Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Art Deco kandelaren 2140
2 Art Deco kandelaren

Resultaat:

20 EUR

Verzilverde kandelaar 2161
Verzilverde kandelaar
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Miniatuur portret, meisje 2179
Miniatuur portret, meisje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Miniatuur, moeder met kind 2182
Miniatuur, moeder met kind

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
1940-1945, etc. 2195
1940-1945, etc.

Resultaat:

20 EUR

Vorstenhuis, Engeland 2196
Vorstenhuis, Engeland
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Vorstenhuis, Nederland 2197
Vorstenhuis, Nederland

Resultaat:

20 EUR

Onderscheiding, Korea 2212
Onderscheiding, Korea
Startprijs 20 EUR
3 Albums langspeelplaten 2231
3 Albums langspeelplaten
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Diverse miniaturen, tin 2239
Diverse miniaturen, tin

Resultaat:

20 EUR

Diverse miniaturen, tin 2240
Diverse miniaturen, tin
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Diverse miniaturen, tin 2241
Diverse miniaturen, tin

Resultaat:

20 EUR

3 Delen divers 2253
3 Delen divers
Startprijs 20 EUR
Verkocht
2 Kannen, 19e eeuw 2256
2 Kannen, 19e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Wijnfleshouders 2263
2 Wijnfleshouders

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Munchener kalender 2264
2x Munchener kalender

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Snijwerken in vitrine 2269
2 Snijwerken in vitrine

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
20 Smeedijzeren sleutels 2273
20 Smeedijzeren sleutels

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
20 Smeedijzeren sleutels 2279
20 Smeedijzeren sleutels

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
20 Smeedijzeren sleutels 2283
20 Smeedijzeren sleutels

Resultaat:

25 EUR

Kris 2311
Kris
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Divers messing 2328
Divers messing

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Houten ton 2358
Houten ton

Resultaat:

25 EUR

Asbak + varken 2359
Asbak + varken
Startprijs 20 EUR