Twee zeldzame originele empire 4-lichts kaarskandelaars ca. 1810. Vuurverguld brons en afneembare vleugels bij de figuren (2-kleurig brons). In goede staat met eerste vergulding (kleine beschadiging) ...
Complete bibliotheek bestaande uit ca. 500 boeken over techniek o.a: stoommachines, machinisten, scheepsbouw, techniek in Nederland, Construction steelships, Kunstructions Lehie, Damf + Gasturbinen, s...
Grote antieke bronzen bewerkte zak-kroonluchter. Recentelijk vakkundig gerestaureerd, met messing fittingen etc. in zeer goede staat . H. 95x ø60cm.
Zeldzame 17e eeuwse scheepskist (soldijkist) van eikenhout ,rondom beslagen met smeedijzer, met origineel slot en sleutel (beschildering later) 40x59x35cm. Cond.: G
Tibetaanse Tangka wandkleed ca. 1900. Gebedsdoek voor esoterische boedhisten, voorstellend een complexe compositie met verschillende soorten godheden, lama's (boedhistische priesters) en draak. handwe...
Chinese plated 19e eeuwse bewerkte geurdoos met decor van figuren in landschap 13x12x11cm.
Groot oud wit marmeren beeld, gesigneerd R. Moädok 1920 (waarschijnlijk later 20e eeuw), voorstellend een Griekse dame met amfora (1 vinger gelijmd) 91x53x35cm.
Drie zeldzame 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 2-lichts wandkandelaars van mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgewerkt 50x32x13cm. Cond.: G
Antieke Chinese dekseldoos gemaakt van een calebas, bewerkt met drakendecor. Zijkanten gemerkt met Chinese tekens. Op het deksel met decor van hanen, 8,5x8,5x5cm. Cond.: G
Grote oude marmeren zuil met bronzen capitellen en sierwerk. Tweekleurig marmer (zwart en roodbruin) 1e helft 20e eeuw 100x30x30cm.
Groot 18e eeuws pistool met gegraveerde loop, haan en messing bewerkte kolf en zijplaat. Koperdraad in kolf (notenhout gesneden) 47cm. Cond.: G
Zeldzame oude Oosterse mahoniehouten schoenpoetskist met lades, latoenkoperen beslag, diverse flessen met koperen deksel, borstels etc. (met inhoud) 40x80x24cm. Cond.: G
Miniatuurportret 19e eeuw van een dame met landschap op de achtergrond in messing lijst, geheel geschilderd 9,5x7,5cm. Cond.: G
Twee grote oude marmeren met bronzen cassolettes ca. 1930, 53cm. Cond.: G
Hollands 18e-19e eeuws lepelrek, origineel beschilderd met 12 gelijke gemerkte tinnen lepels in goede staat 50x28x7cm.
Jacob Cats: "Alle de wercken", Amsterdam, Schipper, 1655. Alle 19 in de titelpagina genoemde titels zijn aanwezig. Ogenschijnlijk compleet. Titelvignet, titelblad en schutbladen gerestaureerd. Verluch...
Convoluut met drie verschillende uitgaven, namelijk: A) Veldtogt van den generaal Brune in de Bataafsche Republiek in het jaar 1799. - beschreven door een officiert van zijn etat-major uit het Fransch...
Zeer grote plated kandelaar 19e eeuw in barokstijl 160cm. Cond.: G
Plated saxofoon ca. 1920, gemerkt Star Kohlers + Sohne Graslitz (gegraveerd) in goede staat 76cm.
Grote oude marmeren 3-delige zuil 20e eeuw in goede staat 87xø15cm.
Grote oude marmeren 3-delige zuil 20e eeuw in goede staat 87xø15cm.
Bronzen 3-lichts tafel lamp met 3 putti ca. 1900 in goede staat 40xø17cm.
