Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Tegelplateau met speeldoos 2046
Tegelplateau met speeldoos

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Gasmeter in kist 2044
Gasmeter in kist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Bronzen vijzels 2043
2 Bronzen vijzels

Resultaat:

60 EUR

Bronzen vaas 2041
Bronzen vaas
Startprijs 120 EUR
2 Bronzen chin. vazen 2040
2 Bronzen chin. vazen
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Bronzen pan, 3-poot 2038
Bronzen pan, 3-poot

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Dienblad, Haarlem 2037
Dienblad, Haarlem

Resultaat:

100 EUR

2 Bronzen bakken 2035
2 Bronzen bakken
Startprijs 220 EUR
Verkocht
2 Jugendstil kandelaren 2032
2 Jugendstil kandelaren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke globe 2029
Antieke globe

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hoedendoos 2026
Hoedendoos

Resultaat:

160 EUR

Smeedijzeren kistje 2024
Smeedijzeren kistje
Startprijs 680 EUR
Slot met mes, 17e eeuw 2023
Slot met mes, 17e eeuw
Startprijs 650 EUR
Bureauset 2021
Bureauset
Startprijs 320 EUR
2 Wandlusters 2020
2 Wandlusters
Startprijs 200 EUR
Empire kraanpot ca. 1800 2018
Empire kraanpot ca. 1800
Startprijs 400 EUR
Verkocht
2 Bronzen kandelaars 2017
2 Bronzen kandelaars

Resultaat:

350 EUR

Schrijf-cassette 2015
Schrijf-cassette
Startprijs 550 EUR
Lamp, Jan Eisenloeffel 2012
Lamp, Jan Eisenloeffel
Startprijs 1.000 EUR
Roodkoperen servies, Jan Eisenloeffel 2009
Roodkoperen servies, Jan Eisenloeffel
Startprijs 400 EUR
Schrijn ca. 1880 2006
Schrijn ca. 1880
Startprijs 700 EUR
Grand Tour souvenier 2004
Grand Tour souvenier
Startprijs 1.200 EUR
Empire kandelaren 2003
Empire kandelaren
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Stalamp, kristal en putti 2001
Stalamp, kristal en putti

Resultaat:

150 EUR