Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Marmeren zuil 2048
Marmeren zuil
Startprijs 200 EUR
Marmeren zuil 2049
Marmeren zuil
Startprijs 200 EUR
Hanglampje, bont glas 2050
Hanglampje, bont glas
Startprijs 150 EUR
2 Bronzen vazen 2051
2 Bronzen vazen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Koperen tabaksdoos 2052
Koperen tabaksdoos

Resultaat:

75 EUR

2 Vuurvergulde kandelaren 2053
2 Vuurvergulde kandelaren
Startprijs 500 EUR
Spiegel op standaard 2054
Spiegel op standaard
Startprijs 70 EUR
Verkocht
WMF schaal 2055
WMF schaal

Resultaat:

40 EUR

2 Jugendstil vazen 2056
2 Jugendstil vazen
Startprijs 60 EUR
Jugendstil siagrenhouder 2057
Jugendstil siagrenhouder
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Jugendstil schaaltje 2058
Jugendstil schaaltje

Resultaat:

50 EUR

Ovale bewerkte schaal 2059
Ovale bewerkte schaal
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 Jugendstil bladen 2060
2 Jugendstil bladen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Jugendstil vazen 2061
2 Jugendstil vazen

Resultaat:

40 EUR

Reisikoon Rusland 2062
Reisikoon Rusland
Startprijs 190 EUR
Dekseldoos, Art Nouveau 2063
Dekseldoos, Art Nouveau
Startprijs 30 EUR
2 Siervaasjes 2064
2 Siervaasjes
Startprijs 25 EUR
Verkocht
2 Biedermeier kistjes 2065
2 Biedermeier kistjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lakdoos 2066
Lakdoos

Resultaat:

40 EUR

2 Lakdozen 2067
2 Lakdozen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Kistje + Schrijfkistje 2068
Kistje + Schrijfkistje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Theekistje 2069
Theekistje

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Notenhouten kist 2070
Notenhouten kist

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bouille lepeldoosje 2071
Bouille lepeldoosje

Resultaat:

45 EUR