Twee grote antieke Duitse porseleinen reservistenpijpen: 1x Hannov. Dragonder Regiment No 16 Luneburg 1899 - 1902 en 1x Weilburg 1868 PH. Weber Treue Diensten. 1x Pijp gaaf en 1x uiteinde pijpenkopje ...
Twee antieke historische wandreliëfs met figurenvoorstellingen (rondom compositie metaal met ijzeren figurenvoorstellingen) ca. 1880 (Berliner eissen?) in goede staat 50x35cm.
Grote 19e eeuwse bronzen 5-lichts klok-lamp opengewerkt met wapenvoorstellingen ca. 1880 (Historisme), 1 sierschroef mist 66xø60cm. Cond.: G
Grote antieke messing Jugendstil 6-lichts hanglamp ca. 1920 in zeer goede staat met 6 glazen kapjes 102xø70cm.
Tantalus 19e eeuw met Boulle inlegwerk ca. 1880 (iets beschadigd). Likeurset (3 karaffen kapot, glaasjes zijn goed) 27x29x32cm. Cond.: R
Eikenhouten 19e eeuws gewerenrek voor 9 geweren met opbergkist in goede staat 136x73x40cm.
Chinese bronzen wierookpot ca. 1900, bewerkt en gemerkt 9xø16cm. Cond.: G
Vier Antieke fotolijsten met geschilderde portretten, een zilveren lijst, 800/000, ovaal 34x28 een ronde lijst met getorste rand, 333/000, ø 34 mm en twee onedele ovale lijsten, 60x53 mm, geelmetaal e...
Tafelaansteker S.T.Dupont verguld. Cylindervormige model met strakke fraaie lijnbewerking. 4,3x10,8 cm Als nieuw in originele verpakking. Typenummer 1H5AY45 Cond U
Constantijn Huygens - Korenbloeme. - tweede druk. - Eerste deel en Tweede deel ( in één band) - 't Amstelredam, Johannes van Ravesteyn, 1672. Compleet en in goede staat met een fraaie, lichtelijk gere...
Collectie met 9 delen betreffend Stork Hengelo (8 boeken en 1x gedenktegels 1950 porseleyne Fles Delft ) o.a: 80 jaar Stork, Machinefabriek Stork, Stork 120 jaar etc. Cond.: G
Grote antieke bronzen 4-lichts kaarskandelaar met engel, diverse bloemen en marmer 63cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Engelse wortelnoten kolenkit met zware bronzen monturen in zeer goede staat 31x54x41cm.
Vier eikenhouten handgestoken figurenconsoles ca. 1900 Engeland 25x12x12cm. Cond.: G
Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude instrumenten (gelast). Gesigneerd E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een spiegel 100x100x20cm. Cond.: G
IJzeren tsuba (China/Japan), gesigneerd ca. 1900 in pagode vorm met Foo hond ø6,5cm. Cond.: G
Groot oud/antiek houtsnijwerk met floraal decor opengewerkt 180x49x3cm. Cond.: G
Antieke messing met marmeren bijzettafel (2 etagers) ca. 1900 bewerkt met guirlandes in goede staat 80xø33cm.
Dubbelloops damast (hagelschot)geweer 19e eeuw met 2 hanen. Gemerkt A. Lavaur Bressolles Ara. In zeer mooie originele staat 111cm. Cond.: G
Elf delen 18e-19e eeuws tin: 3x klepkan (gemerkt), 2x kandelaar (1x beschadigd), 6x lepels 21-24cm. Cond.: R-G
Bronzen hanglamp met glas-in-lood ca. 1910 in goede staat 12xø24cm.
Antieke laboratorium weegschaal ca. 1900 van hout, messing en marmer (marmer heeft breuk). Gemerkt E. Sartorius 29x39x49cm. Cond.: R-G
Twee boeken met antieke ingekleurde gravures 18e-19e eeuw: 1x bijzondere gravures in 1 boek (25 stuks) van mooie kwaliteit, ingekleurde gravures (moetrand verwijderd) 28x22x4cm. en 1x Engels boek met ...
