Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Kavel bont 2385
Kavel bont
Startprijs 50 EUR
Divers koper/tin 2386
Divers koper/tin
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Tiffany stijl tafellamp 2387
Tiffany stijl tafellamp

Resultaat:

85 EUR

Design lamp, Tony Cordero Sibilla 2388
Design lamp, Tony Cordero Sibilla
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antieke hallamp 2389
Antieke hallamp

Resultaat:

35 EUR

Onyx lamp 2390
Onyx lamp
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Divers plated en koper 2391
Divers plated en koper

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Chinees lamp 2392
Chinees lamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Scheepslog 2393
Scheepslog

Resultaat:

220 EUR

Miniatuur samovaar 2394
Miniatuur samovaar
Startprijs 25 EUR
Verkocht
2 Lepelrekken, tinnen lepels 2395
2 Lepelrekken, tinnen lepels

Resultaat:

90 EUR

Divers koperwerk 2396
Divers koperwerk
Startprijs 20 EUR
Verkocht
6 delen Plated 2397
6 delen Plated

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lamp 2398
Lamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bentheimer bak 2399
Bentheimer bak

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bronzen vergulde kandelaar 2400
Bronzen vergulde kandelaar

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Hanger met diverse sleutels 2401
Hanger met diverse sleutels

Resultaat:

25 EUR

Japans cloisoné 2402
Japans cloisoné
Startprijs 50 EUR
Doos tin 2403
Doos tin
Startprijs 25 EUR
2 Antieke kolenkitten 2404
2 Antieke kolenkitten
Startprijs 20 EUR
Verkocht
2x Prikslee 2405
2x Prikslee

Resultaat:

30 EUR

Twee antieke stoven 2406
Twee antieke stoven
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Tinnen rechaud, 19e eeuw 2407
Tinnen rechaud, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kraantjeskan, 19e eeuw 2408
Kraantjeskan, 19e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Dupont aansteker 2409
Dupont aansteker

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Heilig kruis 2410
Heilig kruis

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Diverse tinnen voorwerpen 2411
Diverse tinnen voorwerpen

Resultaat:

35 EUR

Doos, vierkant 2412
Doos, vierkant
Startprijs 80 EUR
Kerfsnede dekseldoos 2413
Kerfsnede dekseldoos
Startprijs 20 EUR
Bronzen olielamp vuller 2414
Bronzen olielamp vuller
Startprijs 125 EUR
Bronzen handvat, luristan 2415
Bronzen handvat, luristan
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Russisch reisikoon 2416
Russisch reisikoon

Resultaat:

45 EUR

Bronzen hanglamp 2417
Bronzen hanglamp
Startprijs 20 EUR
Gestoken paneel met figuren 2418
Gestoken paneel met figuren
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Cloisone vaas met vogels 2419
Cloisone vaas met vogels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bontjas met stola 2420
Bontjas met stola

Resultaat:

40 EUR

Bontjas 2421
Bontjas
Startprijs 35 EUR
Verkocht
2 Bronzen lampen 2422
2 Bronzen lampen

Resultaat:

30 EUR

Bronzen lampenvoet 2423
Bronzen lampenvoet
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Historisme sierschotel 2424
Historisme sierschotel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinees figuur 2425
Chinees figuur

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Cloisone vazen 2426
2 Cloisone vazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Chinese figuren 2427
2 Chinese figuren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Antieke ivoren netsuke 2428
2x Antieke ivoren netsuke

Resultaat:

40 EUR

Ivoren Geisha 2429
Ivoren Geisha
Startprijs 550 EUR
Antiek ivoren pauwenschip 2430
Antiek ivoren pauwenschip
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Ivoren schuifdoosje, China 2431
Ivoren schuifdoosje, China

Resultaat:

80 EUR

Ivoren beeldje 2432
Ivoren beeldje
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Ivoren oester met figuren 2433
Ivoren oester met figuren

Resultaat:

175 EUR

Drie ivoren figuren Guanyin 2434
Drie ivoren figuren Guanyin
Startprijs 60 EUR
Benen chinees handgreep. 2435
Benen chinees handgreep.
Startprijs 80 EUR
Set Afghaanse dolken 2436
Set Afghaanse dolken
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Electrische fiets 2437
Electrische fiets

Resultaat:

375 EUR