Bronzen hanglamp met glas-in-lood ca. 1910 in goede staat 12xø24cm.
Gegraveerde 18e eeuwse messing tabaksdoos, rondom gegraveerd met bijbelse voorstellingen en spreuken, de profeet nathan Stelt etc.. Bodem zit los, verder in goede staat 35x15x6cm. Cond.: G
Jugendstil ijzeren sigarenhouder met pauw en floraal decor ca. 1910 in goede staat 16x16x15cm.
Pennenschaal ca. 1900 met prachtig gedetailleerd romantisch decor, voorstellend een vrouw met putti in roeiboot 25x2x9,5cm. Cond.: G
Oude fruitschaal 2e helft 20e eeuw in rococo stijl van een gegoten materiaal 7x40x20cm. Cond.: G
Twee antieke Jugendstil tablets: 1x keramieken plaquette met decor van zweepslag waterlelies en vernikkelde omranding, 1x tin met zweepslag bloemendecor, onduidelijk gemerkt 25-31cm. Cond.: G
Messing met kristallen dekseldoos ca. 1910 Jugendstil met hengsel. Decor van druivenranken en geheel in goede staat 13x18x12cm.
Twee dekselhouders ca. 1890 in Louis Quinze stijl van compositie metaal in goede staat 9-12cm.
Twee 19e eeuwse theekisten ca. 1930, mahonie fineer met parelmoer inleg (identiek). Lichte fineerschade, verder in goede originele staat 12x15x12cm.
Twee antieke handbeschilderde lakdozen Rusland 20e eeuw: 1x kerkvoorstelling en gesigneerd, 1x stijgerend paard 10-15cm. Cond.: G
Franse boulle lepeldoos 19e eeuw, koper inleg met rood schildpad. Buitenste koperrand laat los, verder in redelijke staat 5x8x16cm. Cond.: R