Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Slot met mes, 17e eeuw 2023
Slot met mes, 17e eeuw
Startprijs 650 EUR
Smeedijzeren kistje 2024
Smeedijzeren kistje
Startprijs 680 EUR
2 Wandlampen, putti 2025
2 Wandlampen, putti
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Hoedendoos 2026
Hoedendoos

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Hoedendoos 2027
Hoedendoos

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Beschilderde hoedendoos 2028
Beschilderde hoedendoos

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke globe 2029
Antieke globe

Resultaat:

100 EUR

Hartebeest 2030
Hartebeest
Startprijs 400 EUR
Bronzen schaal, verzilverd 2031
Bronzen schaal, verzilverd
Startprijs 220 EUR
Verkocht
2 Jugendstil kandelaren 2032
2 Jugendstil kandelaren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Div. schilpad voorwerpen 2033
Div. schilpad voorwerpen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Kistjes 2034
2 Kistjes

Resultaat:

30 EUR

2 Bronzen bakken 2035
2 Bronzen bakken
Startprijs 220 EUR
Bronzen kan 2036
Bronzen kan
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Dienblad, Haarlem 2037
Dienblad, Haarlem

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen pan, 3-poot 2038
Bronzen pan, 3-poot

Resultaat:

45 EUR

2 Bronzen vazen 2039
2 Bronzen vazen
Startprijs 300 EUR
2 Bronzen chin. vazen 2040
2 Bronzen chin. vazen
Startprijs 120 EUR
Bronzen vaas 2041
Bronzen vaas
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Bronzen kaarsenkroon 2042
Bronzen kaarsenkroon

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Bronzen vijzels 2043
2 Bronzen vijzels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gasmeter in kist 2044
Gasmeter in kist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Applique met spiegel 2045
2x Applique met spiegel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Tegelplateau met speeldoos 2046
Tegelplateau met speeldoos

Resultaat:

85 EUR