouder met hengsel in gotische stijl, 19e eeuw. Afm. 35 cm. In goede staat.
Grote Hollandse 19e eeuwse koperen appelketel en messing biedermeier vijzel, 11-31øcm. Cond:G
Antieke messing met koperen barok-stijl hanglamp, twaalf lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 67x71 cm. ø. In goede staat.
Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 78 cm. In goede staat.
Antieke lampenvoet (compositie metaal) (geelectrificeerd). Ca. 1900. Afm. 59 cm. Cond.: G.
Antieke messing hanglamp met glazen lampenkappen, 4-lichts, ca. 1910. Afm. 63x52 cm. Cond. G
Bronzen hanglamp met kaarshouders met putti. 20e eeuw. Afm. 50x44 cm. ø. In goede staat.
Art Deco stijl chrome tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 49x36 cm. ø . In goede staat.
Twee moderne chromen designlampen, in goede staat 80x40øcm.
Compositie metalen tafellamp 'Man bij lantaarn'. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 55 cm. In goede staat.
Oud tinnen twee kleurig schaakspel, Compleet,.20e eeuw. Afm. 6-7 cm. Cond.: G.
Twee antieke wandelstokken, 1x Jugendstil met aluminium greep, en 1x met messing leeuwenkop, 20e eeuw 86x90cm. Cond:G
Prof. Gerhard Ulrich Berlin 1903, Jahresteller 1975, tinnen wandbord, in goede staat 26øcm.
Oude Hollandse tinnen beschilderde kraantjeskan. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 43 cm. In goede staat.
Twee antieke tinnen borden. Eén maal grote Joodse tinnen schotel, 19e eeuw met jodenster, tekens etc. Eén maal gegraveerd met florale decor, 19e eeuw (scheurtje) Afm. 41 -31 cm. ø . Cond.: R/G.
Grote Holllandse twee liter tinnen maatkan. Gemerkt met ooievaar en letters T.M. (dubbele.Ned.Kan). 18e-19e eeuw. In goede staat.
Antiguarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afm. 9x38x31. In redelijke staat.
Antieke 17e eeuwse statenbijbel door Paulus Aertzoon van Ravesteijn te Amsterdam. Bijbel is voorzien van mooie lederen band en koperen beslag. (geen landkaarten) Afm. 11x42x28 cm. Cond.: R/G.
Antiquarisch latijns boek, 17e eeuw. Corpus MDC.LXI Ivris Canowici notis illustratum Tonis Dvobus Compehenjum Gregorii XIII met lederen band (beschadigd). Afm. 11x21x26 cm. Cond.: R.
Duits Evangelisch boek, 17e eeuws, lederen band incompleet eerste bladzijden missen, zoldervondst, 11x23x25cm. Cond:R
Twee maal 18e eeuwse antiquarische boeken. Alle werken van Flavius Josephus te Amsterdam door Joannes Oosterwijk. Vol diverse gravures en kaarten (mooie lederen banden) (deel 1 en 2). Afm. 46x30x6 cm....
Groot antiquarisch boek, Faust van Goethe. Eerste deel, München Berlin/Friedrich Brückmann. Ca. 1900 met medaillon in de band ingelegd. (heeft vochtvlekken). Afm. 51x37x5. Redelijk/goede staat..
Hollandse 17e eeuwse statenbijbel (1685) met diverse etsen van Jan Luyken (1649-1712). Martelaars spiegel der doopsgezinde door Tileman van Bracht. (Originele lederen band met koperen beslag) Afm. 12x...
Jugendstil majolica petroleumlamp met florale decor, ca. 1900. Afm. 57 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G
Deels antieke tafel petroleumlamp (lampevoet antiek). Opaline glas. Brander en kap nieuw. Afm. 48 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse beschilderde porseleinen petroleumlamp omstreeks 1880 met wapen en ridder te paard decor, bijschilderingen in donkeren gedeeltes. Cond;'G
Antieke hangpetroleumlamp, (compositiemetaal), historisme, ca. 1880. Afm. 70x35 cm. ø , In goede staat.
