Oude handbeschilderde melkbus met opschrift "de goede verwachting" in goede staat 64xø34cm.
Doos diversen o.a; consoles, kunstvoorwerp, camera, gordijnboorden, scheerset, etc. 20e eeuw Cond.: G
Oude stropdaspers A.C.M.E. Tie press ca. 1930 met chinoiserie decor. 13x24x3cm.
Gietijzeren 19e eeuwse laarzenknecht (om laarzen uit te trekken) 19x29x23cm. Cond.: G
Kavel diversen met o.a; plated, bestek, onderzetters, bierpul, theelepels, taartschep, kaarsdovers etc. 20e eeuw. 8-40cm. Cond.: G zonder dienblad wat wel op de foto staat.
Oud Chinees miniatuur kabinetje, gemaakt van koperbeslagen hout en 4 jade plaquettes 20e eeuw. Compleet met werkend koperen slotje 18x14,5x11,5cm. Cond.: G
Drie delen antiek koperwerk: 1x koffiemolen, 1x schenkmaat, 1x koperen met tinnen koffiekan 15-27cm. Cond.: G
Tinnen Jugendstil fruitschaal ca. 1900 met floraal decor in goede originele staat 8x28x19cm.
Twee oude Hollandse Art Deco kaarskandelaren van messing (vernikkeld); 1x gaaf en 1x licht bedeukt. Gemerkt Daalderop 14x19x12cm. Cond.: R-G
Twee Duitse metalen plaquettes; 1x rond "Zu neuen Ufren ruft ein Neuer Tag" monogram M.H. ø13,5cm. en 1x langwerpig Ehrenplaquette "1. Preis Einzeldauerfahrt Bundestag dec. BDR 1924" Monogram Erw.FRFT...
Antieke miniatuur met bewerkte koperen lijst 13x7cm. Cond.: R-G
Antieke miniatuur met gestoken houten lijst 3,5x8,5x2cm. Cond.: G
Kavel diversen Hollands antiquarisch WO II en daarvoor o.a; "Zo was Nederland in de winter 1944-1945" 34x25cm. Cond.: R
Kavel divers antiquarisch (vooroorlogs) over ons vorstenhuis 40x32cm. Cond.: R
Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 2,5-10cm.
Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 1-9cm.
Ste 19e eeuwse tinnen maten, vermoedelijk Engeland (5 stuks) 6-18cm. Cond.: G
Twee vroeg 19e eeuwse kannen; 1x tin met hengsel en 1x koper met hengsel in goede originele staat 17-22cm.
Twee vooroorlogse wijnfleshouders; 1x mand van gevlochten metaal en 1x plated arreslede. Beide in goede originele staat 24-31cm.
Twee Chinese kunstwerken in vitrines 20e eeuw, voorstellend Chinees huis met bosschage en vogels in goede staat 17x21x7cm. en 20x13x6cm.
Kavel divers oud en antiek koperwerk; 2x kaarskandelaars, snotneus, doofpot en 2 kannen 9-35cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten 19e eeuws Biedermeier pijpenstandaard met originele koperen binnenbak in goede originele staat 55xø19cm.
Zeldzaam dagverhaal der handelingen van het vertegenwoordigend lichaam Des Bataafschen Volks. No. 699 zitting van maandag den 9en dinsdag den 16 december 1799 Batavia. Geheel bestaand uit 12 pagina's ...
Doofpot van koper met messing 19e eeuw in goede originele staat 43xø27cm.
Oude toiletset ca. 1930 met spiegel en diverse accessoires (1 schaartje mist) 5x31x22cm. Cond.: G
Gietijzeren weegschaal ca. 1900 met gewichtenset 20x20x45cm. Cond.: G
Hollandse tafel-presenteerschaal van messing met kristallen geslepen binnenbak. Gemerkt Daalderop Holland ca. 1900 Jugendstil 19xø23cm. Cond.: G
Roodkoperen 19e eeuwse chocoladekan met comfoor (gezwaluwstaart). In goede originele staat 43x19xø16cm.
Divers oud/antiek o.a; Chinees porselein (18e-19e eeuw), Zwiebelmuster, keramiek, koetslamp etc. Cond.: M-G
Teakhouten archiefkastje met lade, 2 deurtjes en vakverdeling 2e helft 20e eeuw in goede staat 31x34x22cm.
Oud Japans lakwerk 8-delige cocktailset ca. 1930 bestaande uit; tablet, cocktailshaker en 6 cocktailhouders (lakwerk op hout). Rood met goudbeschildering. In goede originele staat 24xø30cm.
Oude keramieken Douwe Egberts koffiemolen ca. 1930 in goede originele staat 34x12x12cm.