Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Sierkistjes 2384
3 Sierkistjes

Resultaat:

30 EUR

Aparte Tiffany stijl tafellamp 2385
Aparte Tiffany stijl tafellamp
Startprijs 50 EUR
Staande petroleumlamp 2386
Staande petroleumlamp
Startprijs 80 EUR
Microscoop 2387
Microscoop
Startprijs 120 EUR
Verkocht
3x Pijpcomfoor 2388
3x Pijpcomfoor

Resultaat:

38 EUR

2 Kandelaars 2389
2 Kandelaars
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3 Barok sloten 2390
3 Barok sloten

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Empire kraankan 2391
Empire kraankan

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Kandelaar met leeuw 2392
2x Kandelaar met leeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6 Delen Egypte 2393
6 Delen Egypte

Resultaat:

50 EUR

Cloissone dekseldoos 2394
Cloissone dekseldoos
Startprijs 45 EUR
Lampevoet 2395
Lampevoet
Startprijs 150 EUR
3 Delen cloissone 2396
3 Delen cloissone
Startprijs 45 EUR
2 Vallen 2397
2 Vallen
Startprijs 160 EUR
Zakhorloge standaard 2398
Zakhorloge standaard
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Div. delen Egypte 2399
Div. delen Egypte

Resultaat:

45 EUR

Kunstbloem met pot 2400
Kunstbloem met pot
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Wandreliëf 2401
Wandreliëf

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Houtsnijwerk 2402
Houtsnijwerk

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Pannenset Art Deco 2403
Pannenset Art Deco

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinees bronzen pot 2404
Chinees bronzen pot

Resultaat:

60 EUR

Oosterse zweep 2405
Oosterse zweep
Startprijs 40 EUR
Verkocht
6 Kaarskandelaren 2406
6 Kaarskandelaren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Slee 2407
Slee

Resultaat:

35 EUR