Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G
Antieke karaffenhouder ca. 1900 (zg. tantaluskwelling) met goudkleurige metalen monturen met slot en voorzien van stel fraai geslepen kristallen karaffen welke gemerkt zijn met St. Louis France, 25x35...
Drie delen 19e eeuws beschilderd blik: 2x dekseldoos en 1x schaal (1 voetje stukje af) 13-35cm. Cond.: G
Oude figuren-tafellamp ca. 1920 met putti (huwelijk), nieuwe kabel, H.: 45cm. Cond.: R-G
Vooroorlogse grote aparte rieten lamp ca. 1920 in goede staat 190xø53cm.
Koperen Jugendstil kan ca. 1900 met zweepslag bloemendecor in goede staat 30cm.
Grote Jugendstil stijl tafellamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw met glazen kap en decor van waterlelies 61xø23cm. Cond.: G
Vernikkelde ketel met comfoor ca. 1900 in goede staat 30xø15cm.
IJzeren tsuba (China/Japan) ca. 1900 met floraal decor in goede staat 6x7cm.
IJzeren tsuba (China/Japan), gesigneerd ca. 1900 in pagode vorm met Foo hond ø6,5cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse mis-dekselbeker, plated en verguld in goede originele staat 30xø14,5cm.
Tantalus 19e eeuw met Boulle inlegwerk ca. 1880 (iets beschadigd). Likeurset (3 karaffen kapot, glaasjes zijn goed) 27x29x32cm. Cond.: R
Kavel met 16 oude messing gegoten leeuwenkoppen met ring o.a. te gebruiken als meubelbeslag of deurkloppers ca. 1900 14x11x4cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse ingelegde theedoos van pallisander met bandintarsia en inlegwerk 11x12x15cm. Cond.: G
Russisch beschilderde lakdoos 2e helft 20e eeuw met decor van aarbeien en bloesems (monogram) 6xø15cm. Cond.: G
Tabaks-sigarenkist 19e eeuw met rooster voor sigaren en gedeelte voor losse tabak met deksel. Mahoniehout fineer met bandintarsia en parelmoer en benen pootjes 16x21x13cm. Cond.: G
Twee antieke houten kisten Engeland: 1x grote sieradenkist met spiegel en lade en 1x lepelkistje (slotplaatje mist) 17x5x7cm. en 9x24x16cm. Cond.: G
Theedoos 19e eeuw van pallisander met parelmoer inleg. 1 Stukje mist, verder in goede originele staat 9,5x17,5x9,5cm.
Messing met kristallen dekseldoos ca. 1910 Jugendstil met hengsel. Decor van druivenranken , geheel in goede staat 13x18x12cm.
Antiek eikenhouten doosje met plated beslag en 12 plated gebaksvorkjes
Drie 19e eeuwse parelmoer belijmde doosjes (1x theedoos en 2x lepeldoosje). Stukjes los (aantal wel erbij) 11-16cm. Cond.: R
Schrijf-scheepskist 19e eeuw met origineel beslag, hengsel, vakverdeling etc., beschilderd met mahonie-effect (lichte lakschades) 17x41x24cm. Cond.: G
Decoratieve wijnkist voor 2 wijnflessen met leder bekleed en Chinees handgeschilderd decor in goede staat 45x22x15cm.
Decoratieve wijnkist voor 2 wijnflessen met leder bekleed en Chinees handgeschilderd decor in goede staat 26x34x15cm.
Oude Oosterse sieradenkist met lades, deurtje en jade plaquettes ca. 1950 in goede staat 17,5x24,5x12cm.
Oude Oosterse lederen gevlochten zweep met ingelegde houten grip(grip is tevens ingelegd met koperdraad, been en parelmoer) 200cm. Cond.: R-G
Oosterse sierdolk, plated met filigrain versieringen in goede staat 20e eeuw 46cm.
Oude lederen magazijnhouder met daarin 2 magazijnen (onduidelijk gemerkt) nw 37926, 1e helft 20e eeuw 12x7x4cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws dubbelloops hagelschot-geweer met damast loop en goudinleg (dubbele haan). Acier Fin, klein kaliber voorlader (met slaghoed) in zeer goede staat 119cm.
Groot jachtmes ca. 1900 met lederen schede en heft van koper met hertshoorn Cond.: G
Groot 19e eeuws Italiaans klapmes met benen beschilderde heft en Italiaanse tekst in het lemmet 42cm. Cond.: G
Geweer 19e eeuw met bewerkte kolf. Kruitstamper mist, verder in goede staat 145cm.
Antieke 3-tands lans van ijzer met medaillon, 19e eeuw (of ouder) in goede staat 189cm.
Vier tinnen brandewijnkommen 18e-19e eeuw, gemerkt. 1 Grip weg en 2 grepen los maar erbij 19xø11cm. Cond.: R-G
Zeven antieke tinnen borden 18e-19e eeuw (merktekens) ø22-ø27cm. Cond.: G
Tinnen 18e-19e eeuwse naaldenhouder, voorstellend 2 putti die de wereldbol dragen met sterren. De sterrengaatjes zijn geschikt voor naalden. Geheel in originele staat 11cm. Cond.: G
Vijf 19e eeuwse tinnen borden (stempels, jaartal etc.) ø21-ø24cm. Cond.: R-G
Elf delen 18e-19e eeuws tin: 3x klepkan (gemerkt), 2x kandelaar (1x beschadigd), 6x lepels 21-24cm. Cond.: R-G
Vijftein delen antiek tin 18e-19e eeuw: 2x klepkan, 4x maatbekers, 1x knispedoor en 6x lepel 8-27cm. Cond.: G