Collectie met 50 boeken over Twente met o.a: dialectkunde, atlas buitenplaatsen, De Haverzaten Land Leu en Leven, Herinneringen aan twente, Jan Jans landelijke bouwkunst etc. Zeer interessant kavel.
Decoratieve oude bewerkte buffelschedel met Oosters decor, boedhahoofd en flora in goede staat 60x70x20cm.
Grote Duitse Historisme sier-wandschotel met handgeschilderd damesportret op keramieken schotel (verso gemerkt) ca. 1880 met metalen omranding ø42cm. Cond.: G
Grote oude bewerkte messing lamp met 3 putti en guirlandes 2e helft 20e eeuw in goede staat 34x30x30cm.
Zeer grote Hollandse 18e-19e eeuwse koperen wandschotel (doopschotel?) met doorsnede van 64cm. in zeer goede staat 13,5xø64cm.
Oude figuren-tafellamp ca. 1920 met putti (huwelijk), nieuwe kabel, H.: 45cm. Cond.: R-G
Drie 19e eeuwse parelmoer belijmde doosjes (1x theedoos en 2x lepeldoosje). Stukjes los (aantal wel erbij) 11-16cm. Cond.: R
Oud boek met ingekleurde 18e-19e eeuwse gravures (28 stuks), mooie kwaliteit en voorstellingen (helaas moetranden verwijderd) 35x40x2cm. Cond.: R
Oud boek met ingekleurde 18e-19e eeuwse gravures (27 stuks), mooie kwaliteit en voorstellingen (helaas moetranden verwijderd) 35x40x2cm. Cond.: R
Vroeg 19e eeuws miniatuurportret (handgeschilderd) met vuurvergulde messing lijst ca. 1820. Spanningsscheur in de miniatuur, verder in goede originele staat 18,5x13,5cm.
Drie antieke geschilderde miniaturen ca. 1900: 1x dekseldoosje met Napoleon, 1x ovaal met religieuze dame en 1x ovale damesbuste 6-10cm. Cond.: G
Twee prachtige zware marmer met bronzen dekselbokalen 2e helft 20e eeuw in goede staat 30xø19cm.
Grote 19e eeuwse wortelnoten Engelse barometer, gesigneerd C.W. Dixey optician tothe Queen Lonson kwikbuis is kapot. verder cond G 106x33x6cm.
Diverse jaargangen (3,5) Donald Duck stripboeken gebundeld in 7 boeken. Jaargangen 1956, 1957, 1958 (halve jaargang) en 1959. In redelijk tot goede staat 23x19x25cm.
Kopie van "Offizium der Madonna Vlaanderen om 1500" door Belser Faksimile. Boek met houder 22,5x15,5x6cm. Cond.: G
Sabel met bronzen heft en lederen schede, 19e eeuw met originele patina (oxidatie lemmet) 84cm. Cond.: G
Oude lederen magazijnhouder met daarin 2 magazijnen (onduidelijk gemerkt) nw 37926, 1e helft 20e eeuw 12x7x4cm. Cond.: G
Bronzen pistool met gravering ca. 1800, mechanisme defect 18cm. Cond.: R-G
Bronzen trommelrevolver ca. 1900, onschadelijk en schroef mist 18,5cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Oosterse sabels in goede originele staat (oxidatie) 85cm.