Drie oude Indonesische kampfer kisten met landschappen decors. 20e eeuw. Afm. 21-30 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil tinnen dekseldoos met floraal decor, vetani Francais Paris, omstreeks 1900, 4,5x16øcm. Cond;G
Italiaanse kist met intarsia, Fayence tegel met Italiaanse kustgezicht en lade en koperen omranding (krimpnaden). 19e eeuw. Afm. 11x37x37 cm. Cond.: redelijk/goed.
Kleine mahoniehouten theekist met slot en sleutel, vroeg 19e eeuw. Afm. 12x13x10 cm. In goede staat.
Origineel Louis Seize mahoniehouten theekist met intarsia, ca. 1800. (twee fineerschades) Afm. 11x18x11 cm. Cond.: R/G.
Antieke Franse wortelnoten boulle kist met spelen. Ca. 1900. In goede staat.
17e Eeuw Europese renaissance steekwapen in lederen schede. Bronzen bewerkte heft met vrouw in gewaad. (originele patina). Vermoedelijk Duitsland. (oxydatie) Afm. 51 cm. Cond.: R/G.
Antieke Duitse degen, Hessen, ca. 1880. Brons met lederen met messing schede. Afm. 89 cm. In goede staat.
Grote penvuur revolver, 19e eeuw. Beal 6 Patent - Sept. 14, 1858. Afm. 31 cm. In zeer goede staat.
Grote militaire voorlader met datering 1842, met daarbij originele bajonet Franse Bataljon Chatellerault (gravering en stempel). Afm. 143 cm. Bajonet 53 cm. In zeer goede staat.
Dubbelloopse voorlader, 19e eeuw. Hagelschot geweer met penvuur (lichte wormbeval, niet actief) Afm. 114 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerd Frans steenslot pistool (voorlader), ca. 1800. Futandu Mont Lucon. Afm. 37 cm. In zeer goede staat.
Diverse 18e-19e eeuws kaarskandelaars. Twee stuks tin, drie stuks messing. Hoogte: 18-23 cm. In redelijke tot goede staat.
Bronzen kerkelijke kaarskandelaar, barokstijl. 20e eeuw. Afm. 70 cm. In goede staat.
Twee grote antieke messing (wendbare) wandkandelaren. In 18e eeuwse stijl. Ca. 1900. Afm. 31x30x15 cm. Cond.: G.
Antieke neo-gotische smeedijzeren 5-lichts wandkandelaar. Ca. 1900. Afm. ø 40 x 68 cm. In goede staat.
Antieke bronzen vier-lichts kaarskandelaar. Barokstijl, ca. 1900. Met putti en bladvormige kaarshouders. (twee delig) Afm. 54 cm. In goede staat.
Zware Duitse bronzen renaissance stijl vier-lichts kaarskandelaar, ca. 1920. Afm. 43 cm. In goede staat.
Twee oude antieke geëlectrificeerde messing kaarskandelaars, ca. 1920. Hoogte: 30 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen, gesigneerd draken bord, ca. 1900. Afm. ø 25.3 x 2 cm. Cond.: G..
Grote presenteerschaal van baceliet-soort met parelmoer voorstelling. Vermoedelijk Spaans. 20e eeuw. Afm. 78x47 cm. Cond.: G.
Vroege antieke houtgesneden Chinese figuren. 1x knielende krijger (krimpnaden), mooie patina. Afm. 15 cm. 1x een natuurstenen gestoken figuur, China. 19e eeuw. (meerdere figuren op houten console) Afm...
4 Delen oud/antiek Aziatica. 1x medaillon Chinese dierenriem. 1x kraagvaasje. 1x schaal Swastika decor. 1x wierrookbrander, 18e-19e eeuw. Afm. 10-28 cm.
Oude Tibetaanse Thangka op linnen (20e eeuw) (eerste helft). Met boedha's, slangen, wolken etc. (Het levenswiel met yama) Olieverf op linnen. Afm. 47x62 cm. Cond.: G.
Oude Tibetaanse Thangka met diverse boedhistische figuren afgebeeld. 20e eeuw. (Shambala) Olieverf op linnen. Afm. 42x55 cm. Cond.: G.
