Drie Hollandse antiquarische boeken over Nederlandse historie-penningen uit de 18e eeuw door Gerard van Loon, deel 1,2 en 4. Boeken staan vol met gravures 42x30cm. Cond.: R
Twee prachtige grote messing wand-kaarskandelaars. Verstelbaar 1e helft 19e eeuw in zeer goede originele staat 40x31x15cm.
Twee grote oude vergulde houtgestoken 3-lichts wandkandelaars met engelen 20e eeuw 62cm. Cond.: G
Vroeg Oosterse voorlader 18e eeuw met metaal bekleed. Hout is gebroken op 2 plaatsen 122cm. Cond.: R
Prachtig 17e eeuws smeedijzeren kistje in originele staat. Groot opengewerkt slot onder het deksel en originele sleutel (slot werkt) 15x24x12cm. Cond.: G
Groot antiek gegoten zandsteen tuinbeeld, voorstellend een Griekse godin met amfora en losse kelk, 19e eeuw. Lichte beschadigingen 161cm. Cond.: R-G
Twee prachtige 19e eeuwse vergulde bronzen 4-lichts kaarskandelaars in rococo stijl met putti en floraal decor zeer goede originele staat 63cm.
Twee prachtige 19e eeuwse vergulde bronzen 6-lichts kaarskandelaars met putti, guirlandes en rankendecor in zeer goede originele staat 65cm.
Twee zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaars, vermoedelijk Duitsland (omgeving Neurenberg). Kaarspinnen zijn niet identiek 38-39cm. Cond.: G
Oude Oosterse voorlader ca. 1900, ingelegd met been en koper 137cm. Cond.: R-G
Twee oude Chinese geëmailleerde koperen vazen met floraal- landschap- en figurendecor 20e eeuw op houten consoles in goede staat b57x27x15cm.
Twee grote zeldzame massief bronzen 19e eeuwse empire kaarskandelaren 6-lichts, staand op leeuwenpoten met koppen en ibis ca. 1820. In zeer goede originele staat 70xø23cm.
Grote 19e eeuwse bronzen empire Grand Tour de Souvernir ca. 1820 met 3 olielampen, schaal met putto, faun, hertenkoppen, ibissen etc. In goede originele staat 69x31x35cm.