Drie antieke bronzen vijzels: 1x Spaans 17e eeuw met sierribben en stamper 7,5xø12cm. en 2x hoge vijzels met stampers 17e-18e eeuw 14,5xø16cm. en 17xø18,5cm. Cond.: G
Oude Japanse lakdoos rood/zwart met waaierdecor, ingesneden 20e eeuw 10x32x23cm. Cond.: G
Houten beschilderde speelgoed kar ca. 1900 in goede staat 28x70x20cm. Cond.:G
Twee houten strik-wandlampen in Louis Seize stijl ca. 1900 (goudkleurig) 52cm. Cond.: G
Decoratieve bronzen 15-lichts hanglamp met glazen pegels 2e helft 20e eeuw 65xø67cm. Cond.: G
P.C. Hooft - Nederlandsche Historien, sedert de Ooverdraght der heerschappije van Kaizar Kaarel den Vyfden Kooning Philips zynen Zoon, tot de doodt des Prinsen van Oranje met het vervolgh tot het eind...
Mankes - Zernike, A. en R.N. Roland-Holst - Jan Mankes. - Utrecht, Van Es, 1923. - opnieuw gebonden. Compleet en in goede staat. Alle illustraties aanwezig. Vernieuwse gemarmerde band van goede kwalit...
Twee dienbladen: 1x koper 19e eeuws en 1x Jugendstil, keramieken met floraal decor ca. 1900, 55-57cm. Cond.: G
Prachtige houten met lederen akten koffer, gemerkt Presto met combinatieslot (notenhout) 2e helft 20e eeuw 9x38x50cm. Cond.: G
Twee S.T.Dupont zakaanstekers. Vergulde aanstekers, 36x11x56 mm en 34x13x58 mm, beiden voorzien van een bewerkt oppervlak met klein ruitvormig motief. Typenummers: 1328AB en 85BAF16. Eén voorzien van ...
Aansteker S.T. Dupont. Vergulde zakaansteker met geribbeld motief 37x11x62mm, in originele verpakking. Typenummer 84ERJ68 Cond R-G
Aansteker S.T. Dupont. Vergulde zakaansteker, 35x14x 46 mm, met fraaie diagonale lijnbewerking. Typenummer A0AE87 In originele doos Cond G
Twaalf boeken geschreven door Violet le Duc o.a: Encyclopedia Medievale en Dictionaire L'Architecturte (antiquarisch) Francaise Cond.: G
Twee empire stijl vergulde bronzen coupes ca. 1880 met zwart marmer. Minimale chips en 1 voet is gerestaureerd 27x16x20cm. Cond.: R
Drie 19e eeuwse koperen emmers: 1x grote kopergenagelde hengselbak, 1x kleinere kopergenagelde hengselbak en 1x koperen bak met grepen 24-ø45cm. Cond.: G
Grote metalen toverlantaarn met diverse afbeeldingen op glas ca. 1930 in houten kist. Optica lens en electrisch, 11 kistje met diverse voorstellingen 39x69x25cm. Cond.: G
Oude decoratieve trechter-grammofoon 2e helft 20e eeuw (functies niet getest) 70x36x46cm. Cond.: G
Antiek wandreliëf van de Hollandsche scheepvaart 1813 - 1863 "Geen Nederlander zonder Oranje", havengezicht met vele figuren, soldaten en boten (koper of legering). Houten lijst gepolychromeerd 5xø27c...
Decoratieve wijnkist voor 2 wijnflessen met leder bekleed en Chinees handgeschilderd decor in goede staat 26x34x15cm.
Twee prachtige marmer met bronzen kaarskandelaren 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø15cm. Cond.: G
Twee oude bisquit porseleinen lampen in empire stijl, 2e helft 20e eeuw 42xø25cm. Cond.: G
Oude Tiffany stijl hanglamp 2e helft 20e eeuw 25xø60cm. Cond.: G
Twee antieke handbeschilderde lakdozen Rusland 20e eeuw: 1x kerkvoorstelling en gesigneerd, 1x steigerend paard 10-15cm. Cond.: G
Decoratieve wijnkist voor 2 wijnflessen met leder bekleed en Chinees handgeschilderd decor in goede staat 26x34x15cm.
Vijf 19e eeuwse religieuze Bronzen ikonen en kruizen. 2 met emaille , 2 in goede originele staat. 6-11 cm. Cond Goed