Prachtige grote Engelse zware kristallen tafelpetroleumlamp, omstreeks 1900 met patent, amandelgeslepen, 78xø21cm. Cond:G
Groot beeld laatste avondmaal, 20e eeuw kunsstof gegoten, in goede staat 20x48x13cm. Cond:G
Chinese antieke insekten verwijderaar, bekleed met roggenhuid, omstreeks 1900(beschadigd) 41cm. Cond:R
Oude bronzen tafellamp met edelman 2e helft 20e eeuw in goede staat 49cm
Oude kersenhouten opbergkist, met binnenin vakverdeling, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 9x34x18cm.
Zwaar vergulde bronzen tafellamp Athen met amor geheel staand op marmeren voet 20e eeuws 42cm Cond.G.
Drie delen vooroorlogs gereedschap, verstelbare tangen, Stahl Geschmiedet, 25-28cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse wortelnoten theestoof, 8 kantig op klauwpoten(zonder binnenbak) in goede staat 50x30x30cm. Cond;G
Vroeg 19e eeuws Louis seize stijl theestoof met intarsia en messing binnenbak, in goede originele staat 49x25x25cm.
Grote antieke tafelpetroleumlamp omstreeks 1900 met porseleinen beschildering tussenstuk en vergulde messing ornamenten en bewerkte matglazen tulp 60cm Cond:G
Prachtige antieke Jugendstil tafelschaal op hoge voet, messing met goren glazen binnebak, omstreeks1900, in goede staat 33xø27cm.
Twee grote vooroorlogse kruideniers voorraad blikken, van Nelle koffie, v Rossums poorsters toeback, beide bedeukt, 37x42x29cm. 29x50x33cm. Cond:M/R
Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefonaktieselskab, metaal met baceliet, in goede staat 32x25x12cm.
Twee antieke Japanse vergulde bronzen cloissone vazen met floraal decor in goede staat 15x10øcm. 19e eeuws
Antieke ivoren naaldenhouder omstreeks 1820(schroefrand chips) 7,4cm. Cond:G
Groot oud van leder gemaakt paard met glazen ogen, 1e helft 20e eeuw met lederen zadel, in goede staat 65x72x21cm Cond:G
Antieke Duitse Kaiserzinn Jugendstil vaas met floraal decor rondom, omstreeks 1900 in goede staat 20cm.
Empire stijl tafelstuk met porseleinen etagere omstreeks 1870 met kariatijden(compositiemetaal) in goede staat 34x20ø
Antieke Jugendstil ketel op comfort, Daalderop Tiel omstreeks 1900(overgespoten goudkleur) 40cm. Cond:R/G
Drie vooroorlogse bestekcassettes, 12 messen met ivoor, 9 gebaksvorken, 12 lepels(plated) 18-37cm. Cond:G
Oud Chinees trekpotje met drakendecor en cloissone, natuursteen messing en plated, gemerkt, 20e eeuw 8,5x13x7,7ø Cond:G
2 Duitse Antiquarische boeken 19e eeuws, Heilige schrift alten und neuen testament en Druck un verlag Ernst Kaufman Lahr Baden. 7x32x43 Cond. R/G.
Messing bureaulamp met groen glazen kap 21e eeuw in goede staat 35x26x20xm
Gesigneerde emaille visitekaartjeshouder Lenz Austria, zilver/blauw/goudkleurig met romantische voorstelling 1e helft 20e eeuw 5,5x7,8x1cm Cond:G
Negentiende eeuwse vergulde receptie bel, toonbankbel, met geitenkoppen, Cond:G
Antieke tafelpetroleumlamp omstreeks 1900 met onyxzuil, gerepareerd, en barst, beschilderd glazen reservoir, 56cm. Cond:R
Houten decoratieve reclame pop met krijtbord, 2e helft 20e eeuw, 105cm. Cond:G
Oud reclamebord omstreeks 1950 Gorf Kina Frisdrank, A Meiresonne (België) opwekkend verfrissend, stimulant rafraichissant Smeets/ Grymonprez 55x34,6cm Cond:G
Vier antiquarische boeken Duitsland, 4 maal mithridates, allgemeine Sprachenkunde Berlin 1809-1806, originele banden , licht beschadigd 19cm. Cond:R/G
Twee antieke Chinese dekseldozen omstreeks 1900-1930 met drakendecor van metaal (plated) signatuur op de lichtmetalen dekseldoos(scharnier kapot donkere doos) 10-12cm Cond:R/G
Oude kristallen 5-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw in goede staat 41xø48cm.
Negentiende eeuwse Biedermeier stoof met ketel, notenhout met bandintarsia(stijl afgebroken) 55x40cm
Oud Affiche 1921, door Charles jr. Verschuuren 1899-1955, Zuid Afrikaanse tentoonstelling, Paleis voor volksvlijt 19 Maart-10April, in folie en goede staat 28x38cm.
Oude kristallen 5-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw. In goede staat 41xø48cm.
Grote 19e eeuwse groninger kraantjeskan met goudkleurig, rood en pauwdecor, in goede staat 53x18øcm.
Antieke houtgestoken dekseldoos omstreeks 1910, met daarin vooroorlogse fotos en kaarten, 7x27x23cm. Cond:G
Antieke Duitse Historisme compositiemetalen tafelpetroleumlamp, omstreeks 1880 in goede staat 47x21øcm.
Twee antieke lampen omstreeks 1900, 1 maal Jugendstil koperen petroleumblaker met vergulde voet en albast, opaline glazen tafellamp(geelectrificeerd) met florale beschilderingen 48-58cm Cond:G
Antieke kopergeslagen Jugendstil hanglamp omstreeks 1900 met glazen kap, 4 glazen fittingen zijwaarts, en een in het midden 80x46cm Cond:G
Chrome bureaulamp met witte glazen kap 21e eeuw in goede staat 35x26x20xm
Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding(l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G
Bronzen vijzel met stamper 18e-19e eeuws met leeuwenwapen onder kroon, 11,8x13,8cm. Cond:G
Oud messing haardstel 4 delig 20e eeuw een liggende hond 55x28x25cm Cond:G
Antieke Hollandse messing Barok kaarswand kandelaars, omstreeks 1900 in goede staat, losse wandbevestiging, 40x36x30cm Cond:G
Negentiende eeuws veenwerkers kasboek, originele bans, in goede staat 3x20x26cm. Cond:G
Drie delig 19e eeuws messing haardset, schep, pook, en houttang in goede staat 62cm Cond:G