Oude Russische oorkonde CCCP, rode ster en marcherende man en vrouw (met lint). In goede originele staat 10x3cm.
Oude Russische oorkonde met emialle, CCCP, hamer, sikkel, vlag en lint. In zeer goede originele staat 10x3,5cm.
Twee compositie metalen figuren met thermometer op albasten zuil. In goede originele staat 42cm.
Paar 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met geschulpte voet in goede originele staat 23cm.
Antieke Hollandse sextant in notenhouten kist. G. de Koning Arnhem-Amsterdam no. 2692, 15x20x23cm. Cond.: G
Groot kavel divers oud porselein, aardewerk en koperwerk o.a; Fürstenberg, Sitzendorf paarden, Chinees porselein etc. 6-36cm. Cond.: R-G
Twee flessen rode wijn, Coupole St.- Clement, Les Gros Cailloux. Bille P No. 17483 en No. 17498
Oud stel 5-armige kandelaars van messing met albast 20e eeuw 36x37x13cm. Cond.: G
Fles witte wijn, Domaine de la Gauche 1982, Sauternes. Jean Baro proprietaire a Bommes-Sauternes. 1x Louis Bert & Co Graves.
Fles wijn Chateau du Juge aux 1959, Jean Medeville et Fils. 1x Fles wijn, Chablis Fourchaun, Premier Cru, Grand vin du Bourgogne.
Papieren globe ca. 1915, Scan Globe A/S Denmark Replogie, Chicago - Hassing Copenhagen Corp. In originele eikenhouten globe. Beschadiging 2cm. papier globe 45x40x40cm.
Twee Indiase decoratieve sabels met gegraveerd lemmet 20e eeuw 99cm. Cond.: G
Oude bronzen kapspiegel, bewerkt met engelen en ranken, 2e helft 20e eeuw 38x23x10cm. Cond.: G
Tinnen Historisme schaal ca. 1880, bewerkt met romatisch stel in kledendracht 15x36xø26cm. Cond.: G
Decoratieve Italiaanse tinnen schaal, gesigneerd Lavorazione A.mano 20e eeuw, licht verbogen 17x41x30cm.
Oude messing bewerkte kapspiegel met putti 2e helft 20e eeuw in goede staat 33x30x7cm.
Prachtige zeldzame 19e eeuwse dokterstas/reiskoffer met koperen beslagen nagels en origineel slot. In zeer goede originele staat 55x34x25cm.
Oud Javaans Bolomes met schede. bewerkt en beslagen met Djokja zilver. In goede originele staat 26x5x2cm.
Groot antiek jachtmes (hertevanger), ongemerkt. Vermoedelijk Oosters 45cm. Cond.: G
Zeldzaam 19e eeuws damast jachtgeweer met kruithoorn in originele kist. Gesigneerd E. Berhart, Cannonier de Paris, prachtig bewerkt 116-117cm. In zeer goede originele staat.
Revolver 19e eeuw in originele mahoniehouten kist met accesoires. Revolver is genummerd 3566 ca. 1860. Mechanisme werkt,, in goede originele staat 30x18x7cm.
Oude Chinese (of Japanse) messing bewerkte dolk met sprinkhaan en insectendecor, gesigneerd ca. 1900 25,5cm. Cond.: G
Drie oude Oosterse messen en Oosters kopie-pistool (1 handvat mist) 26-70cm.
Decoratief zwaard en bijl 20e eeuw in goede staat. Rijk bewerkt 67x76cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Timmermans houtschaaf met koperen armaturen. In zeer goede originele staat 24x22x16cm.
Tinnen kraantjeskan 1e helft 19e eeuw in goede originele staat 43cm.
Twee kleine tinnen dekselkannen 17e-18e eeuw met duimrust, 1 deksel is los 14-15cm. Cond.: G
Empire tinnen kraantjeskan ca. 18010 met houten voet in zeer goede staat, alleen afsluiting mist, 47x18x24cm. Cond.: G
Vier delen antiek tin; 2 tinnen bewerkte bekers ca. 1900, 1x 19e eeuws warmhoud-bord en 1x grote antieke tinnen schaal met hengsels 11,5x31cm. Cond.: G
Twee oude messing vernikkelde kannen 20e eeuw 1x koffiekan (deuk + deksel los) en 1x kleine kraantjeskan Tiel ca. 1920 21-22cm. Cond.: R-G
Twee oude tinnen kraantjeskannen 19e/20e eeuw met beschildering. In redelijk tot goede staat 38-42cm. Cond.: R-G
Twee kleine tinnen dekselkannen met gleuf in het deksel voor de lepel (1 duimrust afgebroken) 17e-18e eeuw 14-15cm. Cond.: R
Vier 18e-19e eeuwse tinnen schenkkannen met duimrust (2 setjes), schenktuit opnieuw aangezet. In goede staat 16-17cm.
Vier delen 19e eeuws tin; 2x kan (1 gerestaureerd) 18-15xø10cm. en 2x bord ø21cm. Cond.: R-G
Zeven delen Hollands tin 20e eeuw; 1x snotneus, 1x kaarskandelaar, 1x eikeltjeskan, 2x brandewijnkom en 1x vijzel 5-33cm. Cond.: G
Mooie 19e eeuwse kraantjeskan ca. 1820. Empire van messing en koper, in goede originele staat 47x27x33cm. Cond.: G
Kavel divers tin en koper (oud en antiek) o.a; 1 groot tinnen bord 1817, 1 inktpot, 2 schalen, 1 asbak, 1 kandelaar en 1 koperen bierpul 19e eeuw 5-42cm. Cond.: G
Prachtige Duitse antieke reservistenpijp, Fahrich Tönnies 1904 06 FA 46 2B. Met hoornen kanon etc. In goede originele staat 80cm.
Oude opaline glazen tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw, met messing voet. 56xø17cm., Cond.:G
Grote oude opaline glazen petroleumlamp 1e helft 20e eeuw met landschapsdecor en originele kap. In goede originele staat 54cm.
Grote bakkers-petroleumlamp ca. 1900, Jugendstilo met contragewichten. In goede originele staat 140xø40cm.
Grote petroleumlamp ca. 1900 met compositie metalen voet op zwart keramiek, met groen glazen reservoir 66cm.
Grote Historisme tafel-petroleumlamp ca. 1880 van compositie metaal. Brander is gemoderniseerd naar electrisch 66cm. Cond.: R-G
Duitse petroleumlamp ca. 1900 met gietijzeren voet en messing reservoir in goede staat 55xø15cm.