Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen vaas 2408
Bronzen vaas
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Borduurwerk, Chinees 2409
Borduurwerk, Chinees

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Chinees lakpaneel 2410
Chinees lakpaneel

Resultaat:

35 EUR

Beschilderd dekseldoosje 2411
Beschilderd dekseldoosje
Startprijs 30 EUR
Wijnkist Tibet, rood 2412
Wijnkist Tibet, rood
Startprijs 30 EUR
Verkocht
4-Delige bureauset 2413
4-Delige bureauset

Resultaat:

30 EUR

Messing kroonluchter 2414
Messing kroonluchter
Startprijs 30 EUR
Kroonluchter 2415
Kroonluchter
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Chinese vazen 2416
2 Chinese vazen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Bronzen vijzels 2417
2 Bronzen vijzels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Koperen wijnkoelers 2418
2 Koperen wijnkoelers

Resultaat:

30 EUR

Weegschaal + stoof 2419
Weegschaal + stoof
Startprijs 25 EUR
Verkocht
5x Militaria 2420
5x Militaria

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Koperen pan en brasero 2421
Koperen pan en brasero

Resultaat:

50 EUR

2 Consoles 2422
2 Consoles
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Divers koperwerk 2423
Divers koperwerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Goudweeg-sets 2424
2 Goudweeg-sets

Resultaat:

25 EUR

Koperen samovaar 2425
Koperen samovaar
Startprijs 25 EUR
Vat met teil 2426
Vat met teil
Startprijs 25 EUR
Koperen theeketel 2427
Koperen theeketel
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Tabakspijpen 2428
Tabakspijpen

Resultaat:

25 EUR

Grote tabakspijp 2429
Grote tabakspijp
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Weegschaal 2430
Weegschaal

Resultaat:

23 EUR

Verkocht
Dienblad + servies 2431
Dienblad + servies

Resultaat:

25 EUR