Oude bronzen vaas (museumkopie naar een Griekse vaas uit ca. 1100 voor Christus) 15xø10cm. Cond.: G
Antiek Chinees handwerk op zijde ca. 1900, voorstellende een Chinese hoogwaardigheidsbekleder (met spiegels in koper) 48x20cm. Cond.: G
Oud Chinees lakpaneel ca. 1900-1930 van ivoor en parelmoer, voorstellend een vliegende Chinees op draak 19,5x17cm. Cond.: G
Antieke Franse Fayence dekseldoos, gesigneerd: Mauland herre, pan met wapen op deksel en H.IV 4x8x5 Cond:G
Decoratieve wijnkist voor 2 wijnflessen met leder bekleed en Chinees handgeschilderd decor in goede staat 26x34x15cm.
Vierdelige antieke Jugendstil bureauset bestaande uit brievenhouder, inktpot, kaarskandelaar en luciferhouder 11-17cm. Cond.: G
Oude messing kroonluchter in barokstijl 2e helft 20e eeuw 50xø65cm. Cond.: G
Messing kroonluchter met kristal 2e helft 20e eeuw Cond.: R-G 113x45x192
Twee grote Chinese bewerkte vazen met decor van lijster in bessenstruik, compositie metaal 31xø15cm. Cond.: G
Twee vroeg 19e eeuwse vijzels met stamper (rand licht bedeukt) 9-12 cm.Cond:R
Twee Duitse koperen wijnkoelers ca. 1900 (1x gegraveerd met tekst 19-24cm. Cond.: G
Gietijzeren 19e eeuwse weegschaal (15x50x20cm.) en mahoniehouten met messing koetsstoof (14xø26cm.) Cond.: G
Vijf delen militaria 20e eeuw: 3x helm zonder binnenhelm, 1x munitie-box "Ammo Box Cal 50m2 US" WO II en 1x schep
Twee delen koperwerk: 1x Daalderop messing pan en 1x messing brasero met kunstboeket rozen 20e eeuw 15-43cm. Cond.: G
Twee kunststof gegoten zilverkleurige wandconsoles in schelpvorm 2e helft 20e eeuw, 37x38x13cm. Cond.: G
Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G
Twee 19e eeuwse goudweeg-sets in mahoniehouten kistjes (incompleet) 12-13cm. Cond.: R
Twee delen 19e eeuw: 1x (wijn)vat met kraan en 1x houten opvangteil (beide met ijzeren banden) 30-45cm. Cond.: G
Koperen Art Deco draagbare theekan met comfort en brander ca. 1920, gemerkt P.R.G.M. (1 deuk in kan) 38cm. Cond.: R-G
Vier vooroorlogse Duitse tabakspijpen: 1x keramieken kop (ship), 1x porseleinen kop met reeën en 2x met houten kop, 19-49cm. Cond.: R-G
Grote antieke Duits porseleinen tabakspijp met handgeschilderd damesportret (deksel zit los) 127cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten met messing weegschaal 19e eeuws, gemerkt Beckers and Sons Rotterdam, met gewichten 28x33x14cm Cond:G
Antiek Jugendstil keramieken dienblad met 6 delen plated theeservies Jugendstil o.a: 2x comfoor, melkkan, 2x suikerpot en vaasje 10-45cm. Cond.: G