Zeer grote 16e eeuwse gotische smeedijzeren kandelaar voor 44 kaarsen, bijzonder rijk uitgevoerd met veel smeedijzeren genageld sierwerk, in uitzonderlijk goede staat. 203x78øcm Cond:U
Antieke Hollandse statenbijbel anno 1687 door Jan Appelaar Amsterdam met origineel lederen band en bronzen beslag en sluitwerk met diverse landkaarten. 14x28x43 Cond:R/G
Grote antieke wortelnoten speeldoos met rol, aan en uit functie en repeatschakelaar in goede originele staat. omstreeks 1870, slot mist. 17x56x23 Cond:G
Zeer grote Japanse cloisonné dekselvaas met rondom drakendecor 20e eeuw met console 66xø37cm. Cond.: G
Zeer groot antiek terracotta figuur, met wandconsole, omstreeks 1900 voorstellende Jeane D'arc kleine beschadigingen 203cm Cond:G
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen 8-lichts kandelaar met afneembare armen in goede originele staat 86x33x31cm. Cond.: G
Uitgebreid 19e eeuws 13-delige cloisonne set met diverse voorstellingen o.a.: inktset, blakers, spiegels, stempel etc. 8-23cm. Cond.: R-G
Art Deco marmeren inktstel met bronzen/ivoren pierrot met luit en inktpot ca. 1920, in goede originele staat 15x38x23cm.
Twee zware 19e eeuwse bronzen vergulde kannen (van boven dicht) sierstukken met historisme voorstelling met figuren rondom(fijn uitgewerkt) in goede originele staat 29,5cm Cond:G
Muziekdoos speelmechaniek 19e eeuw met rol en kam (kam is heel), functies niet getest 45x16x15cm. Cond.: R
Antieke scheerset in houten Empire stijl dekseldoos met 7 scheermessen (o.a. bakeliet, been, ivoor) ca. 1900 in goede staat 28x7x5cm.
Oude Chinese houten sterrencompas omstreeks 1920(lichte beschadigingen oppervlakte) 30,5x2,5 cm Cond:R
Twee zeer grote 19e eeuwse getorste messing kaarskandelaren uit engeland 129cm Cond:G
Haardscherm Louis Seize 18e eeuws, met origineel op metaal geschilderd schilderij met als voorstelling herders met vee bij een ruine.(oneffenheden schilderij door hitte, lichte beschadiging lijst) 144...
Neogotisch 19e eeuws religieus schilderij met goudbeschilderde eikenhouten lijst en Latijnse tekst, olieverf op paneel,in goede originele staat 106x51cm
Geribt bronzen bakje met een oor in de vorm van een dierenkop China Han periode. 7x13,5x11cm
Groot Russisch verguld jagersmes met gravering en wolken en herten decor, deels gegraveerd en verguld lemet (lik workshops) met officiele Russische export papieren(gekregen als relatiegeschenk) getaxe...
Groot Russisch verguld jagersmes, met verguld en damast lemet en gegraveerde schede met tijgerdecor (lik workshops) met officiele Russische export papieren, gekregen als relatiegeschenk, getaxeerde wa...
Zeldzaam antiek klein Japans of Chinees Cloissone trekpotje met helblauw en drakendecor, zeer gedetailleerd (hengsel laat los bij aanzet) 19e eeuws of ouder, 10,3x9,2,6,7ø Cond:R/G
Twee 19e eeuwse Chinese bronzen dekselvazen met Foohonden en olifantenkoppen in zeer goede originele staat 33x14x12cm.
Prachtig antiek Jugendstil inktstel op marmeren voet met vrouwenbuste omstreeks 1900, inktpotjes met koperen houders, 23x28x15cm Cond:G
Gesigneerde vergulde messing monstrans met tijgerogen en emaille versieringen. Gesigneerd E. van den Houte Anderlecht (20e eeuw) 48cm.
Vergulde 19e eeuwse messing water- en wijnset met kristallen karaffen en religieuze penningen in goede originele staat 16x27x16cm.