Stel gepatineerde kandelaren 2e helft 20e eeuw in goede staat 35cm
Handbeschilderde oude zwerfsteen met goud en Romijndecor (iets verf af) 10x7x3,5 Cond:R/G
Drie delen oud/antiek koperwerk: 1x antieke doofpot 19e eeuw, 1x haard-insteek waterketel 19e eeuw en 1x wandlamp 2e heflt 20e eeuw 29-40cm. Cond.: G
Antieke hoedendoos met hogehoed(zogenaamd mollenhaar) omstreeks 1900 22x35x26cm Cond:G
Zeer mooie gave antieke carbid fietslamp verchroomd en gemerkt Häckel 18x14x8cm Cond:G
Twee grote tinnen barok kaarskandelaren 18e-19e eeuw. Gedeelte groen gekleurd, mogelijk restauratie 31x15x15cm. Cond.: R-G
Antiek Frans-Italiaans woordenboek anno 1801 Nouveau Dictionnare de poche Francois-Italien A Paris, Chez Bossange, Massow et Bessow Aw IX. band beschadigd. 14x11x5 cm,Cond:R
Decoratieve Egyptische wandplaquette, beschilderd en met lijst 20e eeuw 30x17cm. Cond.: G
Leuke kleine 19e eeuwse 2KG weegschaal met originele beschildering 20x40x15cm.
Moderne brons gepatineerde 9-lichts staande lamp met dimmer in goede staat (1 glazen kapje gebarsten) 165cm.
Grote oude gietijzeren Maria met kind 1e helft 20e eeuw met wandbevestiging 60x18x8cm. Cond.: G
Originele box camera ca. 1930, gemerkt Apro in lederen houder 12x13x9cm. Cond.: G