Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Koperen sierborden 2048
2 Koperen sierborden
Startprijs 100 EUR
Vijzel, 17e eeuw 2049
Vijzel, 17e eeuw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Schildpad doosje 2050
Schildpad doosje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Art Deco bowlset 2051
Art Deco bowlset

Resultaat:

50 EUR

Messing schaal, vogel 2052
Messing schaal, vogel
Startprijs 220 EUR
Jugendstil inktstel 2053
Jugendstil inktstel
Startprijs 60 EUR
Jugendstil wandplaquette 2054
Jugendstil wandplaquette
Startprijs 125 EUR
Spanjoletten beslag 2055
Spanjoletten beslag
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Petroleumlamp 2056
Petroleumlamp

Resultaat:

20 EUR

3 Briefopeners 2057
3 Briefopeners
Startprijs 150 EUR
2 Jugendstil borden 2058
2 Jugendstil borden
Startprijs 120 EUR
Schaaltje, eend 2059
Schaaltje, eend
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Gietijzeren kistje 2060
Gietijzeren kistje

Resultaat:

35 EUR

Messing Art Deco dekseldoos 2061
Messing Art Deco dekseldoos
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Metalen schildersezeltje 2062
Metalen schildersezeltje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
6 Perz. bekers + kan 2063
6 Perz. bekers + kan

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
6 Perzische bekers in koffer 2064
6 Perzische bekers in koffer

Resultaat:

40 EUR

2 Bronzen vazen 2065
2 Bronzen vazen
Startprijs 200 EUR
2 Delen Aziatica 2066
2 Delen Aziatica
Startprijs 25 EUR
Hengselvaas 2067
Hengselvaas
Startprijs 35 EUR
Oosterse vaas 2068
Oosterse vaas
Startprijs 150 EUR
2 Bronzen vazen, draken 2069
2 Bronzen vazen, draken
Startprijs 290 EUR
Chinees bronzen wierookvat 2070
Chinees bronzen wierookvat
Startprijs 130 EUR
Houten heksenbol 2071
Houten heksenbol
Startprijs 120 EUR