Zeldzame grote prachtige antieke hangpetroleumlamp, omstreeks 1880 met muscicerende putti, origineel gebloemde kap (Historisme) compositie metaal(stukje eraf, wel erbij) 70x60x55cm Cond:G
Grote Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1880 met keramieken reservoir en geetste glazen brandkap, 6 kandelaars, in goede originele staat 57x70x70cm Cond:G
Lederen Pikkelhaube, waarschijnlijk Sachsen Duitsland(reservisten) met messing versieringen 28x21x19cm Cond:G
Mooie gave antieke tafel naaimachine omstreeks 1900, gemerkt: Köhler en Winselmann Altenburg, in zeer goede staat. 25x39x18cm Cond:ZG
Twee delen antiek maritiem koperwerk omstreeks 1900, een telescoop kijker, en een Engelse scheepskompas Coubro en Scrutton LTD London, met petroleum verlichting, beide in goede staat 24x61cm
Zeldzame antiek ijzeren miniatuurharnas, 18e eeuws of ouder met gravering op standaard in goede originele staat, 90cm
Hollandse messing sextant, gesigneerd J.A. Seckel en Son Rotterdam, 12x24x25cm. Cond.: G
Zeer grote Japanse cloisonné dekselvaas met rondom drakendecor 20e eeuw met console 66xø37cm. Cond.: G
Ijzeren Art Deco hanglamp omstreeks 1930 met bronzen edelhert, in zeer goede staat, 63x50x7cm
Oosterse wandelstok met hoornen bewerkte handvat in de vorm van een visbek, 1e helft 20e eeuw 85cm Cond:G
Twee antieke Duitse messing gegoten Historisme wandsierschotels met jachtdecors: Des Eberjagers Hallali, des Hirsches Tod. 38øcm Cond:G
Kleine 19e eeuwse met schildpad belijmde portemonnee, met boulle inleg Cond:G 2x7x5cm
Negentiende eeuwse schildpad brillenetui met boulle inleg en parelmoer inleg (minimale beschadiging) 14x7x1,5cm Cond:R/G
Antieke Amsterdamse school, hanglamp omstreeks 1910 met originele gebrandschilderde glazen kappen 52xø60 Cond:G
Zeer zeldzame monumentale Duitse Historisme pronk dekselpot met console tafel ca. 1885, koper vernikkeld in Renaissance stijl met diverse fabel figuren, putti leeuwenkoppen en klauwpoten, vrouwenbuste...
Oude Hollandse officierssabel, 1e helft 20e eeuw, lederen schede en gegraveerd lemet, 117cm Cond:G
Grote oude messing staande lamp met bloemenbak 20e eeuw in historisme stijl. 197x41cm Cond:G
Twee antieke miniatuurkanonnen omstreeks 1900 met Chinese draken van gietijzer, 23x45x16cm Cond:G
Grote zware marmeren inktstel met bronzen everzwijnen omstreeks 1920, in goede staat 15x43x17cm
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten uitklapbare reisapotheek met 5 lades, en 17 glazen houders, inclusief gereedschap oa. originele weegschaal gewichtjes, marmeren vijzeltje, stempel, kweekbakjes (collecter...
Zeer grote antieke Russische messing samovaar, 1880 met twee kranen, voorkant gegraveerd met vazen en Russische teksten(1 handvat incompleet) 100x43ø Cond:G
Bronzen "Cariot Rod Finial" uit de Luristan periode ( 1200 - 800 BC.) 28x5x3,5cm. in redelijk tot goede staat.
Bronzen ceremoniële staf met standaard (samengesteld) uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 32x12x4,5cm.