Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Aziatische speeldozen 2072
2 Aziatische speeldozen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3 Doosjes 2073
3 Doosjes

Resultaat:

25 EUR

Wortelnoten kistje 2074
Wortelnoten kistje
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Diverse oude doosjes 2075
Diverse oude doosjes

Resultaat:

25 EUR

Sabel 2076
Sabel
Startprijs 200 EUR
Pistool 2077
Pistool
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Arabisch geweer 2078
Arabisch geweer

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Arabisch geweer 2079
Arabisch geweer

Resultaat:

250 EUR

Koppensnellers gereedschap 2080
Koppensnellers gereedschap
Startprijs 60 EUR
Koppensnellers gereedschap 2081
Koppensnellers gereedschap
Startprijs 100 EUR
Koppensnellers gereedschap 2082
Koppensnellers gereedschap
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Schild, helm en speer 2083
Schild, helm en speer

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Indonesische kris 2084
Indonesische kris

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bajonet 2085
Bajonet

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Goedendag ca. 1800 2086
Goedendag ca. 1800

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Geweer 2087
Geweer

Resultaat:

25 EUR

Oosterse priem/dolk 2088
Oosterse priem/dolk
Startprijs 20 EUR
Verkocht
3 Tinnen kandelaren 2089
3 Tinnen kandelaren

Resultaat:

35 EUR

Tinnen plaquette 2090
Tinnen plaquette
Startprijs 60 EUR
Verkocht
7 Delen tin 2091
7 Delen tin

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
4 Tinnen figuren 2092
4 Tinnen figuren

Resultaat:

20 EUR

Tinnen snavelkan, 18e eeuw 2093
Tinnen snavelkan, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Tinnen schaal, A'damse school 2094
Tinnen schaal, A'damse school

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Tinnen kannen 2095
2 Tinnen kannen

Resultaat:

95 EUR