Antieke Jugendstil lampenvoet omstreeks 1900 met keramiek, handbeschilderd met floraal decor en vergulde voet 44cm. Cond;G
Antieke Roccoco-stijl bureauklokje met goudkleurige omlijsting en geslepen spiegel. Ca. 1900. Afm. 24 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen brievenhouders met roccailles. Ca. 1900. Afm. 27-28 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp met roofvogels en glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 66x45 cm. ø. In goede staat.
Mooie Art Deco plated verdeelschaal met zeven glazen houders. Ca. 1925. Afm. 17x28 cm. ø. In goede staat.
Duitse antieke schenkkan met geschilderde glazen reservoir en compositie metalen armaturen, ca. 1900. Afm. 27 cm. In goede staat.
Koperen vooroorlogse luchtdruk hoorn Tyfon Mark Malmö Sweden, en oude koperen oldtimer hoorn (kopie). Afm. 40-60 cm. In redelijk goede staat.
Twee grote Franse porseleinen vazen met goud decor (slijtage). 19e eeuw. Afm. 32x23 cm. ø. In goede staat.
Franse antieke notenhouten theekist met drie porseleinen stop-flacons. Handbeschilderd, ca. 1870. Afm. 17x28x14 cm. In goede staat.
IJzeren kluis met sleutel in de oude bierverf. Lijst beschadigd. Afm. 78x51x40 cm. Cond.: R.
Zeventiende eeuwse ijzeren geldkist origineel sluitwerk mist, voorzien van een eenvoudig later slot, verder in goede staat 43x85x47cm. Cond;R/G
Opgezette Zuid Afrikaanse eland. Geschoten met certificaat in Namibia. Beoordeeld met gouden medaille. Afm. 150 cm. In goede staat.
Opgezette Zuid Afrikaanse springbok. (bonte bok) Afm. 106 cm. In goede staat.
Notenhouten piedestal met gegraveerde gebrandschilderde florale decor. 19e eeuw. In goede staat.
Groot aluminium wandobject/kunstwerk, voorstellende een boom. Ca. 20 kilo. 20e eeuw. (Wegener) Courant. Afm. 125x80x10. Goede staat.
Duitse kristal glazen historisme schenkkan met tinnen montuur, ca. 1880. Afm. 30 cm. In goede staat.
Zeldzame loopgraven kijker/Winter Fernrohr met statief. Duitsland (Busch Rathenow) WO II , S.F.14.Z.Gi H/6400, BMJ KF 474204 M. Afm. 200x72x65
Grote antieke gietijzeren kachel met sierwerk, ca. 1900. Gemerkt: Ertoven & Hage?. Afm. 110x90x45 cm. In goede staat.
Antieke messing zakkroonluchter met prismenglas en porseleinen fittingen. 4-Lichts. Ca. 1920. Afm. 70x45 cm. ø. In goede staat.
Grote kristallen zakkroonluchter, electrisch, 9-lichts, facet geslepen. 20e eeuw. Afm. 90x40 cm ø. Cond.: G.
Twee antieke Japanse cloisonné dekseldozen met draak en schildpad op deksel. Ca. 1900. Afm. 12x20x11 cm. In goede staat.
Lampenvoet/kandelaar met twee putti's. Compositie metaal. 19e Eeuw. Afm. 57 cm. In goede staat.
Palissanderhouten reiskist met reis-accessoires. O.a..: voor thee, naaiset, flacons en dekseldozen met plated deksels. Afm. 17x29x23 cm. In goede staat.
Grote bronzen twee-lichts kaarskandelaar met engel. Afm. 52 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde antieke degen met graveringen en teksten in lemmet. 18e Eeuw. 'Abraham du Celliee, Kalverstraat, Amsterdam'. Afm. 97 cm. In zeer goede originele staat. Cond.: G.
Zeldzaam koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800, met gravering, vergulding en monogram. Afm. 24 cm. In zeer goede staat.
Antieke papieren globe op gietijzeren voet. Door G. Thomas editeur Paris. Ca. 1900. (Bol iets beschadigd). Afm. 57 cm. Cond.: R/G.
Grote antieke majolica Neo Renaissance Historisme piedestal, ca. 1880 (paar kleine chips). Afm. 112 cm.
Grote 17e-18e eeuwse smeedijzeren geldkist met veel banden en groot slot. Mooie binnenkist met sluitwerk en sleutel. Afm. 49x95x48 cm. In goede staat.