Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Marmeren zuil
Startprijs 200 EUR

Grote oude marmeren 3-delige zuil 20e eeuw in goede staat 87xø15cm.

Marmeren zuil
Startprijs 200 EUR

Grote oude marmeren 3-delige zuil 20e eeuw in goede staat 87xø15cm.

Hanglampje, bont glas
Startprijs 150 EUR

Bronzen hanglamp met glas-in-lood ca. 1910 in goede staat 12xø24cm.

2 Bronzen vazen
Startprijs 60 EUR

Twee grote decoratieve bronzen vazen met figurendecors 2e helft 20e eeuw 49cm. Cond.: G

Koperen tabaksdoos
Resultaat: 75 EUR

Gegraveerde 18e eeuwse messing tabaksdoos, rondom gegraveerd met bijbelse voorstellingen en spreuken, de profeet nathan Stelt etc.. Bodem zit los, verder in goede staat 35x15x6cm. Cond.: G

2 Vuurvergulde kandelaren
Startprijs 500 EUR

Twee zware antieke vergulde drie-lichts bronzen wandkandelaren met slangendecor, ca. 1900. In goede staat. 51x35x16cm.

Spiegel op standaard
Startprijs 70 EUR

Aparte oude gietijzeren ezel met gietijzeren spiegel en rozendecor ca. 1930 (achterpoot mist). Kan aan de wand gemonteerd worden? 176x46cm. Cond.: G

WMF schaal
Resultaat: 40 EUR

Duitse WMF plated Jugendstil opengewerkte schaal met decor van flora en libelle, 5x33x25cm. Cond.: G

2 Jugendstil vazen
Startprijs 60 EUR

Twee bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor (1 vaas licht bedeukt) H.: 15cm. Cond.: R-G

Jugendstil siagrenhouder
Startprijs 100 EUR

Jugendstil ijzeren sigarenhouder met pauw en floraal decor ca. 1910 in goede staat 16x16x15cm.

Jugendstil schaaltje
Resultaat: 50 EUR

Pennenschaal ca. 1900 met prachtig gedetailleerd romantisch decor, voorstellend een vrouw met putti in roeiboot 25x2x9,5cm. Cond.: G

Ovale bewerkte schaal
Startprijs 60 EUR

Oude fruitschaal 2e helft 20e eeuw in rococo stijl van een gegoten materiaal 7x40x20cm. Cond.: G

2 Jugendstil bladen
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Jugendstil tablets: 1x keramieken plaquette met decor van zweepslag waterlelies en vernikkelde omranding, 1x tin met zweepslag bloemendecor, onduidelijk gemerkt 25-31cm. Cond.: G

2 Jugendstil vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee kleine bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor in goede originele staat 9,5cm.

Reisikoon Rusland
Startprijs 190 EUR

Bronzen Russisch 19e eeuws bewerkt reisikoon, 3-luik met emaille 35x13,5cm. Cond.: G

Dekseldoos, Art Nouveau
Startprijs 30 EUR

Messing met kristallen dekseldoos ca. 1910 Jugendstil met hengsel. Decor van druivenranken en geheel in goede staat 13x18x12cm.

2 Siervaasjes
Startprijs 25 EUR

Twee dekselhouders ca. 1890 in Louis Quinze stijl van compositie metaal in goede staat 9-12cm.

2 Biedermeier kistjes
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse theekisten ca. 1930, mahonie fineer met parelmoer inleg (identiek). Lichte fineerschade, verder in goede originele staat 12x15x12cm.

Lakdoos
Resultaat: 40 EUR

Oude Russisch beschilderde lakdoos met bijbelse voorstellingen en gouddecor in goede staat 7x7x7cm.

2 Lakdozen
Startprijs 80 EUR

Twee antieke handbeschilderde lakdozen Rusland 20e eeuw: 1x kerkvoorstelling en gesigneerd, 1x stijgerend paard 10-15cm. Cond.: G

Kistje + Schrijfkistje
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse kisten: 1x theekist palissander fineer met intarsia "Thé" en 1x schrijfkistje met inktpotje en zandstrooier (mahonie hout). Beide in goede originele staat 10,5x18,5x13cm.

Theekistje
Resultaat: 210 EUR

Prachtige antieke theekist met rondom intarsia van diverse houtsoorten ca. 1800 met origineel slot. Geheel in zeer goede staat 12x12x11cm.

Notenhouten kist
Resultaat: 25 EUR

Notenhouten kist ca. 1930 met slot 9x26x21cm. Cond.: G

Bouille lepeldoosje
Resultaat: 45 EUR

Franse boulle lepeldoos 19e eeuw, koper inleg met rood schildpad. Buitenste koperrand laat los, verder in redelijke staat 5x8x16cm. Cond.: R