Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Divers tin 2358
Divers tin

Resultaat:

15 EUR

Brander 2398
Brander
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Emaille doosje 2401
Emaille doosje

Resultaat:

15 EUR

Koperen tonnetje 2442
Koperen tonnetje
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Doos met bestek 2448
Doos met bestek

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Delen koper 2135
3 Delen koper

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Kavel diversen 2061
Kavel diversen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Tinnen klepkan 2080
Tinnen klepkan

Resultaat:

20 EUR

2 Delen oud tin 2087
2 Delen oud tin
Startprijs 20 EUR
2 Petroleumlampen 2092
2 Petroleumlampen
Startprijs 20 EUR
Verkocht
3 Delen koper 2132
3 Delen koper

Resultaat:

20 EUR

Miniatuur, ivoren lijst 2142
Miniatuur, ivoren lijst
Startprijs 20 EUR
IJzeren pot, 3 tangen 2175
IJzeren pot, 3 tangen
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Zakhorloge, hanger 2181
Zakhorloge, hanger

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Mariabeeld, gips 2185
Mariabeeld, gips

Resultaat:

20 EUR

Kunstwerk, Gadachik 2186
Kunstwerk, Gadachik
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Oude citer 2226
Oude citer

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Barometer, koper 2227
Barometer, koper

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Citer in kist 2230
Citer in kist

Resultaat:

20 EUR

Jugendstil jardiniere 2238
Jugendstil jardiniere
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Messing inktstel 2251
Messing inktstel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Doofpot, 19e eeuw 2254
Doofpot, 19e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Joodse perkamentrol 2256
Joodse perkamentrol

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bel + Peerketel 2261
Bel + Peerketel

Resultaat:

20 EUR