Antieke Franse smeedijzeren wastafel met antieke keramieken wasbak(barst) omstreeks 1900, in goede staat 90x80x44cm. Cond;G
Antiek bronzen dekseldoosje omstreeks 1880 met rondom figuren voorstellingen, ook op deksel, voorste pootjes opnieuw aangezet, 8x12x9cm. Cond:R/G
Twee antieke vergulde messing 19e eeuwse kaarslandelaren met chinese figuren en florale decors, 4 lichts in goede staat, 50cm. Cond:G
Antieke gietijzeren bloemtafel, Jugendstil omstreeks 1900, gemerkt en genummerd, in goede staat. 72cm.
Antieke Jugendstil lampenvoet omstreeks 1900 met keramiek, handbeschilderd met floraal decor en vergulde voet 44cm. Cond;G
Twee antieke Franse beschilderde porseleinen petroleumlamp omstreeks 1880 met wapen en ridder te paard decor, bijschilderingen in donkeren gedeeltes. Cond;'G
Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met bronzen monturen 21e eeuw 20x39x23cm. Cond:G
Grote antieke Jugendstil tinnen dekseldoos met floraal decor, vetani Francais Paris, omstreeks 1900, 4,5x16øcm. Cond;G
Bronzen pijpvaas met sterling zilver, in jugendstil stijl door R.H. Macy en Co pat.aug 27-12. 29,5cm. Cond.G
Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met floraal en vlinderdecor, bronzen monturen. dame met zweepslag decor. 21e eeuw 15x39x23cm. Cond:G
Jugendstil stijl messing tafellamp 2e helft 20e eeuw 36cm. Cond:G
Jugendstil stijl messing wandrek met keramieken plaquette 21e eeuw, 37x55x16cm.
Grote antieke verzilverde messing plaquette, omstreeks 1900 Jugendstil met vrouw en leeuwen, prachtige kwaliteit, onduidelijk gesigneerd, prachtige kwaliteit 52x34cm. Cond;G
Jugendstil stijl wandstuk met porseleinen plaquettes en bronzen montuur, vrouw met vleugels 21e eeuw 40x47x4cm. Cond:G
Antieke Jugendstil tinnen schaal met luciferhouder en floraal decor, omstreeks 1900, gemerkt en genummerd W.M.F 10x37x18cm.Cond:G
Antieke messing verzilverde tafelopzet, omstreeks 1890, Historisme-Jugendstil, met elfjes en rocailles gedecoreerd. 9-27øcm. Cond:G
Antieke Jugendstil dekseldoos met rozendecor omstreeks 1900(compositiemetaal) in goede staat. 12x15x12cm.
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, met floraal en zweepslagdecor ø50x60cm. Cond:G
Grote vooroorlogse smeedijzeren gong omstreeks 1910, floraal Jugendstil stijl sierwerk, in goede staat 86x53x30cm.
Chinese opiumpijp met figurendecor, naar oud voorbeeld, in goede staat 35cm.
Oude Chinese lakwerk snuffbottle met kraanvogel decor en floraal snijwerk, bronzen dop met natuursteen. 8,5cm. Cond:G
Twee grote Perzische schotels, verzilverd en kopergeslagen, 20e eeuw 39ø Cond:G
Grote 19e eeuwse Chinees bronzen dekselvaas met olifanten en draken, floraal decor, 58cm. Cond:G